Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maciej Musiał TEŻ PISZE KSIĄŻKĘ!

297
Podziel się

"Przed wakacjami napisałem sto stron. Rzadko bywam w szkole, bo zaliczam wszystkie przedmioty hurtowo."

Maciej Musiał TEŻ PISZE KSIĄŻKĘ!
bEgpxbxN

Maciej Musiał szybko odnalazł się w show biznesie. Na swoim koncie ma już ponad 200 tysięcy złotych i wygląda na to, że chwilowo bardziej interesuje go życie celebryty niż zdanie matury. To nie wszystko. Młody gwiazdor zdradza, że... pisze już swoją pierwszą książkę. Opowiada o muzykalnym chłopaku z młodego miasteczka, który trafia do Warszawy na stypendium i wpada w nieciekawe towarzystwo.

Miałem ją zamiar wydać, zanim skończę osiemnaście lat. Przed wakacjami napisałem sto stron. Później jakoś się zablokowałem i nie wiem, czy zdołam ją dokończyć - żali się na łamach Show. Żyję w totalnym chaosie. Każdego dnia wstaję o innej porze, nie mam stałego rytmu dnia. Codziennie pochłaniają mnie zupełnie inne zajęcia. Rzadko bywam w szkole, bo zaliczam wszystkie przedmioty hurtowo. No, zaliczam to dużo powiedziane. Ostatnio jest z tym ciężko. I powiem szczerze, jestem trochę zmęczony. Miałem tydzień wakacji i zapowiada się, że nie będę miał ferii.

"Polski Justin Bieber" narzeka też na to, że jest pod stałą obserwacją mediów. Niedawno Fakt wyśledził go na piwie i papierosie. Zobacz: "Fakt": "Musiał PIJE i PALI, a ma dopiero 17 lat!" Ma też wyrzuty sumienia, bo... za rzadko robi wpisy na blogu, na które tak czekają jego fani:

bEgpxbxP

Muszę się ciągle kontrolować. Nie mogę zaszaleć jak ludzie w moim wieku. Mam też wyrzuty sumienia, że tak rzadko robię wpisy na blogu. Wiem, że niektórzy na to czekają.

bEgpxbyq
KOMENTARZE
(297)
gość
8 lat temu
Trudne życie młodego celebryty. Taki tytuł proponuję.
gość
8 lat temu
kto to będzie czytać
gość
8 lat temu
koejny serialowy g******z zarabia za dużo i w gowie się miesza
bEgpxbyr
gość
8 lat temu
O stracie dziewictwa chyba
gość
8 lat temu
On pisac nie umie :)
Najnowsze komentarze (297)
gość
5 lata temu
KOcham cie kochanie moje
birkenstocks ...
6 lat temu
birkenstock gizeh birkenstocks clearance
gość
6 lat temu
Wyglada dużo starzej
http://tomssg...
6 lat temu
toms singapore outlet
belstaff sale...
6 lat temu
belstaff italy houses quilts belstaff sale uk store
gość
8 lat temu
gdzie on kupił tą koszule?
TheMysterious
8 lat temu
Jejku, przesadzacie już. Jeżeli chce napisać książkę, to niech pisze. Może będzie dobra i wy także ją przeczytacie. A jeśli mówicie, że on pisać nie umie to chętnie przeczytam waszą książkę :D Po za tym, co do tego, że pije i pali to w tych czasach nic takiego. Dużo młodsi od niego w tym wieku, mając np. 14/15 lat idzie Sobie spokojnie przez miasto i popala, a ludzie często nawet już na to nie reagują.
gość
8 lat temu
co za p***c............
bEgpxbyj
gość
8 lat temu
Super!! Kocham go!!
wika123210
8 lat temu
Co wy do niego macie????? Ładny chłopak i tyle. To jest jego kasa i on z nią robi co chcę!!!! Ciekawa jestem czy też byście były zadowolone jakby tak ktoś o was pisał jak wy o nim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdro:-)
gość
8 lat temu
kto to kur**a jest?!
gość
8 lat temu
Zmień gacie, bo ci orzechy wiszą - pierdzielu.
gość
8 lat temu
tytuł rodzinka. pl kulisy
gość
8 lat temu
musiał napisać
...
Następna strona
bEgpxbyL