Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska trenuje jeszcze więcej!

1015
Podziel się

Nie może się pogodzić z "porażką"... W końcu tańczy zawodowo od lat.

Urbańska trenuje jeszcze więcej!
bDJGhnIl

Podobno jest tak zdesperowana jak Adam Król w 8. edycji. Bardzo przeżyła to, że w minioną niedzielę widzowie ocenili jej taniec gorzej niż Muchy i Maseraka. Co gorsza, jurorzy aż 3 pary ocenili wyżej niż ją i jej partnera.

Tancerce bardzo trudno jest pogodzić się z porażką, zawsze we wszystkim, co robi musi być najlepsza - pisze Fakt. Dlatego też, by sytuacja drugi raz się nie powtórzyła, Natasza, która od lat żyje z tańca, postanowiła jeszcze bardziej przyłożyć się do treningów. Teraz artystka spotyka się jeszcze częściej ze swoim tanecznym partnerem Janem Klimentem.

Tymczasem coraz głośniej podnoszona jest kwestia, czy osoba, której taniec jest pracą zawodową, powinna w ogóle brać udział w programie dla amatorów. To już nie jest przypadek Kasprzykowskiego, który w dzieciństwie trenował taniec turniejowy. Tym razem mamy do czynienia z osobą, która prosto ze sceny trafiła na parkiet i udaje, że dopiero wszystkiego się uczy.

bDJGhnIn

W najbliższych odcinkach czeka nas jeszcze więcej determinacji i jeszcze więcej sztucznych uśmiechów, koniecznych, żeby ukryć zaciętą minę. "Gra o życie" Adama Króla była podobnie rozpaczliwa. Widzowie jednak zdecydowanie wolą uczestników, którzy podchodzą do programu *na luzie *albo przynajmniej potrafią sprawić takie wrażenie. Swój luz Natasza już zaprezentowała w programie Jak ONI śpiewają i podczas eliminacji do Eurowizji. Dziwne tylko, że nie wyciągnęła z tego żadnych wniosków.

bDJGhnIO
KOMENTARZE
(1015)
gość
11 lat temu
NIC JEJ NIE POMOŻE, TEŻ UWAŻAM ŻE BRAK JEJ TEGO CZEGOS!!!MA W SDOBIE COS ANTYYYYY!!!
gość
11 lat temu
Skoro zawodowa tancerka to co ona tam robi w rywalizacji z aktorkami, czy pogodynkami? Nie mogla nigdzie wygrac, to wstawili ją do programu ktorego teoretycznie nie moze przegrac. Tylko czy to fair?Wszedzie przekrety.
DiAbLiCa!
11 lat temu
bo dziwki tez musza byc na tym swiecie :/
bDJGhnIP
jesień
11 lat temu
Natasza jest cudowną utalentowaną i ambitną osobą. Jej każdy występ budzi zachwyt . Nie lubią jej pewnie ludzie zazdrośni
gość
11 lat temu
MUCHA JEST SUPER ,URBANSKA TEZ ALE ZAROZUMIALA A TAKICH LUDZI NIKT NIE LUBI I DLATEGO PRZEGRA
gość
11 lat temu
A kto powiedział, że to program dla amatorów? To program dla osób, które są znane.
gość
11 lat temu
nie lubie jej ,,,,
gość
11 lat temu
Ale ma długi język...
gość
11 lat temu
A ja ją lubię...nie rozumiem skąd ta NIENAWIŚĆ... Zdolna, ładna dziewczyna...
gość
11 lat temu
To nie jest program Mam Ładną Cerę tylko Taniec z Gwiazdami. Dla mnie Mucha tańczy lepiej, Natasza to tylko kilka lat umiejętności tańczenia.
gość
11 lat temu
Mam nadzieję, że odpadnie szybko. Ta sieczka, którą karmi nas TVN jest nie do zniesienia. Czy oni naprawdę myślą, że Polacy mają zamiast mózgu siano i nie myślą?
gość
11 lat temu
jest zbyt pewna siebie! może i ładnie technicznie tańczy ale przy tym zamiast okazywać emocje to wykrzywia gębę...
gość
11 lat temu
poco ona tanczy to jest dla tych co by chcieli sie nauczyc a nie douczyc
bDJGhnIH
gość
11 lat temu
w tym programie nie liczy się umiejętność tańca, tylko to, czy jest się popularnym i lubianym.. ona może i jest popularna, ale nikt jej nie lubi.. i w tym tkwi jej problem! i z tą gadką, że podstawy baletowe, których ona się uczyła są zupełnie inne niż te taneczne - przesadziła ! każdy g***i wie, że ona ma bardzo często styczność z tańcem, w porównaniu do innych gwiazd w tym programie ! powinna odpaść, bo tutaj powinni być amatorzy nie profesjonaliści ! żal Nataszko żal
...
Następna strona
bDJGhnJj