Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska w wywiadzie-topless: "BOJĘ SIĘ STAROŚCI!"

150
Podziel się

Martwi się o starzejącego się męża. Wie, że zostanie sama?

Urbańska w wywiadzie-topless: "BOJĘ SIĘ STAROŚCI!"
bCOLuZcR

36-letnia Natasza Urbańska ma wprawdzie jeszcze sporo czasu na myślenie o takich sprawach, jednak boi się już o swojego starszego o 18 lat męża. Tak duża różnica wieku początkowo nie wydawała jej się jej przeszkodą, jednak kiedy Janusz Józefowicz przekroczył 50-tkę, zaczęła się nad tym zastanawiać. Podobnie jak Edyta Pazura, z domu Zając, która już boi się śmierci starszego od niej o 26 lat Czarka.

Nie chcę o tym myśleć, ale on często o tym mówi - wspomina Natasza w rozmowie z Vivą, którą firmuje nagim biustem na okładce. Prosi mnie na przykład, żebym o czymś mu przypomniała, a ja oczywiście zapominam natychmiast, o czym. Wtedy mówi: Natasza, przecież ty miałaś być moją podporą na starość!

bCOLuZcT

Co gorsza, Józefowicz, który w lipcu skończy już 54 lata, wciąż traktuje swoją dobiegającą 40-tki żonę jak dziecko. To naturalne przy tej różnicy wieku. I prawdą jest, że niestety często wie lepiej – usprawiedliwia go publicznie żona.

Jak wiadomo, z reguły nie pomaga jej to w karierze. W show biznesie mówi się, że Urbańskiej nie udała się kariera ani w śpiewaniu, ani w aktorstwie ani w tańcu właśnie z winy zaborczego męża, który do wszystkiego się wtrąca i odstrasza producentów. Mimo licznych talentów, kolejne projekty Urbańskiej kończyły się klapą, a jedynym pewnym miejscem zatrudnienia pozostaje dla niej prowadzony przez męża Teatr Buffo. A tam nie zawsze układa się różowo.

Powiedzmy, że mąż coraz częściej zaczyna mnie chwalić – mówi ostrożnie Natasza. Kiedy robi się nerwowo, powtarzam sobie: To nic osobistego. Jesteśmy w pracy, nerwy na wodzy, postaraj się bardziej.

Mimo niepokoju Nataszy o przyszłość, nadal upiera się ona przy drugim dziecku, które chce koniecznie urodzić przed 40-tką.
Pracujemy nad tym z Januszem i to jest dla mnie priorytet - wyznaje. Plany zawodowe nie mają w tym przypadku żadnego znaczenia.

bCOLuZcZ
bCOLuZdu
KOMENTARZE
(150)
gość
8 lat temu
Kardashian zawstydzila Grycanke, robi lepsze lody niz ona !
gość
8 lat temu
jej mąż jest nienornalny
Nicol
8 lat temu
Kim ona w ogóle jest, co ona robi? Nie zagrała w żadnym godnym uwagi filmiem, nie wydała żadnej konkretnie dobrej płyty... jest żoną swojego męża, i tyle jeśli chodzi o jej wątpliwą rolę w showbiznesie.
bCOLuZdv
gość
8 lat temu
Śmierć dla każdego jest równa. Młody, stary - nie ma znaczenia. Wcale nie powiedziane, że to On musi pierwszy zejść z tego świata.
gość
8 lat temu
A KTO SIĘ NIE BOI ?
Najnowsze komentarze (150)
gość
8 lat temu
Natasza jestes super. Tak trzymaj!!!!
gość
8 lat temu
Wezmie meza na modela i kolejna klapa.
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka -Południca
gość
8 lat temu
A kto da starej babie kasiore?
Alicja
8 lat temu
Prawda jest taka, że Natasza jest bardzo zdolna pod każdym względem i jako piosenkarka i jako aktorka i baletnica! Takich jak ona jest może i dużo, ale to Ona wystepuje i sie pokazuje! Józefowicz pieknie ja oszlifował! A inni po prostu - zazdroszczą! Nie znam tych ludzi osobiście, ale sledzę ich poczynania od początku. I tak trzymać, Józek!!!
gość
8 lat temu
po co jej ta sesja by wzbudzić większą zazdrość u Józefowicza on stary i tak drży o nią
gość
8 lat temu
W zwiazku kobieta powinna byc starsza od męższczyzny ponieważ zyje dłużej.Tym samym umieraja mniej więcej razem.
kangoor
8 lat temu
Nataszka... niemartw sie na zapas o starosc... nigdy nie wiadomo kto pierwszy z brzega.,,,,,Kto zostanie samotny...,,,
bCOLuZdn
gość
8 lat temu
chciala bum tak dobrze wygladac w jejwieku
Gosciuuu
8 lat temu
Szkoda, że nie boi się sztuczności...
gość
8 lat temu
ej co ona Wam zrobiła.. wg mnie jest utalentowana i bardzo sympatyczna.. przynajmniej nie jest sztuczna jak inne celebrytki
gość
8 lat temu
Banalna z odrobina urody !!!!! ,,ZESZMACILA TALENT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pani
8 lat temu
weś się naucz ubierać dobrze w tym wieku, bo stale wyglądasz jak nienormalna gówniara a jesteś już stara baba !
gość
8 lat temu
Jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych Polek, niestety, karierę pogrzebał mąż - nieutalentowany, ale z wielkim ego i z dużymi układami.
...
Następna strona
bCOLuZdP