Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czartoryska "nie chce robić ze swojego ślubu szopki!"

312
Podziel się

Kłóci się o to z przyszłą teściową... Nie chce imprezy na 500 (!) osób.

Czartoryska "nie chce robić ze swojego ślubu szopki!"
bDfFZVyt

Dopiero kilka tygodni temu rodzina Niemczyckich mogła wreszcie odetchnąć z ulgą, gdy najstarszy syn po kilku miesiącach namysłu postanowił spełnić pokładane w nim nadzieje i oświadczyć się Annie Czartoryskiej. Katarzyna Frank-Niemczycka, której szczególnie zależało na takim rozwoju sytuacji, zaraz po zaręczynach zaczęła planować odpowiednio prestiżowy ślub. Poprzeczka, jak wiadomo, została postawiona dość wysoko przez Kwaśniewskich. Teraz chodzi tylko o to, aby przebić pod względem wystawności "ślub roku" Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Kłopot w tym, że Czartoryska nieoczekiwanie doszła do wniosku, że sytuacja ją przerasta. Kiedy lista gości osiągnęła liczbę 500 osób, a końca nadal nie widać, aktorka załamała się i odmówiła dalszej współpracy.

Ania nie chce wielkiej fety - potwierdza w rozmowie z Faktem znajoma Czartoryskiej. To ma być najważniejsza uroczystość w jej życiu, a nie wydarzenie towarzyskie. Chciałaby, aby tego dnia towarzyszyła im rodzina i przyjaciele. Nie chce robić ze swojego ślubu i wesela szopki.

Takie podejście oczywiście nie przypadło do gustu jej przyszłej teściowej. Frank-Niemczycka nie co dzień w końcu wydaje swojego syna za arystokratkę, i nie zamierza ukrywać tego przed ludźmi. Zapewne oczami wyobraźni widziała już salę wypełnioną utytułowanymi gośćmi... Nic dziwnego, że na propozycję kameralnego wesela zareagowała dość nerwowo. Tymczasem Czartoryska najwyraźniej się uparła. Co gorsza, jak donosi tabloid, narzeczony podziela jej zdanie i podobno niewiele brakuje, by odważył się postawić matce.

bDfFZVyv

Ania jest skromną, ale asertywną dziewczyną - mówi informator tabloidu. Jak będzie trzeba, to tupnie nogą i powie co jej leży na sercu.

bDfFZVyW
KOMENTARZE
(312)
gość
8 lat temu
Ona ma coś w sobie że jak na nią patrze widze w niej własnie taką dawną dame, jest bardzo ładna!
gość
8 lat temu
I bardzo dobrze, Ania ma rację! Dobrze, że ma swoje zdanie i potrafi o tym powiedzieć. Jest rozsądna i nie boi się swojej przyszłej teściowej.
gość
8 lat temu
Wydawać można córkę za mąż. Syna się żeni, szanowny panie dziennikarzu z portalu internetowego...
bDfFZVyX
gość
8 lat temu
Kto czyta te bzdury lapa w gore!!!
gość
8 lat temu
słusznie to impreza dla nich nie dla starej
Najnowsze komentarze (312)
gość
8 lat temu
ona jest przepiękna .....
gość
8 lat temu
co ja pacze?!
gość
8 lat temu
hahahahahahahaha widać po nim, że jej nie kocha, ale dziadostwo
gość
8 lat temu
Piękna Kobieta! a ten prostacki dorobkiewicz z twarzą przychlasta koło Niej to kto?
gość
8 lat temu
Ten facet nie gra w reklamie Practicera????
gość
8 lat temu
uwielbiam ją:):):)
gość
8 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia.
doswiadczona ...
8 lat temu
zycze mlodym zebyscie sie nie zlamali. To prymitywy (patrz kwasniewska) robia chalowa szopke z prywatnych spraw. Tesciowej dajcie cos na przeczyszczenie zeby nie miala sily na dreczenie was. jak jej popuscicie teraz to wam bedzie sie w...c w waasze zycie caly czas. Rodzicow trzeba szanaowac ale jak maja nie tak w glowie to wyslac do spowiedzi do prawdziwego ksiedza.
bDfFZVyP
www.dieta-jak...
8 lat temu
chcesz schudnąć wejdź na www.dieta-jakschudnac.pl, poznaj tajniki i schudnij do SYLWESTRA
gość
8 lat temu
Ich ślub więc powinni mieć decydujące zdanie, życzę żeby udało się mieć taki ślub jaki chcą
gość
8 lat temu
mądra dziewczyna ślub ma być dla nich a nie dla gazet i tzw. celebrytów którzy przyjadą się lansować bo księzniczka wychodzi za mąż i się nażreć do syta!!!!
gość
8 lat temu
przeciez te tzw salony to jedna szopka i cyrk, zal.pl
gosc niedziel...
8 lat temu
widać, że chce się ruchać ! brawo
gość
8 lat temu
Brawo Ania..........madra dziewczyna a nie jak Kwasniochowa!!!!!!
...
Następna strona
bDfFZVzr