Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVP rezygnuje z seriali! KTO STRACI PRACĘ?

976
Podziel się

Pod młotek idą: "Barwy szczęścia", "Złotopolscy", "Przystań" i "Plebania"... I nie tylko!

TVP rezygnuje z seriali! KTO STRACI PRACĘ?
bDgLImzp

TVP jest w coraz gorszej sytuacji finansowej. Z tego powodu zaczyna szukać oszczędności. Pod nóż idą więc słabe seriale i ich jeszcze słabsi aktorzy. I to nie kilku a większość z nich!

Wśród produkcji, które mogą jeszcze zniknąć z wizji, wymieniane są "Barwy szczęścia" i "Plebania". A także pomniejsze seriale, jak niedawno pokazane "Siostrzyczki" czy serial "Przystań" - przyznaje Super Expressowi jeden z pracowników TVP. Niepewne są również losy "Londyńczyków".

To niezbyt dobra wiadomość dla zatrudnionych w tych produkcjach aktorów. Kariera Anny Czartoryskiej, dziewczyny Piotra Adamczyka, wiążącej spore nadzieje z Przystanią kończy się jeszcze zanim się na dobre rozkręciła. No, chyba że zgodnie z zapowiedziami pójdzie do "Tańca z gwiazdami 11". Kobieta Adamczyka nie może zginąć...

bDgLImzr

Grająca w Plabanii Agnieszka Włodarczyk też nie ma powodów do radości. Na dodatek istnieje obawa, że zniechęcona powróci do pomysłu śpiewania... Nie wszyscy mają w zapasie inne opcje. W szczęśliwej sytuacji jest Anna Przybylska, dla której koniec Złotopolskich nie będzie zbyt wielkim ciosem.

Podejmowane są działania, by obniżyć koszty produkcji seriali - wyjaśnia rzecznik prasowy TVP Daniel Jabłoński. Zdaniem medioznawcy prof. Macieja Mrozowskiego, to niewiekla strata. Bez przeznaczonych do zakończenia produkcji da się żyć:

Na przykład "Przystań" to według mnie niezbyt udany serial, więc zatrzymanie produkcji nie będzie wielką stratą dla widza. W przypadku tworzenia seriali, takich jak "Barwy szczęścia", nie ma to dużego sensu. To klonowanie tego, co już było, np. w "M jak miłość". W niektórych produkcjach wizja ekranowa nijak się ma do naszej rzeczywistości bądź prezentuje zbyt archaiczny jej obraz. Tak jest w przypadku mało nowoczesnej "Plebanii". Trzeba zauważyć, że serialowe produkcje stały się schematyczne, a od TVP powinniśmy oczekiwać ambitnych rzeczy.

Czyli takich jak M jak miłość i Klan...?

bDgLImzx
bDgLImzS
KOMENTARZE
(976)
Hefajstos
11 lat temu
o nie! zabierają Złotopolskich!! Armagedon! Dobrze, że chociaż Rysio z Klanu zostaje :)
gość
11 lat temu
zdejmą wszystkie seiale, jakoś niechce mi się wierzyć i zo stanie tylko moda na sukces. Ha ha ha
gość
11 lat temu
no to żałuj, bo teraz właśnie w pm są bardzo fajne odcinki ;p no ale jeszcze trochę i znowu będzie pewnie sielanka xD i ja podziękuję PM na kilka miesięcy... ale przynajmniej nie będę marnować 50minut dziennie ^^
bDgLImzT
gość
11 lat temu
hhahaha!
gość
11 lat temu
"Złotopolscy", "Klan" i "Plebania" są za długo na wizji i scenarzystom brakuje pomysłów na to co dalej. Może since fiction? :-P Tylko to uratuje te chały. Hahahaha!
Najnowsze komentarze (976)
gość
11 lat temu
Włodarczyk czy Przybylska ( Ja Agnieszka W.)
gość
11 lat temu
PROSZĘ TYLKO NIE M JAK MIŁOŚĆ
gość
11 lat temu
M Jak Miłość górą
gość
11 lat temu
przystan to fajny serial ale zlotopolscy to jakies g***i stary serial
misiak_plusza...
11 lat temu
tvn i polsat mają równie złe :)
gość
11 lat temu
Nikt o niej nie mówi bo to nie Polski serial... Poza tym Moda jest nominowana do TELEKAMER! Więc dla TVP to dobra inwestycja bo ten serial ma dużą oglądalność ;)
gość
11 lat temu
Ale moda na sukces to nie jest Polska produkcja wiec i tak jej nie wywala... I dobrze ;)
gość
11 lat temu
bDgLImzL
gość
11 lat temu
ej tylko nie przystań, film był na początku nudny ale pod koniec się rozkręcił, ja i myślę że wiele innych osób chciałoby zobaczyć dalsze losy bohaterów!! był dopiero pierwszy sezon, dajcie im szanse! wywalić z anteny takie filmy które ciągną się latami bo to już nudne jest!!!!
gość
11 lat temu
ZOSTAWCIE LONDYNCZYKOW - JEDYNY SERIAL DO OGLADANIA!!!!
gość
11 lat temu
zostawcie plebanię i londyńczyków....
gość
11 lat temu
szkoda przystan ma zostac!!!!!!! to jedyny fajny serial pomiedzy tym badziewiem i niech juz skasuja ta mode na sukces!!!! prosze;))))))))
gość
11 lat temu
Proszę tylko nie Barwy Szczęście!!!
gość
11 lat temu
Przystań jest świetnym serialem!!!!!!
...
Następna strona
bDgLImAn