Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jestem polską Monicą Bellucci!"

4253
Podziel się

"Mam seksowny głos. Od tego zaczęła się moja kariera."

"Jestem polską Monicą Bellucci!"
bDJudwbp

Agnieszka Orzechowska stała się znana dzięki Dodzie, która podobno wyrzuciła ją z sesji zdjęciowej z Adamem Darskim. Okazuje się, że "polska Angelina" uważa się też za... "polską Monicę Bellucci"! Twierdzi też, że to ona nie chciała fotografować się z Nergalem, bo jest dla niej za niski.

Nie wiem, czy kłamać, czy nie kłamać. Bo to było odwrócenie kota ogonem. Generalnie ja poczułam, że mam 1,76, a znany muzyk Nergal jest po prostu niższy ode mnie, zaś ja jestem prawdziwą kobietą - mówi w rozmowie z Super Expressem. Biją się właśnie media, czy jestem polską Angeliną czy Monicą Bellucci. Więc wydaje mi się, że ktoś odwrócił kota ogonem, bo było mu głupio, że nie chciałam wystąpić z nim w sesji.

Orzechowska zapowiada też, że niebawem ukaże się nie tylko teledysk z jej udziałem, ale cała płyta wyprodukowana przy współpracy z Marianem Lichtmanem z zespołu Trubadurzy:

bDJudwbr

Ja nagrywam z Marianem Lichtmanem całą płytę. Generalnie to było tak, że jak zjawiłam się u niego w studio, to chciałam nagrać jeden teledysk. Okazało się, że mam na tyle seksowny głos, że podjął ze mną współpracę całej płyty. Od tego zaczęła się moja kariera.

Jej kariera...?

bDJudwbS
KOMENTARZE
(4253)
Budzio
3 lata temu
Przez takie dzidy nic tylko gejem zostać ble !
gość
4 lata temu
Chyba nie widziałaś Bellucci.Nie jesteś do niej podobna owszem jesteś ładna ale Monicca ma klasę a tobie brakuje jej jesteś wlgarna
gość
7 lat temu
Jak ta w*****a może myśleć że jest podobna do M.B. M.B. jest najpiekniejszą kobietą świata.
bDJudwbT
log_62
8 lat temu
Paskudnie zrobiona feeeeee...! To tylko polska Orzechowska!
gość
9 lat temu
ale r*****a!!!!! strasznie syfiasty typ urody. Bellucci ma niesamowicie regularne rysy, jest arcy piekna. Ta wyglada jak zniszczna tirówa z ohydną cerą, zniszczonymi włosami, ryjem jak kaczka....... Kobieta Kamela jest ładniejsza....
gość
9 lat temu
Nie, w ogóle nie podobna, wulgarnie wygląda, co ona ma na twarzy OMG
gość
10 lat temu
ej, sorry, ale do Bellucci jej daleko...
gość
10 lat temu
OBLEŚNA!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
wtf?! fuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
na 1 zdjeciu po lewej to nawet podobna.
gość
10 lat temu
co ona ma z twarzą?? przypomina mi Cher... w ogóle skąd ona się wzięła??
gość
10 lat temu
Prosze Was nie pokazujcie jej nigdy wiecej, nie moge patrzec na nia bleah... I jeszcze te poruwnania do Angeliny , widziecliscie zeby Angelina miała taka krzywa twarz??
gość
10 lat temu
no cóż mnie kojarzy się z Jolą Rutowicz...
bDJudwbL
gość
10 lat temu
o nieeee...pierwsze zdjecie spowodowało mój śmiech bo wogle nie jest podobna do Monici (toz to dla Monici obraza) ale jak zjechałam niżej na to powiększenie to prawie nie zwymiotowałam :/ strasznie wyglada ...zwłaszcza z bliska :(
...
Następna strona
bDJudwcn