Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Natasza zagra główną rolę w Bollywood!"

377
Podziel się

I będzie nagrywać z producentem Madonny? Wierzycie Józefowiczowi?

"Natasza zagra główną rolę w Bollywood!"
bCzWNokB

Wielokrotnie już przekonaliśmy się, że Natasza Urbańska musi pogodzić się z dwiema rzeczami: zależnością od swojego zaborczego męża oraz tym, że karierę najłatwiej będzie jej robić poza naszym krajem. W normalnych warunkach utalentowana i ładna osoba dawno powinna zdobyć sympatię widzów - "cyrkówce" Józefowicza udało się jednak jak na razie zostać najbardziej obrażalską zdobywczynią drugich miejsc. Wyszło po prostu, jaka jest naprawdę i trudno to teraz ukryć, nawet z pomocą najlepszego PR-owca.

Nic więc dziwnego, że Natasza i Janusz szukają szczęścia za granicą: samotna podróż do Stanów i praca ze "słynnym" producentem oraz plany "podboju" Bollywood. Te ostatnie mają ponoć duże szanse powodzenia... Tak przekonują nas sami zainteresowani:

Byłam w Filadelfi przez tydzień, nagrywałam kolejne piosenki do projektu "Poland Why Not" i rzeczywiście bardzo fajnie nam się pracowało - mówi Natasza w rozmowie z Wideoportalem. Jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu i kolejne propozycje się pojawiły, żeby dokończyć ten album, który rozpoczęłam i myślę, że będę to robić... no, w Stanach Zjednoczonych.

bCzWNokD

Najwięcej jednak o planach swojej podopiecznej miał do powiedzenia Józefowicz, który tradycyjnie nie dał jej już później prawie w ogóle dojść do głosu:

Nasza tam wizyta polegała na złożeniu oferty pod tytułem, że jest Natasza Urbańska, taka dziewczyna z Polski, która tak śpiewa, tak tańczy i zrobiła bardzo dobre wrażenie - opisywał wizytę w Indiach. Bollywood otwiera się teraz na aktorów zagranicznych, bardzo myślą o wchodzeniu na rynki europejskie czy w ogóle poza i szukają różnego rodzaju możliwości, szukają ludzi z innego świata. Jesteśmy dobrej myśli, wygląda to naprawdę fajnie i mam nadzieję, że pewnego dnia spotkamy się na premierze filmu bollywoodzkiego, w którym główną rolę żeńską będzie grała Natasza**.**

Ale czy to prawda, że producent Madonny też jest zainteresowany? - dopytywał dziennikarz.

Tu trzeba byłoby mówić o konkretach - kontynuuje Janusz. Oczywiście duże zainteresowanie jest, natomiast jak wiemy rynek amerykański jest najtrudniejszym rynkiem na świecie i naprawdę jest to rzecz karkołomna - próba przebicia się tam. I dlatego z jednej strony prowadzone są te działania, a z drugiej strony Natasza tworzy sobie repertuar anglojęzyczny, ale dzięki temu ma możliwość współpracy z naprawdę najlepszymi ludźmi na świecie, właśnie ludźmi, którzy pracowali z takimi nazwiskami jak Madonna, Shakira czy Britney Spears. Dla niej to jest fantastyczny kontakt, ale co z tego wyniknie, to naprawdę musi być w tym jeszcze palec boży, bo to szalenie trudna sprawa.

bCzWNokJ

Oczywiście trzymamy kciuki. Ale boimy się, że te sukcesy w Bollywood to jak zwykle głównie pobożne życzenia Józefowicza.

