Trwa ładowanie...
Przejdź na

Udusiła Madzię z... zemsty?

671
Podziel się:

Chciała się odegrać na Bartku za "romans"? "Mogła zaatakować Madzię, żeby zrobić Bartkowi na złość i zniszczyć to, co mają wspólnego."

Udusiła Madzię z... zemsty?

Jak już pisaliśmy, katowicka prokuratura podała właśnie przyczynę śmierci 6-miesięcznej Madzi z Sosnowca. Po wielomiesięcznym śledztwie ustalono, że dziecko zostało uduszone, o czym świadczą liczne zasinienia na krtani oraz krew w płucach. Zobacz: Biegli: Madzia ZOSTAŁA UDUSZONA!

Nieoczekiwanie na jaw wyszedł nieznany dotąd motyw, którym mogła kierować się Katarzyna W. atakując swoje dziecko. Jak ujawniają Fakt i Super Express, matka Madzi odkryła w domowym komputerze, który dzieliła z mężem, Bartłomiejem Waśniewskim, jego wpisy na czacie, które jednoznacznie zinterpretowała jako flirt z inną kobietą. Wtedy, nie panując nad swoimi emocjami, zaatakowała dziecko.

To bardzo prawdopodobne, bo choć wyrachowana i zimna, Katarzyna W. jest zakochana w sobie - ocenia ekspert Super Expressu, prof. Zbigniew Nęcki, psycholog społeczny. Odkrycie flirtu, tego że mąż mógł choć spojrzeć w stronę innej, oznaczałoby dla niej urażenie dumy. To jej słaby punkt. Mogła zaatakować Madzię, żeby zrobić Bartkowi na złość i zniszczyć to, co mają wspólnego.

Ona była bardzo impulsywna i wierzę, że mogła okazać w gwałtowny sposób swoje emocje - mówi w rozmowie z Faktem ekspert tabloidu, biegły sądowy, Dariusz Loranty. Ciągle jednak wydaje mi się mało prawdopodobne, by w ciągu chwili tak sprytnie ukartowała porwanie dziecka. Moim zdaniem wszystko było wcześniej przygotowane, a Madzia zginęła wcześniej niż w dniu zgłoszonego porwania.

Dla linii obrony Katarzyny W. motyw zazdrości i ewentualnego romansu Bartka ma kluczowe znaczenie, może bowiem znacząco wpłynąć na... złagodzenie wyroku. Wie o tym dobrze Krzysztof Rutkowski, który natychmiast wystąpił w obronie Waśniewskiego.

On był w niej zakochany po uszy - zapewnia w rozmowie z Faktem. Cały czas wierzył we wszystko, co mówiła, choć okłamała całą Polskę. Potem i tak trwał przy niej, odwiedzał ją w areszcie. Nie wierzę w to, by miał na boku inną kobietę. A Katarzyna była zazdrosna nawet o uczucie do Madzi. Nie mogła pogodzić się z tym, że Bartek zajmuje się córką, spędza z nią czas, który miał być zdaniem żony zarezerwowany dla niej. To osoba impulsywna, więc niewykluczone, by mogła zrobić awanturę, choć nie było ku temu podstaw.

KOMENTARZE
(671)
gość
9 lat temu
ona i ten Bartek byli siebie warci,nie wierze ze on taki swiety jakiego odgrywa
gość
9 lat temu
cała ta rodzina jest posrana
gość
9 lat temu
Do p*****a ją!
gość
9 lat temu
wszyscy sie lansuja na smierci biednego dziecka ona ,Bartek ,rodzice Bartka i Rutkowski
gość
9 lat temu
S**a...
Najnowsze komentarze (671)
asics running
7 lat temu
asics running asics running
cheap ray ban...
7 lat temu
ray ban sunglasses cheap ray ban sunglasses
gość
8 lat temu
Żaneta Rotman moje miejscowości gdzie mieszkam Ruda lub Krotoszyn ul.jastrzębia tel.627211192 dzwońcie daje d**y chętnych też zapraszam
gość
9 lat temu
i tak k***e wypuszcza, bo to nasze piedolone polskie prawo!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Kogo to obchodzi, że była zazdrosna! Zamordowała bezbronną istotę. To dziecko nawet nie miało się jak bronić, a ta cała szopka z zaginięciem- żałosne... Taka osoba już dawno powinna siedzieć w p*****u, ale szkoda gadać. Ona uciekła z kraju, a nasze władze siedzą i czekają aż chyba sama łaskawie wróci. Nie mogę pojąc tylko dlaczego od razu jej nie zamknęli ?
NIUCHACZ
9 lat temu
trzeba mieć naprawdę nawalone w pacyne żeby zrobić coś takiego
gość
9 lat temu
razem z Bartkiem są siebie warci-para z piekła rodem
gdfg
9 lat temu
Boże biedne dziecko Co to dziecko zawiniło:(...
gość
9 lat temu
ktoś ukradnie rower idzie do więzienia na kilka lat, ktoś zabije człowieka, niczemu winną dziewczynkę, jest na wolności i smieje się z polskiego wymiaru sprawiedliwości! żenada........
gość
9 lat temu
ta nawet gdyby zabić córkę w zemsta za jakiegoś frajera
gość
9 lat temu
na pal
gość
9 lat temu
Dajcie już w końcu spokój Tej dziecinie. jest juz Małym Aniołkiem........ a matka to zwykła.......... nie będę się wyrażać nie cenzuralnie....
gość
9 lat temu
Jeżeli jest podejrzenie że Madzie udusiła wcześniej,niż ją ukryła, to dlaczego Bartek mówił, że w dzień "ukartowanego porwania" znosił z nią wózek? Oni oboje wiedzą o jednym. Ona zabiła a on krył ją ile się dało.
gość
9 lat temu
ile mozna sluchac tej sprawy ...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie