Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mołek straci pracę

1238
Podziel się
Mołek straci pracę
bDJGkrvV

Magda Mołek zrobiła w ciągu ostatnich kilku lat wielką karierę w telewizji – najpierw w TVP, potem przeszła do TVN na prawach gwiazdy. Niestety, wygląda na to, że poczuła się zbyt pewnie – była opryskliwa dla współpracowników, domagała się osobistej wizażystki i fryzjerki, położyła jeden program, zagroziła popularności drugiego, teraz ledwo ciągnie trzeci… W dzisiejszym Fakcie czytamy:

Ostatnio na przykład bardzo wkurzyła dyrektora Edwarda Miszczaka, bo ostentacyjnie spóźniła się na konferencję prasową TVN. To już przesada, nosi mnie, jak widzę tę panią… - dyrektor programowy szepnął wtedy ponoć na widok Mołek do rzecznika TVN Andrzeja Sołtysika. Magda trafiła do TVN latem 2004 roku jako gwiazda. I od razu popsuła program pt. „Moja krew”, który miała prowadzić. Była nijaka. Ale tylko na antenie. Bo krakowskiej ekipie, która realizowała show, wyraźnie wryła się w pamięć.

Stroiła fochy. Wszystkich traktowała z wyższością. Była arogancka i zwyczajnie niemiła – mówi jedna z osób z ekipy. Dla szefów TVN był to pierwszy poważny sygnał ostrzegawczy. Drugi pojawił się wraz z „Tańcem z gwiazdami”. Pierwsza edycja programu przeszła prawie niezauważona. Duża w tym zasługa Mołek, która była sztywna i zabierała się do prezentowania tańczących par z wyraźną odrazą. Z Hubertem Urbańskim nie chciała zatańczyć nawet dwóch kroków na powitanie.

bDJGkrvX

Ostatniej szansy, jaką jest poranny Dzień dobry TVN też zdaje się nie wykorzystuje. Współpracownicy narzekają, że popełnia sporo błędów, a w dodatku jest niegrzeczna w stosunku do gości. W ogóle dziwne, że Magda nie umie się cieszyć z tak sympatycznej pracy. W końcu jedyne co musi robić, to być miłą dla gości i podobać się telewidzom. Czy to aż tak wiele dla tak pięknej kobiety?

Magdo, jeżeli to czytasz - zapraszamy do pracy w redakcji Pudelka. Tutaj nie bedziesz musiała być dla nikogo miła. Potrafimy też docenić to, co w tobie najpiękniejsze.

bDJGkrwy
KOMENTARZE
(1238)
rkvuiC aecqj...
8 lat temu
rkvuiC <a href=" [url= [link=
s93w4W hudll...
8 lat temu
s93w4W <a href=" [url= [link=
OOUgyb sfzib...
8 lat temu
OOUgyb <a href=" [url= [link=
bDJGkrwz
5iSogc jzzaz...
8 lat temu
5iSogc <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
Pudelku opamiętaj się Panią Magdę do pracy, Ona się nadaje gdźieś na wieś (nie obrażająć przemiłych ludzi ze wsi), albo do lasu, żeby z innymi ludźmi kotaktu nie miała. Nie lubię jej, jest nijaka, nie umie prowadzić programu, czasem odnoszę wrażenie, że nie ma pojęcia z jakim gościem swojego programu rozmawia. ...
gośćLenka
11 lat temu
Magda jest mądrą i piękną kobierą*
gość
12 lat temu
Naprawde to widac w telewizji ze traktuje wszystkich z wyzszascia (za to jej nie lubie!), a jak musi byc dopiero na planie dla swoich kolegow! Pani Magdo- dziekujemy! Do domu zegnamy!
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
Świetne ostatnie dwa zdania. Strzał w 10.
gość
13 lat temu
Przerosło ją wielkie miasto,obraża nas warszawiaków a my lubimy ludzi.Wracaj dziewcze do siebie na wieś tam udawaj gwiazdę, ale uważaj żeby nie wkurzyć ziomali bo oni już nie będą tacy taktowni.Zresztą popatrz na siebie...i już WIESZ?
gość
13 lat temu
nie pierwsza to kobieta w Polsce , która traci pracę - bez histerii może jakoś z renty babci przeżyje do następnej fuchy
gość 2
14 lat temu
niech już sobie zaklepie kolejkę do pośredniaka!
gość
14 lat temu
Wywalić i niech szuka pracy, sama ogladam chetnie "Dzień dobry TVN" wtedy kiedy wystepuje sympatyczna Kinga i Marcin. Mołek psuje ten program i współczuję Pieńkowskiej, często widac jak zgrzyta między nimi oczywiście z winy Magdy. Chcemy rozrywki i dobrych programów z dobrymi prowadzacymi. Ale jak TVN nie zareaguje to straci ogladalność.
bDJGkrwr
gość
14 lat temu
to dobrze
...
Następna strona
bDJGkrwT