Trwa ładowanie...
Przejdź na

To Natasza zagra w "Metrze"!

1782
Podziel się

Górniak dostanie tylko epizod! "Raczej na zasadzie żartu" - mówi Józefowicz.

To Natasza zagra w "Metrze"!
bDYjVIdh

Janusz Józefowicz zakasał rękawy i zaczął pracę nad ekranizacją swojego największego (i jedynego) wielkiego sukcesu scenicznego. Dlaczego właśnie teraz zdecydował się przenieść Metro na duży ekran? Jak łatwo się domyślić, zapewne liczy, że na fali wciąż nieprzemijającej mody na taniec, przyciągnie do kin wszystkich zainteresowanych losami początkujących i ambitnych artystów.

Aktualnie jest na etapie kompletowania obsady aktorskiej. Ten etap trwa już zresztą od dłuższego czasu. Wygląda jednak na to, że wreszcie podjął jakieś decyzje. Obejdzie się bez niespodzianek...

Oczywiście Józefowicz nie byłby sobą, gdyby w nowym projekcie nie zatrudnił swojej żony i wiernej uczennicy, Nataszy Urbańskiej. Natasza z pewnością zagra w "Metrze", choć jeszcze trudno mi powiedzieć, jaką rolę - oświadczył w wywiadzie dla Show dodając z typową dla siebie skromnością: Jest do tego fantastycznie przygotowana.

bDYjVIdj

W to akurat nikt nie wątpi. Finalistka Tańca z gwiazdami sama powiedziała, że "jest zbyt idealna" we wszystkim co robi, co wzbudza w mniej zdolnych Polakach zawiść.

Pozostali "śmiertelnicy" marzący o roli w filmie muszą wziąć udział w castingach, które Janusz planuje przeprowadzić także w Pradze, Berlinie, Moskwie i Londynie. Najważniejszym warunkiem jaki muszą spełnić kandydaci jest młody wiek.

Zainteresowanie jest spore - chwali się Józefowicz. Dzwoni do mnie wiele aktorek i aktorów, ale należy pamiętać, że "Metro" to opowieść o ludziach bardzo młodych. Myślę, że jego filmowa wersja będzie początkiem wielu wspaniałych karier.

W filmie weźmie też udział największa gwiazda musicalu, Edyta Górniak. Metro okazało się dla niej trampoliną do sławy i sukcesu. Co ciekawe, Józefowicz przewidział dla niej tylko epizodyczną rólkę. Mówi o tym jednak bez entuzjazmu, a nawet trochę złośliwie:

bDYjVIdp

Byłoby miło, gdyby w "Metrze" pojawili się ludzie, dla których ten spektakl był kamieniem milowym w karierze. Należy do nich również Edyta Górniak. Myślę jednak, że wystąpią w epizodach, raczej na zasadzie żartu.

Wydaje się, że Józefowicz bardzo przecenia jej poczucie humoru...

bDYjVIdK
KOMENTARZE
(1782)
gość
11 lat temu
TO żadne zaskoczenie .Jej sie i tylko jej ta rola należy!!
gość
11 lat temu
ona jest klasą samą w sobie, powinna grać na Broadwayu, tam zrobiłaby prawdziwą karierę, jest piekna utalentowana ma klasę, Józefowiczowi można tylko pozazdrościc takie zony :)
gość
11 lat temu
ona ma wszystko wygląd, piękny głos, klasę, talent aktorski, marnuje się Nataszka w tym naszym kraju
bDYjVIdL
gość
11 lat temu
zal mi ich. natasz nie umie przegrywac, wiec wcale nie powinna brac w niczym udzialu. schowaj sie w domu i wychowywuj dziecko karierowiczko za 3 grosze.
gość
11 lat temu
Nawet zachować się nie potrafią. Bufony
Najnowsze komentarze (1782)
SyssKa
11 lat temu
Niee lubie jej.. Jest zbyt pewna siebiep;] alee to moze dobrze.. choć nie lubie takich ludzi
gość
11 lat temu
ojej taka laska z tej Nataszy a z takim starym sie buja cos tu nie tak ciekawe jak stoją z seksem :P pisała Frytka:P
gość
11 lat temu
Po 1 nie ma ludzi idealnych,po 2 napewno nie jest tzw ideałem ktoś kto rozbija czyjąś rodzinę,jak zrobiła to Urbańska:
gość
11 lat temu
Ja mślę że Natasza jest pewna siebie
gość
11 lat temu
Nataszka jest śliczna i bardzo zdolna
gość
11 lat temu
Jakos nic mnie nie pociąga w Nataszy. Co tu za ludzie wchodzą to porażka. Urbańska jest kicz i tyle. Józefowicz jest porządny gość.A Górniakowa to już dawno powinna siedzieć w domu i gotować obiady.A no tak przecież nie ma dla kogo:) Natasza"Narcyz" Urbańska taka idealna nie jest.Mi nie imponuje.A wy gimnazjaliści pomasturbujcie sie przy kims innym.Znajdzcie sobie partnerki w koncu.
gość
11 lat temu
To jasne że nataszka dostała rolę przecierz jej mężulek to wystawia.... Sam się wypowiadał że Natasza z tańcem śpiewem i aktorstwem do czynienia ma od lat. I niby Mucha niesprawiedliwie wygrała?
gość
11 lat temu
Józefowicz to bufon, jakbym była Edytą olała bym go za te słowa i nie wystąpiła
bDYjVIdD
kolezanka
11 lat temu
wow ale zdziwienie naprawde nikt sie tego nie spodziewał:D
gość
11 lat temu
luzie na nią nie głosują bo mają jej dość,to mężuś wziął ją do metra, coś musi robić w końcu ta pani jak sama o sobie mówi : "zbyt idealna", niektórzy to mają mniemanie o sobie, hahahahaha
gość
11 lat temu
Moze teraz znajdzie sobie mlodsza od Nataszy. Stary lowelas
gość
11 lat temu
zazdroszcza Nataszy,typowe dla Polakow i nie dziwcie sie,ze inne narody tylko sie z nas smieja
gość
11 lat temu
TE WSZYSTKIE PODLE KOMENTARZE TO TYLKO Z ZAZDROSCI,ŻAL MI WAS,UTOPILIBYSCIE W LYZCE WODY,WSTYD
gość
11 lat temu
A O TOBIE NAWET NIKT NIE SLYSZAL HI
...
Następna strona
bDYjVIef