Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska ma poczucie krzywdy...

1235
Podziel się

"Oskarżenia nie są wypowiadane prosto w oczy. To ją boli, bo nie wie, komu może zaufać."

Urbańska ma poczucie krzywdy...
bDfCOqtN

Natasza Urbańska wyrasta na najbardziej tragiczną postać obecnej edycji Tańca z gwiazdami. Większość widzów i mediów jest zgodna, że nie powinna się tam znaleźć, a w każdym razie nie jako "gwiazda". Ewentualnie jako profesjonalna tancerka, partnerująca amatorowi. Podobnego zdania są także pozostali uczestnicy, którzy czują się wpuszczeni w maliny. Decydując się na udział w konkursie, w którym wszyscy mają mniej więcej równe szanse, nie wiedzieli, że przyjdzie im rywalizować z zaangażowaną w ostatniej chwili profesjonalistką.

Biedna Natasza podobno bardzo źle to znosi.

Oskarżenia nie są wypowiadane prosto w oczy, a za jej plecami - mówi osoba z produkcji programu. To ją boli, bo nie wie, komu może zaufać.

bDfCOqtP

Za plecami? Przecież zostały ogłoszone w prasie! Chyba nie można było się jaśniej wyrazić... Przypomnijmy: Nie chcą Urbańskiej w "Tańcu z gwiazdami"!

bDfCOquq
KOMENTARZE
(1235)
gość
11 lat temu
co za i****a wsadził urbańską
gość
11 lat temu
p****k z tej nataszy
gość
11 lat temu
O****a kipi z jej twarzy! Wszystkie jej gesty są tak nieudolnie aranżowane (zaskoczenie, radość...) Gdy przegrała z Muchą nie potrafiła ukryć złości... Faktem jest że jej obecność w TZG to fatalna pomyłka producentów!!!!
bDfCOqur
gość
11 lat temu
Lepiej JÓZEFOWICA?!!!!! ha ha ha O****A
gość
11 lat temu
Najbardzie śmieszą te tłumaczenia, ile to wysiłku aby sie czegoś nauczyć!G****a gęś i tyle! Tanczy od dziecka zaczynała od baletu! Cała ta sytuacja jest bulwersująca!
Najnowsze komentarze (1235)
gość
9 lat temu
natasza jest super jedyna wada to za bardzo ufa mężowi powinna sama decydować o swojej karieże
gość
11 lat temu
ta edycja z Urbańską to ewidentna pomyłka kto z zawodników ma z nią szanse ludzie się pocą i poświęcają przechodzą kontuzje to naprawdę dla nich ciężka praca a mimo to ciągle na pierwszym planie tylko Urbańska i Urbańska powinna konkurować z profesjonalistami naprawdę nie chce się oglądać już tego Tańca z .... przecież to nie sprawiedliwe ja osobiście nie zgodziłabym się brać udziału w konkursie tak żle zorganizowanym. Podejrzewam że oglądalność nieżle spadła ale czyja to wina....Urbańska tylko straci swoją publiczność.....z przesytu
heh :)
11 lat temu
eh szkoda gadać widzałam jej wypowiedż przed TzG i jaka pewna siebie i że czuje że nikt jej nie lubi i wszystkie panie chcą ją wykurzyć nie dziwota !!!!! :)
monta
11 lat temu
Natasza to artystka a reszta.... zazdrośnicy.
gość
11 lat temu
Kłamstwo że większość widzów uważa że nie powinna tańczyć - a co z Cichopek , Kasprzykowskim , synem kolegi tancerza zawodowego p.Pavlowić jakimś młodym uczestnikiem który też tańczył w jakim żespoletanecznym. ONI mogli tańcz yć a Urbańska NIE. Albo słaba pamięć albo zawiść że najlepiej tańczy bo jest pracowita I NAJLEPSZA. Obie Panie są mi absolutnie obojętne .Powinna wygrać bez naciągania i obrzydliwości dotychczas praktykowanych w przez jury.MUCHA od LUTEGO 2009 ĆWICZY TANIEC Z MASERAKIEM !!!!!!
gość
11 lat temu
Kłamstwo że większość widzów uważa że nie powinna tańczyć - a co z Cichopek , Kasprzykowskim , synem kolegi tancerza zawodowego p.Pavlowić jakimś młodym uczestnikiem który też tańczył w jakim żespoletanecznym. ONI mogli tańcz yć a Urbańska NIE. Albo słaba pamięć albo zawiść że najlepiej tańczy bo jest pracowita . MUCHA od LUTEGO 2009 ĆWICZYŁA TANIEC Z MASERAKIEM !!!!!!
gość
11 lat temu
zgadza sie jej tam nie powinno byc to show dla tych ktorzy sie ucza tanczyc a nie tancza od dziedzinstwa jej obecnosc jest niesprawiedliwa dla innych
gość
11 lat temu
a co ona zmuszona została do występu,niepełnosprawna że nie wie co robi pierwsza naiwna -acwane to
bDfCOquj
gość
11 lat temu
ja tam ja lubie czego wy od niej chcecie a ten program to chyba ma byc zabawa a nie walka tylko o to żeby wygrać, a jeżeli ktoś ma talent to na pewno go zauważą, więc lepiej nie użalac sie nad sobą jak Chajzer tylko wziąć się do roboty jak Mucha i pokazaż wszystkim że jak chcą to potrafią
gość
11 lat temu
o biedactwo!Jej wypowiedzi mnie bulwersuja-to wszystko jest dla mnie takie trudne,nowe,dopiero sie ucze itp-żal!!!a jej fałszywa skromnosc-pfff!!zeby nie było ze zazdroszcze jest ladna i ladnie tez tanczy ale jej osoba doprowadza mnie do szału.Niech więc teraz sie n ie dziwi ze jej nikt tam nie lubi!Trzymam kciuki za Muche!!!!
gość
11 lat temu
może az taka wspaniala nie jest,oppatrzcie dziś 27 09 ona nie ma poczucia rytmu,jedynie gimnastycznie jest wysportowana
gość
11 lat temu
MIECH WYGRA NAJLEPSZA, NAJŁADNIEJSZA, NAJZGABNIEJSZA N A T A S Z A!!!!
ibil
11 lat temu
Oczywiście że nie powinno jej tam być!! Wstydu nie ma - rywalizując z amatorami. Dziwię się TVN-owi, ze tak zdecydowali. O co tak naprawdę chodzi ?? Jedyna nadzieja w widzach ze nie będą na na głosować, bo niestety jury jakoby nie wiedziało że jest ona zawodową tancerką! Co ona robi w tym programie??!!
gość
11 lat temu
Fajna i przede wszystkim szalenie utalentowana dziewczyna. Zazdroszczą jej. Znacie drugą taką osobę, która potrafi grać, śpiewać i tańczyć na tak wysokim poziomie? Jest nieprzeciętnie zdolna. Zazdrość po prostu zaślepia ludziom oczy.
...
Następna strona
bDfCOquL