Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska "chce podbić Amerykę"

317
Podziel się:

Nagrywa płytę w języku angielskim.

Urbańska "chce podbić Amerykę"

Czyli jednak się udało. W lipcu zeszłego roku pokazywaliśmy Wam zdjęcia Nataszy Urbańskiej z warszawskiego Okęcia (zobacz: Urbańska żegna się z Józefowiczem ZDJĘCIA). Gwiazda wylatywała do Stanów Zjednoczonych, by spotkać się z tamtejszymi producentami muzycznymi. Wygląda na to, że coś z tego wyszło.

_**Natasza nagrywa z języku angielskim**_ - mówi w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy pracownik wytwórni płytowej. Chcemy tą płytą podbić rynek amerykański. W sierpniu Natasza jedzie do Los Angeles. Będzie tam nagrywać teledysk, a także zagra zamknięty koncert dla ważnych producentów. Warunkiem wejścia na rynek amerykański jest sukces w Polsce. Musimy mieć co najmniej złotą płytę, by zacząć promocję za oceanem.

I tutaj pojawia się problem. Cokolwiek, by nie zrobiła, polska publiczność nie może się do niej przekonać. Ciężko nam sobie wyobrazić, by Polacy ruszyli do sklepów i wykupili 15 tysięcy krążków Nataszy.

KOMENTARZE
(317)
gość
11 lat temu
ładna jest , ale polaków do siebie nie przekona
gość
11 lat temu
trzymamy kciuki
gość
11 lat temu
jest za złaba żeby podbić Polskę - a co dopiero Amerykę
gość
11 lat temu
jaka ona jest okropna i brzydka i pusta
gość
11 lat temu
brawo nataszka
Najnowsze komentarze (317)
gość
10 lat temu
Jest koszmarna . Tylko mąż zachwyca się jej wątpliwym talentem .
gość
10 lat temu
Uważa się za piękność a jak ją nie zrobią to straszydło w marnych włosach
gość
10 lat temu
To zarozumiałe b****o !!! Nie cierpię jej !!!!!
gość
11 lat temu
racja
gość
11 lat temu
ja kupię !
gość
11 lat temu
na szczęście ma was gdzieś - miejcie swoje cichopki i reszte tych "gwiazdeczek"..
gość
11 lat temu
Ja tam trzymam kciuki! w koncu robią to razem z kolesiem od Timbalandu, a tak wogóle to może ktoś z was wie jak mozna wygrać te bilety na nagranie teledysku w stanach? kod z paragonu cinema city i coś jeszcze...
gość
11 lat temu
Ha,ha,ha ..............................
gość
11 lat temu
nienawidzę jej !
EnVogue
11 lat temu
Z Urbańską to jest taki problem, że ona jest profesjonalna. Do bólu profesjonalna. Zbyt agresywnie profesjonalna. I wszechstronna, i niebrzydka. I widać ile wysiłku wkłada w takie bycie profesjonalistką. A tego lokalna wiocha i mieszkający tu wiesniacy nie tolerują. Gdyż oddychają i żyją zawiścią. Dlatego Urbańska w Polsce się nie sprzeda. Ma szanse na sukces pod warunkiem, że jakiś prawdziwie profesjonalny i ustosunkowany menago zaryzykuje. I znajdzie dodatkowo scenicznego profesjonalistę, który fachowo ukierunkuje jej wysiłkiem, i PRowca, który złagodzi te "mięśnie" w wizerunku. Uroda nie wystarczy bo jest zbyt mało oryginalna, bardzo opatrzona. Powodzenia w prawdziwym showbusiness'ie. Szkoda czasu na lokalny grajdoł.
gość
11 lat temu
niekobieca piszemy łącznie, tłuku
gość
11 lat temu
no i super! w wiejsko-chłopskiej polsce kariery nie robi, bo u nas zdolnych, pracowitych i pięknych się nie lubi. lubi się wszystkie niedojdy, pokraki i inne beztalencia
gość
11 lat temu
nijaka...brak urody...nie kobieca...
gość
11 lat temu
baba za wszelką cenę chce błyszczeć,a to tylko znienawidzona cyrkówka z Jajowni.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie