Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tom Cruise Chrystusem!

360
Podziel się

Albo raczej Antychrystem...

Tom Cruise Chrystusem!
bCPtHvUB

Tego już chyba zbyt wiele. Tom Cruise został obwołany przez przywódców Kościoła Scjentologicznego... Chrystusem!

Aktor, który jest gorliwym wyznawcą tego dziwacznego kultu science-fiction, określany jest przez szeregowych scjentologów jako "wybraniec", który rozniesie po świecie "dobrą nowinę".

Wysoko postawiony scjentolog, David Miscavige, jest przekonany, że w ciągu kilku następnych lat 44-letni Cruise będzie czczony jak Jezus na całym świecie i stanie się prorokiem ich religii.

bCPtHvUD

Tom jest uważany za odpowiednik Chrystusa w scjentologii - mówi znajomy aktora gazecie The Sun. I tak jak Chrystus, jest on krytykowany za swoje poglądy. Ale przyszłe pokolenia zdadzą sobie sprawę, że miał racje, dokładnie tak jak Jezus.

Cruise, który jest najsłynniejszym scjentologiem, przyłączył się do tej dziwnej sekty w połowie lat 80-tych, a teraz również jego żona, Katie Holmes, przyjęła jego wiarę.

Założyciel tej religii, amerykański pisarz L. Ron Hubbard, twierdził, że istoty pozaziemskie zostały zesłane na Ziemię przez swojego przywódcę Xenu, który później wysadził wszystkich kosmitów bomba atomową umieszczoną w wulkanie. Można wprawdzie powiedzieć, że Jezus też zaczynał niepozornie. Ale Tom Cruise już chyba dawno przestał być śmieszny.

bCPtHvVe
KOMENTARZE
(360)
==--LaRa--==
14 lat temu
i****a
gość
14 lat temu
zamknij sie debilu, w****t na Pudlu
gość
14 lat temu
chyba dno...zero szacunku, zero strachu, k****n.
bCPtHvVf
gość
14 lat temu
d***l, to maltretowanie przez ojca zupełnie pomieszało mu wszystkie zmysły
gość
14 lat temu
l***e na stoiaka moze robic
Najnowsze komentarze (360)
http://michae...
6 lat temu
add the milk and beat the ingredients until a smooth,' It makes you want to play 10 times harder for him. especially after his team squandered fourth-quarter leads to Seattle and Buffalo.000000.000000. decreasing to 15/20 knots during the afternoon. Isolated showers and thunderstorms.? ABC Television has announced that it will broadcast the Doctor Who 50th Anniversary special on ABC1 in a live global? Tuesday 24 December – Royal Variety Performance 2013 – ABC1 at 7:30pm. We're here to identify and take advantage of the opportunities. housing and training allowed local people take some of the new jobs.1822901627275On Turf3189256051. [url= Kors Wallet[/url] Michael Kors Wallet
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
Annadanuta
11 lat temu
To chory psychicznie i****a i raczej Antychryst niż Chrystus! I jest niebezpieczny! Bo wci~ąga w t~ą sektę niewinnych ludzi! Powinien przegrać ten proces!
gość
12 lat temu
a wiec zbliza sie koniec swiata... "fałszywi prorocy"
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
Scjentologia to nie tylko dziwaczny system wierzeń i ekscentryczny aktor, z którego można się ponabijać. Scjentologia to niebezpieczna sekta. O ile jej wierzenia nie są same w sobie złe, Kościół Scjentologiczny to niebezpieczna organizacja, stosująca taktyki zastraszania, infiltracji oraz bezlitosnego wykorzystywania swojej machiny prawnej. Poszukajcie w google: "Lisa McPherson" - scjentolożka, która poniosła śmierć kiedy po wypadku samochodowym jej współwyznawcy zabrali ją ze szpitala i trzymali przez 17 dni w pokoju hotelowym prawie bez wody i jedzenia. "Operation Snow White" - Największa w historii USA afera infiltracyjna, podczas której Kościół wykradł dokumenty FBI i IRS. Skazano kilku członków kultu, w tym ówczesną żonę Hubbarda. "Operation Total Freakout" - Prześladowanie autorki krytycznej wobec sekty ksiązki, akcja doprowadziła do załamania psychicznego autorki i rozpadu jej życia osobistego. To dopiero czubek góry lodowej. Szukajcie prawdy. Uzbrójcie się w wiedzę. We are Anonymous. We are Legion.
precz!!!
13 lat temu
do Toma: przykro mi Tom ,ale jestes palantem i to 100%-owym,nie poszedlbym na twoj film do kina nawet za darmowy bilet!!!
bCPtHvUX
gość
13 lat temu
ten maly karakan Chrystusem!!!!! we lbach im sie popier******???? Co za z***y no nie moge!!
niesmiertelna
13 lat temu
niech zyja ufoludki!!!!!!!!!Ubaw po pasy!!!!!Poczekamy moze po ufoludkach znajdzie cos innego????
Niezna zioMAL...
13 lat temu
jestes fajny ziomal gosciu nawet masz wielke zeby ajk armata=
Dar.............
13 lat temu
ale okulary
gość
13 lat temu
kupa
m
13 lat temu
A może ogłośmy tego kretyna bogiem????...gdyby nie kasa byłby nikim....dla mnie jest idiotą
...
Następna strona
bCPtHvVz