Trwa ładowanie...
Przejdź na

Spędzi urlop w szpitalu?

529
Podziel się

"Była półprzytomna od leków przeciwbólowych."

Spędzi urlop w szpitalu?
bEawJwqd

Stan zdrowia Kingi Rusin nadal jest poważny. Jak donosi tygodnik Świat i Ludzie, niespodziewanie odnowiła się jej kontuzja kręgosłupa, której nabawiła się wiele lat temu na stoku.

Już wtedy lekarze zabronili jej uprawiać wszelkie sporty, bo jej kręgosłup był w fatalnym stanie - mówi przyjaciółka prezenterki.

Kinga nie posłuchała i gdy tylko uznała, że czuje się lepiej, wróciła do sportów, które uprawia na granicy wyczynu. W rezultacie kontuzja odnowiła się w najmniej spodziewanej chwili - przy wstawaniu od kawiarnianego stolika. Pechowo stało się to tuż przed nagraniem finałowego odcinka You Can Dance. Fizjoterapeucie pracującemu przy programie udało się postawić ją na nogi, ale to nie rozwiązuje jej problemów zdrowotnych.

bEawJwqf

Wzięliśmy ją na ręce i zanieśliśmy prosto na stół rehabilitacyjny Krystiana Przybysza - mówi producentka programu Ewa Leja. Półprzytomna od leków przeciwbólowych przygotowywała się do finału.

Raczej oczywiste jest, że nie da się tak fukncjonować na dłuższą metę. Lekarze zajmujący się Kingą nie wykluczają konieczności operacji. Możliwe zatem, że energiczną i bardzo aktywną na codzień Rusin zamiast urlopu, w czasie którego mogłaby uprawiać wyczynowe sporty, czeka dłuższy pobyt w szpitalu.

bEawJwqG
KOMENTARZE
(529)
gość
11 lat temu
sporty które uprawia na granicy wyczynu - p****k który pisał ten artykuł jest ograniczony umysłowo
17-06-10
11 lat temu
mogla sie g****a sluchac lekarzy,
gość
11 lat temu
nie no. lepiej być wierną sługą swojego faceta... oj ty g****a dziewucho. a gdzie twoje zdanie i twoje pragnienia? i pisze to mężatka i matka z własnym zdaniem i poglądami
bEawJwqH
gość
11 lat temu
I jak tu się dziwić Lisowi, że ją rzucił. Pewnie się wymądrzała na wszystkie tematy, tak, jak i w tym przypadku zamiast słuchać mądrzejszych. No to sobie udowodniła, że g****a jest.
gość
11 lat temu
g****a pazerna rusin
Najnowsze komentarze (529)
gość
11 lat temu
z wiekiem jest jeszcze piękniejsza
gość
11 lat temu
BIEDNA KINGA :(
gość
11 lat temu
ciesze sie ze nie tylko ja tak mam
gość
11 lat temu
a to straszne ha ha ha
gość
11 lat temu
wspaniała kobieta
gość
11 lat temu
ZYCZE JEJ ZDROWIA, ALE CIESZE SIE ZE NIE BEDZIE JEJ W TELEWIZJI. JAK JA WIDZE TO PRZELACZAM KANAL.
gość
11 lat temu
pUDLU JAK NIE LUBISZ KOGOS TO NIE MUSISZ WYPISYWAC POD CZYIMS ADRESEM/ PAMIETAJ O TYM ,ZE TY TEZ MASZ TAKICH CO CIE NIE LUBIA JESTES ZALOSNA . JA JA LUBIE MA 2 CORKI DLA KTORYCH CIEZKO PRACUJE/ NIKOGO NIE OKRADA .JEST SYNGIELKA , A JEJ MAZ OD PRZYZECZENIA MILOSCI I WIERNOSCI / KOTLUJE JEJ PRZYJACJOLKE /TERAZ NIECH SIE ZAJMIE SWOIMI CORKAMI JAK KINGI NIE MA . A NIE OBCYMI BACHORAMI I KLADZIE NA NIE PIENIADZE . ZYCZE KINDZE ZDROWIA I WYTRWANIA .
gość
11 lat temu
NATURLANA PIĘKNOŚĆ
bEawJwqz
gość
11 lat temu
największa gwiazda TVN
gość
11 lat temu
a ja i moja rodzina bardzo lubią p.Rusin.
gość
11 lat temu
ŚWIETNA KOBIET JEST WZOREM DLA NAS
gość
11 lat temu
naturalnie piękna
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="13900716"] JEST BARDZO PROFESJONALNA I NAJLEPSZA/cytat]
gość
11 lat temu
Kinga jest THE BEST I TYLKO KINGA PIĘKNA DZIENNIKARKA
...
Następna strona
bEawJwrb