bCzWNole
KOMENTARZE
(377)
gość
10 lat temu
no alez oczywiscie .... rece opadaja...
jiewwn fewojf...
10 lat temu
Bufon
gość
10 lat temu
no spoko
bCzWNolf
gość
10 lat temu
niujork :-/
gość
10 lat temu
Po pierwsze - Józefowicz nie jest stary. To utalentowany artysta, niezwykle sprawny fizycznie , inteligentny, dobry w tym , co robi .Kim jesteście wy wszyscy , którzy nazywacie Józefowicza " starym " , a Urbańską " cyrkówką " ?To żałosne , że obrażacie ludzi tylko dlatego, że jesteście sfrustrowani i zarabiacie na życie w tak prostacki sposób . O Nataszy wiecie tylko tyle , że zajęła drugie miejsce ??? A iść do Buffo i zobaczyć przedstawienia to nie łaska!!! A może po prostu jesteście szpetni , zaniedbani i nie starcza wam pieniędzy do pierwszego.....
Najnowsze komentarze (377)
gość
10 lat temu
Oo nie.. Jak ona zagra jakąś główną rolę w Bollywood (boże,chroń Shah Rukh Khana od niej!) to ja tego filmu nie oglądaam!
gość
10 lat temu
Popatrzcie jaka ona jest podobna do amerykańskiej aktorki Rebecci Romijn
Nataszomaniac...
10 lat temu
NATASZA JEST THE BEST OF THE BEST!!! Wbijcie sobie to do waszych pustych "łbów" bo naprawdę rozumów to wy nie macie! Znacie ich? To nie osądzajcie!!!
Nataszomaniac...
10 lat temu
NATASZA JEST THE BEST OF THE BEST!!! Wbijcie sobie to do waszych pustych "łbów" bo naprawdę rozumów to wy nie macie! Znacie ich? To nie osądzajcie!!!
gość
10 lat temu
Ona się nie nadaje do Bollywood!
gość
10 lat temu
Ona i Bollywood?Śmieszne!Pewnie wezmą zamiast niej Zintę albo Rai albo inną aktorkę z Bollywood i tyle będzie tam z jej kariery.
gość
10 lat temu
"praca z największą największą męską gwiazdą bollywood'dzką"? Że niby z Sonu? "Najwięksi" tam są aktorzy, a nie wokaliści podkładający głosy w filmach w teledyskach, mimo że też są bardzo popularni. Jednak jeden duecik z Sonu niczego tam nie zmieni. Tam, żeby piosenka była popularna musi pochodzić z filmu. Nie ma bata.
sędzia A.M. W...
10 lat temu
wierzymy bo ona jest naprawdę piękna...hyhy
bCzWNokX
gość
10 lat temu
akurat to, że ma występować w Bollywood wie każdy kto któregoś pięknego poranka oglądał Dzień Dobry TVN . Był tam cały materiał o niej , jej praca z największą męską gwiazdą bollywood'dzką. Wystarczyło obejrzeć.No cóż , widzę , że rewelacyjnie jesteście doinformowani - pseudodziennikarze pudla. Śmieszy mnie w jaki sposób nastawiacie negatywnie ludzi do tych wszystkich gwiazd. Nawet jeśli rewelacyjnie nie postępują, nie grają czy nie śpiewają ... Chciałabym zobaczyć jak spotykacie się z nimi osobiście. Można kogoś nie lubić, ale każdy mądry potrafi szanować. .. PS. Neutralna w stosunku do Nataszy...
gość
10 lat temu
beznadziejni są oboje.....
gość
10 lat temu
w bollywood wieksza kasa niz w hollywood :)
gość
10 lat temu
Nie lubię jej,ale obiektywnie przyznaję:jest śliczna i ma talent.
gość
10 lat temu
gratulacje dla Nataszy a Polacy jak zwykle jej zazdroszcza, jak wam nie wstyd?,trzeba popierac ludzi zdolnych,bo takich w Polsce niewiele,tyle patologii i żulerni bezrobotnej, POLACY-PIJACY,Natasza jestes super,WLASNIE TAKICH POLAKOW NAM POTRZEBA,DOSYC JUZ PATOLOGII,KTORA TO RODZI KOLEJNĄ PATOLOGIE a Polska ma opinie taką,że wstyd.wystarczy spojtrzec na patologie,kotra wyjechala do Anglii,bo tutaj zadnej przyszlosci nie miala,takze ludzie talenty polskie trzeba wspierac a nie tryskac jadem 09:14 [27-05-2010] zgłoś link gość gratulacje dla Nataszy a Polacy jak zwykle jej zazdroszcza, jak wam nie wstyd?,trzeba popierac ludzi zdolnych,bo takich w Polsce niewiele,tyle patologii i żulerni bezrobotnej, POLACY-PIJACY,Natasza jestes super,WLASNIE TAKICH POLAKOW NAM POTRZEBA,DOSYC JUZ PATOLOGII,KTORA TO RODZI KOLEJNĄ PATOLOGIE a Polska ma opinie taką,że wstyd.wystarczy spojtrzec na patologie,kotra wyjechala do Anglii,bo tutaj zadnej przyszlosci nie miala,takze ludzie talenty polskie trzeba wspierac a nie tryskac jadem 09:14 [27-05-2010] zgłoś link gość gratulacje dla Nataszy a Polacy jak zwykle jej zazdroszcza, jak wam nie wstyd?,trzeba popierac ludzi zdolnych,bo takich w Polsce niewiele,tyle patologii i żulerni bezrobotnej, POLACY-PIJACY,Natasza jestes super,WLASNIE TAKICH POLAKOW NAM POTRZEBA,DOSYC JUZ PATOLOGII,KTORA TO RODZI KOLEJNĄ PATOLOGIE a Polska ma opinie taką,że wstyd.wystarczy spojtrzec na patologie,kotra wyjechala do Anglii,bo tutaj zadnej przyszlosci nie miala,takze ludzie talenty polskie trzeba wspierac a nie tryskac jadem
gość
10 lat temu
gratulacje dla Nataszy a Polacy jak zwykle jej zazdroszcza, jak wam nie wstyd?,trzeba popierac ludzi zdolnych,bo takich w Polsce niewiele,tyle patologii i żulerni bezrobotnej, POLACY-PIJACY,Natasza jestes super,WLASNIE TAKICH POLAKOW NAM POTRZEBA,DOSYC JUZ PATOLOGII,KTORA TO RODZI KOLEJNĄ PATOLOGIE a Polska ma opinie taką,że wstyd.wystarczy spojtrzec na patologie,kotra wyjechala do Anglii,bo tutaj zadnej przyszlosci nie miala,takze ludzie talenty polskie trzeba wspierac a nie tryskac jadem 09:14 [27-05-2010] zgłoś link gość gratulacje dla Nataszy a Polacy jak zwykle jej zazdroszcza, jak wam nie wstyd?,trzeba popierac ludzi zdolnych,bo takich w Polsce niewiele,tyle patologii i żulerni bezrobotnej, POLACY-PIJACY,Natasza jestes super,WLASNIE TAKICH POLAKOW NAM POTRZEBA,DOSYC JUZ PATOLOGII,KTORA TO RODZI KOLEJNĄ PATOLOGIE a Polska ma opinie taką,że wstyd.wystarczy spojtrzec na patologie,kotra wyjechala do Anglii,bo tutaj zadnej przyszlosci nie miala,takze ludzie talenty polskie trzeba wspierac a nie tryskac jadem
...
Następna strona
bCzWNolz