Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kindze wypadł dysk! "ZUPEŁNIE STRACIŁA WŁADZĘ W NOGACH!"

504
Podziel się

"Gdy ją kładliśmy na łóżko, kilka razy się popłakała."

Kindze wypadł dysk! "ZUPEŁNIE STRACIŁA WŁADZĘ W NOGACH!"
bDJvwSBh

Niedawno pisaliśmy o tym, że Kinga Rusin prowadziła finalowy odcinek You Can Dance z kontuzją, jakiej nabawiła się w kawiarni centrum handlowego (zobacz: Rusin zwichęła nogę). Nie była w stanie chodzić o własnych siłach. Galerię handlową opuściła wsparta na ramieniu znajomego. Początkowo wydawało się, że to niegroźne, chociaż bolesne zwichnięcie kostki. Okazuje się, że sprawa wyglądała znacznie poważniej.

Jak donosi Fakt, Kindze wypadł dysk. Musiało się to stać, gdy zbyt gwłtownie wstała od stolika. Kontuzja nie od razu wyglądała groźnie. Kinga potrzebowała wprawdzie pomocy, żeby przejść z kawiarni do taksówki, ale wydawało się, że dalej da już sobie radę.

Niestety, było coraz gorzej. Uciskające kręgi spowodowały niedowład nóg. Kiedy dojechała do studia You Can Dance, okazało się, że nie jest w stanie wysiąść z taksówki.

bDJvwSBj

Trzeba było ją wynosić z samochodu - mówi tabloidowi Krystian Przybysz, fizjterapeuta pracujący przy programie. Miałem kilka godzin, by postawic Kingę na nogi. Gdy ją kładliśmy na łóżko, kilka razy się popłakała. Z początku zupełnie straciła władzę w nogach!

Wyobrażamy sobie, jak musiała się przerazić. Powodem kłopotów zdrowotnych Kingi jest, jak się okazało, odnowienie kontuzji sprzed lat. Niemal do momentu rozpoczęcia programu nikt nie wiedział, czy prezenterka w ogóle da radę poprowadzić program, chociaż ekipa starała się nie panikować.

_**Nie mam pojęcia, czy był jakiś plan awaryjny**_ - przyznaje w rozmowie z tabloidem Kinga. Chyba wszyscy do końca wierzyli, ze uda mi się stanąć na nogi.

Tym razem, jak wiadomo, udało się. Ale to jeszcze nie koniec kłopotów Rusin. Aby uniknąć powtórki będzie musiała zrezygnować ze sportów, które sprawiają jej przyjemność.

bDJvwSBp

Na pewno z tych, które uprawiała na granicy wyczynu - mówi fizjoterapeuta. Takich jak narciarstwo. Wiem, że Kinga kocha konie. Na szczęście, jej kontuzja pozwoli jej nadal jeździć. Niestety taka sytuacja może się powtórzyć w każdym momencie. Najbliższe badania wykażą, czy nie będzie konieczna operacja.

bDJvwSBK
KOMENTARZE
(504)
gość
9 lat temu
tylko na koniku niech da pięt w duł ...!!!!
gość
9 lat temu
jakie świetny koń ! ja takiego mam ;*
gość
9 lat temu
Mamy takie same hobby ;) Co ma być to bedzie lepiej sie cieszyc zyciem ;)
bDJvwSBL
Olccccia
9 lat temu
Bez toczka jeździ.Co za wiocha.
gość
10 lat temu
O Ku....Ludzie to zwykłe oszustwo. kliknijcie sobie ten link. ten niedowład nóg był rok temu. przy finale w 2010 roku. co za odgrzewany kotlet
gość
11 lat temu
fajna babka ma tyle zainteresowań,poradzi sobie z dyskiem prawie każdego to spotyka.
gość
11 lat temu
KONIKI WYJDA JEJ DYSKIEM
gość
11 lat temu
jestem instruktorką ćwicze 5 godz.dziennie co daje dwa wypadnięte dyski +przepukliny międzykręgowe-znam ten ból komentarz="13789959"]Trzeba regularnie ćwiczyć, aby mięśnie trzymały kręgosłup (!) Gdy się nie ćwiczy tylko wyleguje 4 litery, to później nawet szybkie wstanie z krzesła może spowodować uraz. [/cytat]
gość
11 lat temu
ESTEŚ TY NAJWIĘKSZĄ POKRAKĄ ŻYCIOWĄ I NIE UMIESZ UKRYĆ ZAZDROŚCI W STOSUNKU DO BARDZO ATRAKCYJNEJ PIĘKNEJ KOBIETY JAKĄ JEST KINGA KTÓREJ W ŻYCIU WIELE WYSZŁO I OSIĄGNEŁA OGROMNY SUKCES A TY ZAPEWNE NIC- TYLKO TYM KOMENTEM SIĘ OŚMIESZASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gość
11 lat temu
zimna,wredna baba,bez serca,bez cienia wrazliwosci na krzywdy innych,k*****a i dobrze ze cierpi,niech ja pokara los:)
gość
11 lat temu
haha wredna s**z dostała kare:)))))))))))))))))))))))))HURAAAAAAAAAAAAAA
gość
11 lat temu
pełna zgoda
gość
11 lat temu
KINGA- PIĘKNA BUZIA LALECZKI A NA TYM KONIU TO CZARUJĄCY WYGLĄD I TYLKO MALOWAĆ.
bDJvwSBD
gość
11 lat temu
JESTEŚ TY NAJWIĘKSZĄ POKRAKĄ ŻYCIOWĄ I NIE UMIESZ UKRYĆ ZAZDROŚCI W STOSUNKU DO BARDZO ATRAKCYJNEJ PIĘKNEJ KOBIETY JAKĄ JEST KINGA KTÓREJ W ŻYCIU WIELE WYSZŁO I OSIĄGNEŁA OGROMNY SUKCES A TY ZAPEWNE NIC- TYLKO TYM KOMENTEM SIĘ OŚMIESZASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
...
Następna strona
bDJvwSCf