Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tomek: "Przez media stara się wpłynąć na wymiar sprawiedliwości!"

455
Podziel się

"Wygadywali bzdury mając świadomość, że jako funkcjonariusz nie będę mógł się bronić. Niczego bardziej nie chcę niż upublicznienia akt sprawy dotyczącej pani Marczuk."

Tomek: "Przez media stara się wpłynąć na wymiar sprawiedliwości!"
bEiCFmgR

Weronika Marczuk ma problemy. Jej były przyjaciel, znany całej Polsce jako agent Tomek, zaczął mówić. I to w mediach, a tego, jak wiadomo, "celebrytka" boi się najbardziej. Była gwiazda TVN-u liczyła chyba na to, że jej wersja, powtarzana dziesiątki razy w najróżniejszych mediach i w książce, stanie się obowiązującą, a atakowany przez nią agent będzie milczał na zawsze, dochowując tajemnicy służbowej. Póki pracował w CBA, nie miał innego wyjścia. Niestety, przyszedł czas na konfrontację. Po tym, co już usłyszeliśmy od agenta Tomka, Weronika ma rzeczywiście chyba tylko jedno wyjście - dyskredytowanie go do upadłego. Jeżeli bowiem choć część tego, co mówi, jest prawdą, kompromituje ją to całkowicie, a co gorsza - ośmiesza.

Warto przy tej okazji pamiętać o tym, że były mąż Weroniki, Cezary Pazura, znający doskonale ją, jej zwyczaje i charakter, nie miał zdaje się wątpliwości co do powagi oskarżeń. Od razu odciął się od niej i powiedział mediom, że - cytujemy - żałuje, że nosi ona jego nazwisko. Dlaczego nie mielibyśmy wierzyć w coś, w co zdaje się uwierzył człowiek znający ją od kilkunastu lat?

W nowym wywiadzie były agent CBA wyjaśnia, dlaczego jest atakowany przez Weronikę Marczuk i byłą posłankę PO, Beatę Sawicką. Jego zdaniem to normalny mechanizm stosowany z konieczności przez osoby publiczne oskrażane o poważne przestępstwa.

bEiCFmgT

Złapany na gorącym uczynku handlarz narkotykami siedzi cicho - jego celem jest najniższy wyrok i wyjście na wolność, by dalej zarabiać - mówi w rozmowie z Gazetą Polską. Przyłapana na przestępstwie osoba publiczna bez zahamowań używa mediów do maksymalnego polepszenia swojej pozycji procesowej. Poprzez media stara się oczyścić z zarzutów, wpłynąć na wymiar sprawiedliwości. Jednym słowem, chce sparaliżować lub przytępić działanie instytucji państwowych w swojej sprawie. To przykre, że media godzą się na pełnienie takiej roli.

Ci którzy wypisywali i wygadywali te bzdury, mieli świadomość, że jako funkcjonariusz nie będę mógł się bronić - kontynuuje. Gdybym ujawnił przebieg moich działań, naraziłbym się na zarzuty karne. Proszę mi jednak wierzyć, że niczego bardziej nie chcę niż upublicznienia akt sprawy dotyczącej pani Sawickiej i pani Marczuk. Wtedy Polacy mogliby sami się przekonać.

Skoro tak, miejmy nadzieję, że te akta zostaną odtajnione i każdy będzie mógł sam wyrobić sobie zdanie. Byłoby to lepsze i z pewnością ciekawsze niż książkowe wyznania Weroniki i Tomka.

bEiCFmgZ
bEiCFmhu
KOMENTARZE
(455)
gośćMarusia
11 lat temu
NO cześć Weronka! Takich agentów Tomków !,to my spychamy nogą z WYRA!Spox,luzik! Narka Weronika
gość
11 lat temu
A on to niby co próbuje? Dokładnie to, co zarzuca innym - załatwic swoje interesy przy użyciu mediów
gość
11 lat temu
ale on brzydki- nie wierzę w ani jedno słowo , nikt by na niego nie poleciał
bEiCFmhv
gośćKobieta
11 lat temu
Brzydki ten agent,musiała byc wygłodzona ze wpadł jej w oko.Podobny do pewnego piosenkarza tylko on spiewac nie potrafi
gość
11 lat temu
OLSZYNKA DOM ROZWENS
Najnowsze komentarze (455)
gość
11 lat temu
Dwie największe cwaniary i złodziejki,bezwstydne baby bez honoru.
gość
11 lat temu
Jak go wywalili z roboty to teraz może mówić prawdę i bardzo dobrze. A te dwie panie to od razu widać że wywłoki.
gość
11 lat temu
Ten agent Tomek jest całkiem fajny, lepszy od Gołyźniaka nie dziwię się że Weronia zgłupiała .
gość
11 lat temu
cwana!!!!!!!
gość
11 lat temu
!!! Giertych zatrudnił Jacykowa???
Pani
11 lat temu
Oczywiście, że tak!
ivss
11 lat temu
Jakoś bardziej wierzę Tomkowi :P Ona powinna siedzieć w kryminale!
gość szogun
11 lat temu
Tomka służby specjalne powinny skrócić o głowę takich głąbów nie powinno się trzymać,którzy dokonują zdrady i wynoszą to na zewnątrz tajemnice.Dla mnie jest on trepom.
bEiCFmhn
gość
11 lat temu
Marczuk -święta tylko au roli nie widać niech ona lepiej spada i skończy udawać niewiniątka
gość
11 lat temu
dziewczyno idź tam skąd cię Pazura przywlókł /na rure/
gość
11 lat temu
I dobrze że to wyjawił
gość
11 lat temu
kobieto przeciętny Kowalski za to co ty pazerna babo zrobiłaś to już dawno by siedział w areszcie /do sprawy a ty jeszcze sie pchasz do TV za nasz abonament?/
gość
11 lat temu
Jak na emeryta to bardzo seksowny emeryt w wieku 35 lat. A jaka emeryturkę dali? Jak z 5 patoli to niech pan nie narzeka. Widać kto w Polsce pociąga za sznurki. I warto było tak się poświęcać dla pracy nawet nie docenili może trochę miał pan przyjemności.U nas za afery się nie karze.Uwierzył pan jak wielu z nas.W sprawiedliwość???Jak Kwaśniewskich ukarzą ,Chlebowskiego i innych to uwierzę.
gość
11 lat temu
Krytykujecie Weronike,a co Czarek robił w takim klubie-On jest święty Tak hahahahha
...
Następna strona
bEiCFmhP