Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Chciałabym być anonimowa"

165
Podziel się:

Angelina narzeka na Amerykę, zachwala Kambodżę…

"Chciałabym być anonimowa"
bEELOKDF

Angelina Jolie i Brad Pitt nie mogą nigdzie zagrzać miejsca na stałe. Ostatnio kupili willę we Włoszech za 40 milionów dolarów. To kolejny nabytek w ich imponującej kolekcji nieruchomości. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka wyznała, że chciałby mieszkać w wielkiej metropolii. Jednak fakt bycia jedną z największych gwiazd kina sprawia, że musi wybierać bardziej odludne miejsca.

Tęsknię za anonimowością. Chciałabym, żeby moja twarz nie była rozpoznawalna - mówi Jolie. Mieszkałam w Nowym Jorku, gdy miałam 20 lat. Przechodziłam przecznicę za przecznicą. Kochałam to, a teraz nie mogę sobie na to pozwolić.

Kilka lat temu aktorka porzuciła Manhattan i teraz dzieli czas między Los Angeles, Nowy Orlean, Francję oraz Kambodżę, kraj pochodzenia jej pierwszego dziecka, Maddoxa. Zwierza się, że Azja odpowiada jej najbardziej.

bEELOKDH

W Kambodży żyjemy tak, jak inny ludzie. Jeździmy na słoniach, kąpiemy się w strumieniach i czas spędzamy z ludźmi z wioski - opowiada aktorka. Dzieci również uwielbiają ten kraj. Mają o wiele więcej swobody. Rozumieją, czym jest sława i ona im bardzo przeszkadza.

bEELOKEi
KOMENTARZE
(165)
Motylek.
11 lat temu
boze jacy wy jestescie załosni. dajcie jej w koncu spokoj!!!
gość
11 lat temu
och boże jak ja chciałabym pracować w mięsnym w tesco, oj boże jaka ja jestem biedna:(( buuu nie musze nic robić, płaca mi za nic... o ja biedna nieszczęśliwa... a mogłabym zamiatać ulice- z moim wykształceniem- buuu a wzięli mnie na jakąs aktorkę... i ja biedna musze się teraz użerać z milionami ... co za zycie, nic tylko się powiesić....
gość
11 lat temu
Niech rozwali kolejne małżeństwo...adoptuje kolejne dziecko w blasku fleszy...przyjmie n-tą rolę w filmie...anonimowość gwarantowana...
bEELOKEj
gość
11 lat temu
gwiazda. ale madrze mowi. :)
gość
11 lat temu
niech ona mnie nie rozśmiesza. Chciałaby być anonimowa i mieć tyle kasy ile ma. W życiu nie można mieć wszystkiego.
Najnowsze komentarze (165)
gość
11 lat temu
uwielbiam angie
gość
11 lat temu
gdyby te dzieci wiedzialy jaka z niej szmaciara..
gość
11 lat temu
Masz rację, ale na pudlu pewnie mało kto cie rozumie!
gość
11 lat temu
shiloh wygląda jak brad
gość
11 lat temu
a ja ją lubię! ma dobre serce bez względu na to, co robiła w życiu! z oczu można wyczytać całą prawdę o człowieku! a ona ma dobre oczy, dobrą duszę! to, co robi dla biednych dzieciaków, to jej powołanie!
gość
11 lat temu
Gwiazda jak gwiazda. Wszystkiego chce...
gość
11 lat temu
kocham ją.
gość
11 lat temu
KOCHAM JĄ!! KOCHAM JĄ!! KOCHAM JĄ!! KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!KOCHAM JĄ!!
bEELOKEb
gość
11 lat temu
Lepiej nie bo złapie jeszcze jakiegoś syfa i będzie!
gość
11 lat temu
ślicza jest ta ich córeczka
gość
11 lat temu
dzięki tej sławie ma gdzie mieszkać bidula...ja się mogę z nią zamienić,chodzę po ulicy po legalu!
gość
11 lat temu
nie luubie jej
gość
11 lat temu
Horyzonty - Nie umiem czytać w myślach ...
gość
11 lat temu
Na tym ostatnim zdjęciu wyszła jak burak!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEELOKEU
bEELOKEV
bEELOKEW
bEELOKEX
bEELOKEY
bEELOKED