Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie chce powiedzieć, jak doszło do wypadku!

346
Podziel się:

"Za wcześnie, aby o tym mówić." Dlaczego?

Nie chce powiedzieć, jak doszło do wypadku!
bECIWyFx

W lutym tego roku Alan Andersz miał wypadek, w wyniku którego wylądował w stanie krytycznym w szpitalu. Na początku media informowały, że tancerz został brutalnie pobity w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie. Z czasem jednak wersja wydarzeń zmieniała się, ale nadal dokładnie nie wiadomo w jakich okolicznościach doznał obrażeń czaszki. W ostatniej rozmowie z To się nagrywa juror Got to dance po raz kolejny odmówił wyjaśnienia sprawy.

Miałem wylew i dwa krwiaki w mózgu. Trzy miesiące temu miałem wypadek i bardzo szybko doszedłem do siebie. Wszyscy są w szoku wyłącznie z lekarzami. Za wcześnie, aby mówić o tym jak do tego doszło – stwierdził.

Jak myślicie, dlaczego? Czy upublicznienie tych informacji mogłoby być dla kogoś obciążające?

bECIWyFz

To był jeden wielki szok. Miałem ogromna ilość szczęścia w nieszczęściu. W tym momencie zależy mi, aby dojść do 100-procentowego zdrowia, a dalej się zastanowię, jak wyzdrowieję - dodał. Wiele miałem gleb w życiu i myślałem, że się nauczyłem dużo. Ale po tym co się stało zrozumiałem, że życie zmienia się totalnie. Zmiana o 180 stopni w jeden dzień. Docenia się zupełnie inne rzeczy i inne rzeczy cieszą. Zmieniłem totalnie swoje podejście do życia. Cieszę się z najdrobniejszych pierdół.

Na wielką przemianę Alana najwyraźniej wpływ miał nie tylko wypadek, pobyt w szpitalu i leczenie, ale także tajemnicze okoliczności w jakich doszło do urazu. Może czas zmienić kolegów?

bECIWyGa
KOMENTARZE
(346)
gość
9 lat temu
G***i ma zawsze szczescie ...
gość
9 lat temu
dlaczego Polska nie wyszła z grupy? bo jesteśmy gospodarzami, a jeśli gospodarz ma gości to nie wychodzi
gość
9 lat temu
glupio mu
bECIWyGb
gość
9 lat temu
po prostu z jego winy ta bijatyka, bo kozaczył i może mieć nieprzyjemności w sądzie, a ponieważ jeszcze nie jest pewien czy jako celebryta wyjdzie z tego bez szwanku tak jak reszta celebrytów, to na razie nic nie chce powiedzieć
gość
9 lat temu
więcej tu szczęścia niż zdrowego rozsądku, mimo wszystko głupio postąpił, mógł zginąć...
Najnowsze komentarze (346)
Alan Andersz
9 lat temu
Nergal to kór.wa zwykła i to on mnie potrącił, g****k.
gosia
9 lat temu
ZAMKNIJTA D**Y JAK SIE NIE ZNATA DEBILE ON JEST KOCHANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HZ9ure twrax...
9 lat temu
HZ9ure twraxmdlxrbu, [url=http://enegncdheqft.com/]enegncdheqft[/url], [link=http://gtafvohknrss.com/]gtafvohknrss[/link], http://buzvzgsjsobo.com/
m956Q3 , [url...
9 lat temu
m956Q3 , [url= [link=
8ujitB ofbbu...
9 lat temu
8ujitB <a href="
RkhTrJ , [url...
9 lat temu
RkhTrJ , [url= [link=
LnuHzf reorv...
9 lat temu
LnuHzf <a href="
Wszyscy polsc...
9 lat temu
Wszyscy polscy poltcyiy lecą z nami, Narodem i naszą Ojczyzną w bambuko, wszyscy łącznie z rządem i Prezydentem - wiedzą że prawo gospodarcze napisane jest pod zachodnie firmy kt re co 3-4 lata zmieniają nazwę lub właściciela. Nie płaca żadnych podatk w jedynie podatek od wynagrodzeń pracowniczych a te są niziutkie, ale za to wyprowadzają z Polski ogromne pieniądze - dzięki temu Polska biednieje, polskie firmy padają jedna po drugiej, nar d biednieje, a wystarczyło tak jak proponowałem kiedyś - obniżyć ZUS i podatki a nasza Ojczyzna rozwijałaby się w zawrotnym tempie a Polacy żyli by godnie i dostatnio! Dzisiaj mamy jedynie jedno wielkie zakłamanie ze strony wszystkich polityk w, a robią to tylko po to by nie stracić "koryta" kt re jest wciąż pełne dzięki nam, Narodowi polskiemu - poltcyiy jednak mają nas Polak w głęboko w d...e im zależy jedynie na kasie, czyli na pełnym "korycie" ... Proponuję więc prawdziwym Polakom: Zaczniemy działać wśr d ludzi i dla ludzi, przygotujemy wiele projekt w og lnospołecznych do sejmu by zmienić Polskę i uratować nasza Ojczyznę za kt ra ginęli i przelewali krew nasi przodkowie!
bECIWyFT
adam
9 lat temu
ej, to nie był wypadek, ja chciałem mu wsadzić to pióro w d**ę, bo poprosił to mu wsadziłem aż po samą skuwkę :)
fanka
9 lat temu
Też bym nie chciała o tym mówić, przecież on już był prawie po drugiej stronie:( potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby się z tym ogarnął, poza tym lubię tego chłopaka:)
gość
9 lat temu
Najlepiej jest osądzać!!!Alanku,trzymaj się Radomsko jest z Tobą:):):)
gość
9 lat temu
Wszyscy są w szoku wyłącznie z lekarzami chyba 'włącznie' -.-
gość
9 lat temu
podskakiwal podkakiwal i dstal becki.
gość
9 lat temu
zapraszam i prosze o obiektywne opinie:)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECIWyGM
bECIWyGN
bECIWyGO
bECIWyGP
bECIWyGQ
bECIWyGv