Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski kupuje... wyciąg narciarski!

345
Podziel się

Jak zwykle, wkręcił się na całego.

Wiśniewski kupuje... wyciąg narciarski!
bDfFzbCd

Michał Wiśniewski jak zwykle wkręcił się na całego. Tak już ma... Tym razem naprawdę bardzo chce się przypodobać przyszłemu teściowi. Do tego stopnia, że zdążył już obiecać, że skoczy ze skoczni i kupi góralski dom niedaleko Zakopanego. Na dodatek bardzo poważnie wziął sobie do serca słowa Apoloniusza Tajnera, że musi nauczyć się jeździć na nartach. Naukę rozpoczął na stokach w Wiśle.

Ma potencjał, ale trafił na mokry śnieg, na którym z trudem jeżdżą nawet doświadczeni narciarze – zwierza się Party przyszła, czwarta żona, lidera Ich Troje.

Wiśniewski pragnie mocno związać się z rodzinną miejscowością nowej ukochanej i razem z nią planuje kupno... wyciągu narciarskiego. Już rozpoczęły się rozmowy o przystąpieniu piosenkarza do spółki zarządzające dochodowym wyciągiem Soszów.

bDfFzbCf

Na tym nie koniec zmian w życiu Michała. Zamiast przegrywać pieniądze w kasynie, zamierza zacząć je inwestować. To chyba znak, że Dominika Tajner ma na niego dobry wpływ. Kolejnym przedsięwzięciem Wiśniewskiego jest hotel Villa Almira, w którym udziały ma też oczywiście jego narzeczona.

Cóż, zapowiada się trudny rozwód – tym razem Wiśnia będzie miał sporo majątku do podziału :)

bDfFzbCG
KOMENTARZE
(345)
gość
10 lat temu
fajna kobietka ,zal mi jej ,wiaze sie z tym niestabilnym uczuciowo hazardzista
gość
10 lat temu
zal mi jest tej dziewczyny , straci przy nim wszystko co ma , gdzie ona ma oczy , nie jedna lza sie tam poleje , bo narazie to "uwazaj zlotko , bo blotko" a za chwile bedzie.... "gdzie leziesz ropucho" , przeciez to jest d***l o czerwonych wlosach,powinni go pogonic z Wisly !!!!
gość
10 lat temu
ciekawa jestem czy znów bachorów naklepie klepacz nawet bzykać nie potrafi
bDfFzbCH
gość
10 lat temu
a Ty nie jesteś Polakiem?
gość
10 lat temu
Dominiko życzę Ci żebyś jeszcze szybciej się rozstała z Wiśnią niż ze swoim pierwszym mężem Idzikiem. Powinien takiej puszczalskiej matce dziecko odebrać.
Najnowsze komentarze (345)
gość
10 lat temu
WIŚNIEWSKI TO NOWY FACET DODY
gość
10 lat temu
dziwne, że zawsze pociesz się w rękach "przyjaciółek rodziny"
gość
10 lat temu
nie moge, on jest straszny. nie może się doczekać ślubu... pfiu... nic dziwnego, ma takie długi, że za bogate rozwódki się bierze, żenada... aż się rzygać che jak na niego patrzę, niech idzie do roboty, a nie, lansuje się za nasze pieniądze
gość
10 lat temu
ja bym sie z nim wstydzila wyskoczyc ;o
gość
10 lat temu
Ale w******k
gość
10 lat temu
Odpowiadając na pytanie: Michał nie umie jeździć na nartach o czym naocznie przekonałem się będąc 13 marca na desce w Wiśle Soszowie ;). Nawet udało mu się spaść z wyciągu przy wysiadaniu ;) Ale jeśli ambitnie się uczy - to gratulacje. Liczą się chęci, a jak mówią górale "jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz" ;)
gość
10 lat temu
Uwilebiam Wisłę to cudowna miejscowość, a Wiśniewski zniszczy cała atmosferę tego miejsca, jak wszystko czego się dotknie.
gość
10 lat temu
precz ty czerwona ś****o od naszych pięknych gór!
bDfFzbCz
gość
10 lat temu
skąd się biorą tacy debile
gość
10 lat temu
zwykła, normalna dziewczyna. Normalna!! Nie dziwadło medialne. I przychodzi mi na myśl, ze jest ona ostatnią szansą dla Michała. Jak ona go nie wyprostuje to ja osobiście stawiam na niego krzyżyk. Swoją drogą nie zazdroszczę jej bo cholerernie trudna robota ją czeka. Ja swojego męża prostowałam prawie 4 lata. Ale teraz chodzi jak w zegarku szwajcarskim, tak sie doszlifowaliśmy. Ale co przeszłam to moje...
gość
10 lat temu
Ale g****a baba zachciało się sławy ?
Siksa0256
10 lat temu
Pewnie zakolegował się z Mirosławem Drzewieckim i Zbigniewem Chlebowskim Rosół mu to ułatwił.
gość
10 lat temu
Tajnerowa mogłaby stać na bramce w dyskotece..
gość
10 lat temu
ona jest p******a fe fe
...
Następna strona
bDfFzbDb