Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dostanie naganę za nazwanie papieża "CHUJEM, KTÓRY DONOSIŁ"?

1936
Podziel się

Dyrektorka teatru nie straci pracy. Ale może zostać "upomniana".

Dostanie naganę za nazwanie papieża "CHUJEM, KTÓRY DONOSIŁ"?
bDYgefwB

Ewa Wójcik, dyrektorka poznańskiego Teatru Ósmego Dnia, bardzo ostro i wulgarnie wypowiedziała się na temat nowego papieża Franciszka. Zdaniem znanej promotorki kultury Jorge Mario Bergoglio był "chujem", donosicielem i sprzedawczykiem, który informował argentyńską policję o lewicowych poglądach innych duchownych.

Zobacz: Dyrektorka teatru o papieżu: "WYBRALI CHUJA!"

Mimo licznych głosów oburzenia, Wójcik nie straci za ten komentarz pracy. Może zostać jednak ukarana upomnieniem lub naganą. Ryszard Grobelny, prezydent Poznania został zapytany o to przez Gazetę Wyborczą:

Najlepiej by było, gdybyśmy tę wypowiedź przemilczeli i w ogóle jej nie komentowali. Ale stało się. Mnie jest po prostu smutno. To jest chyba najbardziej właściwe podsumowanie tego, co się stało.

bDYgefwD

Na pytanie dziennikarzy, czy zamierza ukarać dyrektorkę miejskiej placówki odparł:

Nad takim rozwiązaniem zastanawiają się nasi pracownicy. Ale na pewno nie będziemy żadnej decyzji podejmować w pośpiechu. W przyszłym tygodniu powinny zapaść ewentualne rozstrzygnięcia.

bDYgefwJ
bDYgefxe
KOMENTARZE
(1936)
gość
8 lat temu
Prymityw. Wyrzucić ja!
gość
8 lat temu
Powinni ja zwolnic.brak profesjonalizmu!chamstwo!
Jus.
8 lat temu
Co się dzieje z tymi ludźmi?
bDYgefxf
gość
8 lat temu
Nie jestem chrześcijanką, ale ten papież od razu wydał mi się fajny :) Później trochę poczytalam, dowiedziałam się.. i okazał się jeszcze fajniejszy. Obrażanie kogokolwiek bez podstaw jest oznaką braku kultury, nie ważny jest wiek i stanowisko. Mam nadzieję, że solidnie ukażą tę kobietę.
gość
8 lat temu
trochę szacunku paniusiu !
Najnowsze komentarze (1936)
gość
6 lat temu
skandal! wstyd żeby tak powiedzieć na papieża! żeby ją kto tak nazwał! ZWOLNIĆ JĄ!
sterylnie
7 lat temu
Palikota w tle nie cierpię i nie popieram, ale to, co powiedziała, to akurat prawda. Zresztą, co to za chrześcijański przywódca, który stawia na piedestale siebie a nie Chrystusa, czyli tego, komu ma służyć? Jest nieskromny, dwulicowy (np. mycie muzłumankom nóg) i mi też nie pasuje.
gość
7 lat temu
Ewa Wójcik nazwała Papieża Franciszka " h**em " publiczna wypowiedz..... i co ? nic ? a Konsekwencje ? Głowa Kościoła Katolickiego { oraz Państwa Watykan } może być bezkarnie tak "nazywana"...? Szkoda że nie odważyła się nazwać tak któregoś z Przywódców Religijnych Islamu - Arabowie "wypruli by z niej flaki i wymordowali cała jej rodzinę łącznie z jej psem" ... no ...
Lubelski
8 lat temu
Grobelny, wójcie, ile lat już rządzisz twoją wiochą?
Lubelski
8 lat temu
Powiedziała prawdę. Dosyć katotalibanu w Europie Wschodniej.
Observer
8 lat temu
patrzcie, jak to jest : 1 ) Benedykt naiwaniał z dział do samolotów alianckich, ale mu wybaczono, bo "przecież musiał" . 2) Franek donosił, ale mu wybaczono, bo "przecież musiał"..czy to przypadkiem nie jest relatywizm,z którym podobno kościół tak walczy ?
gość
8 lat temu
jeśli donosił to "był c***em który donosił" proste, jak BOLEK
DOROTA
8 lat temu
Dla mnie nazwac paieza tak obelzywie nie miesci sie w glowie jestem w szoku to jest kobieta ktora powinna poniesc konsekwencje swojej wypowiedzi i wyleciec w tepie natychmiastowym z teatru moze wtedy zastanowilaby sie co mowi i na kogo mowi
bDYgefwX
gość
8 lat temu
Dyrektora teatru, ktora powinna promowac kulture sama nic z kultura nie ma wspolnego. Co za obciach, robi sobie z geby smietnik. Absolutnie nie powinna byc jakokolwiek dyrektorka. Sama sobie wystawila swadectwo
Poznaniak
8 lat temu
Wypier... ta stara p***ę na zbity pysk!!! Wredne kłamstwo i oszczerstwo nie ujdzie jej to na sucho, juz diabeł rece zaciera w piekle!!
gość
8 lat temu
a ona jaki ma życiorys ?
poganin
8 lat temu
Tak. tak czytajcie PROTOKOŁY MĘDRCÓW SYJONU. Może się wreszcie naród obudzi.
anty
8 lat temu
Aj waj. Kolejna przedstawicielka narodu wybranego!!
gość
8 lat temu
Teraz to tak sie porobilo, ze za mowienie PRAWDY w Polsce mozna stracic prtace, mozna dostac nagane, itp. Ona powiedziala PRAWDE. Prawda jest także ze Miedzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości skazal Jozefa Ratzingera na 25 lat wiezienia. Dlatego Ratzinger musial abdykowac.
...
Następna strona
bDYgefxz