Finalistka "Top Model" już na polskich wybiegach!

Honorata Wojtkowska wystąpiła na imprezie "Glamour".

Obraz

Ostateczny skład wielkiego finału drugiej edycji _**Top Model. Zostań modelką**_ poznamy już dzisiaj wieczorem. Jednak w związku z tym, że odcinki programu nagrywane są ze sporym wyprzedzeniem, niektóre z uczestniczek można już zobaczyć "na salonach". Jak na razie najskuteczniej promuje się Olga Kaczyńska, która zdążyła zaliczyć już trzy imprezy. Zobacz: Odchudzona finalistka "Top Model"! (ZDJĘCIA)

Tym razem mamy do czynienia z debiutem na krajowym wybiegu. Honorata Wojtkowska, której starania o angaż do paryskiego Tygodnia Mody zobaczymy dziś w TVN-ie, pojawiła się wczoraj na pokazie podczas imprezy Glamour. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż magazyn jest jednym ze sponsorów show, ale dla dziewczyny, której kilka miesięcy temu nikt nie znał, jest to bez wątpienia sukces.

Jak myślicie, czy Honorata znajdzie się w finałowej trójce?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą