Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aktorka z "M jak miłość": "Nikt z nikim się nie przyjaźni!"

168
Podziel się:

"To już nie jest ten sam serial" - narzeka.

Aktorka z "M jak miłość": "Nikt z nikim się nie przyjaźni!"
bEKsQwKt

Media uwielbiają pisać o pięknych przyjaźniach, nawiązanych na planach seriali. W ten sposób na "najlepsze przyjaciółki" wykreowano Annę Muchę i Katarzynę Cichopek oraz Małgorzatę Kożuchowską i Joannę Koroniewską. Reguły show biznesu są brutalne i nie ma w nich miejsca na sentymenty. Kolorowe magazyny wolą jednak przedstawiać pracujących razem celebrytów jako wielką, kochającą się rodzinę. O tym, że ten obrazek nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością, mówi w rozmowie z Faktem grająca seniorkę rodu Mostowiaków Teresa Lipowska.

Nie wiem, co się dzieje w życiu prywatnym aktorów, z którymi gram - wyjaśnia w tabloidzie. Traktujemy się zawodowo i raczej nikt się z nikim nie przyjaźni. Ja przyjaźnię się jedynie z małym Krystianem, który gra mojego wnuczka.

Aktorka wyjaśnia, że nie utrzymuje prywatnych kontaktów nawet z grającym jej męża Witoldem Pyrkoszem. Wygląda na to, że ekipa M jak miłość zwyczajnie przychodzi do pracy na plan, a po jej zakończeniu wraca do swojego życia i rozgląda się za lepszym zajęciem.

bEKsQwKv

To już nie jest ten sam serial - narzeka Lipowska. Zmieniła się atmosfera. Odeszła Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Pieńkowska, co chwila pojawiają się nowi aktorzy. Młodsi ode mnie koledzy dostają ciekawsze propozycje i są zapraszani gdzie indziej, więc nic dziwnego, że odchodzą.

bEKsQwKB
bEKsQwKW
KOMENTARZE
(168)
gość
9 lat temu
Lipowska i Pyrkosz the best!!! ale czy ktoś jeszcze ogląda ten serial?
gościówka
9 lat temu
Strasznie to smutne ;)
gość
9 lat temu
Miła kobieta. taka "babcia".
bEKsQwKX
gość
9 lat temu
ale te kartony zmieniły serial haha
gość
9 lat temu
ale to już było
Najnowsze komentarze (168)
PANI TERESO
6 miesięcy temu
WSZYSCY SIE ZE SOBA PRZYJAŻNIA
JAAAAA
6 miesięcy temu
TAK WSZYSCY MY OGLADAMY TEN SERIAL NIEDLUGO BIERZEMY Z EM JAK MILOSC ŚLUB
ola-52
4 lata temu
A ja tam lubię ten serial. Oglądam jeden jedyny i nie mogę nic złego powiedzieć.
gość
8 lat temu
najlepszy jest Kisiel
gość
8 lat temu
lubie ten serial. Przynajmniej intryg brak, no i każdy z każdym nie sypia
gość wacek
8 lat temu
Mila to ona była w filmie tato
gość
8 lat temu
ja oglądam. Lubię ten serial za rodzinną atomsfere, której nie ma u mnie w domu
Bardzo dobry ...
9 lat temu
Bardzo dobry artykuł. Jednakże jeśli dozrbe Pana zrozumiałem, nie potrafię się zgodzić, iż tylko religii od państwa nie powinno się rozdzielać (w przeciwieństwie do kościoła). Uważam, że kościf3ł jest ściśle związany z religią, takie rozgraniczenie może przynieść negatywne skutki. Nie można opierać się tylko wartościach religijnych zakotwiczonych w ludziach, bowiem sumienie ludzkie może być czasem skrzywione. Tutaj musi być odniesienie do kościoła. Dlatego kościf3ł musi reagować na to co dzieje się w państwie. Zarzuty medif3w, ktf3re jeszcze mocniej mieszają i chcą manipulować w sprawach państwa są bezsensowne.Oczywiście nie uważam, iż powinno być tak jak za czasf3w średniowiecznych, gdzie atak na kościf3ł był rf3wnoważny z atakiem na państwo wyznające daną religię. Skutkiem takiego poglądu były inkwizycje, mimo iż zostały zapoczątkowane przez władze państwowe, całkowitą winę przypisuje się na kościołowi.
bEKsQwKP
gość
9 lat temu
Tak się składa, że poznałem tą starą, fałszywą torbę prywatnie i wcale nie dziwię się, dlaczego nikt się z nią nie przyjaźni.
gość
9 lat temu
nudnu obecnie tasiemiec jak flaki z olejem
gość
9 lat temu
No i co z tego? Czy w kazdej firmie czy fabryce ludzie muszą się przyjaźnić? Przychodzą do pracy, robią co mają do zrobienia i idą do domu.
gość
9 lat temu
Czyli czas na finał tego serialu !!!
gość
9 lat temu
Niedawno była rocznica śmierci Hanki Mostowiak. [*]
gość
9 lat temu
TAK OGLADA I TO duzo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKsQwLI
bEKsQwLJ
bEKsQwLK
bEKsQwLL
bEKsQwLM
bEKsQwLr