Pokazała tyłek chorym dzieciom!

Tak, oczywiście Doda. Bo kto inny?

Obraz

W środę w centrum handlowym M1 odbył się charytatywny koncert Dody. Piosenkarka wystąpiła specjalnie dla nieuleczalnie chorej 18-latki, której życzenie spełniła fundacja Dziecięca Fantazja. Miło, że zdecydowała się zrobić coś bezinteresownie. Nawet jeżeli wystąpiła dla chorej dziewczynki świecąc gołym tyłkiem.

Przy okazji - nie wyadaje Wam się, że ta kokarda jest trochę w stylu Lady GaGi? Czyżby Doda znalazła sobie nową inspirację? Jeżeli tak, niech lepiej uważa. Za rogiem czai się już Gocha Andrzejewicz.

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą