Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Korzeniowskiego NIE DOSTANIE PIENIĘDZY!

619
Podziel się

"Całe swoje dorosłe życie podporządkowała jego karierze."

Żona Korzeniowskiego NIE DOSTANIE PIENIĘDZY!
bEibeoth

Rozwód Roberta i Agnieszki Korzeniowskich został wprawdzie orzeczony półtora roku temu, jednak do tej pory za byłymi małżonkami wloką się nierozwiązane kwestie finansowe. Agnieszka Korzeniowska nie kryła żalu o to, że po latach poświęceń z jej strony, by mąż mógł poświęcić się karierze sportowej, ten zostawił ją dla młodszej.

Całe swoje dorosłe życie podporządkowała jego karierze - przypomina Życie na gorąco. Zajmowała się domem i opiekowała się córkami, dorosłą dziś Angeliką oraz dziewięcioletnią Rozalią. Niestety po poznaniu w 2008 roku Magdaleny Kłys, Robert Korzeniowski postanowił diametralnie zmienić swoje życie.

Agnieszka Korzeniowska złożyła do sądu wniosek o podział majątku uwzględniający zdobyte przez byłego męża sportowe trofea. Większość jest powiązana z konkretnymi pieniędzmi, np. za złoty medal olimpijski zdobyty w Atenach PKOL płacił 120 tysięcy złotych.

bEibeotj

Sprawa okazała się precedensowa. Nikt dotąd nie postawił polskiego sądu przed tak trudnym zadaniem, więc wyrok w tej sprawie wydał Sąd Najwyższy.

Zgodnie z orzeczeniem nagrody pieniężne za sukcesy sportowe stanowią majątek odrębny sportowca, a zatem ani jego żona ani nikt inny nie ma do nich prawa.

Szkoda przede wszystkim tylu lat życia, które dla niego zmarnowała. Ich nie wrócą jej nawet pieniądze.

bEibeotp
bEibeotK
KOMENTARZE
(619)
gość
8 lat temu
Przykre, że taki wielki sportowiec, a taki beznadziejny człowiek...
gość
8 lat temu
Drań. Miałby przynajmniej na tyle przyzwoitości, żeby bez sądu podzielić sprawiedliwie majątek i zapewnić matce swoich dzieci godziwe życie.
gość
8 lat temu
Kolejny "przyjemniaczek" z klasą dla byłej partnerki, 2 po Robercie Janowskim( co ma 6 tysiecy za odcinek jakiej to melodii a program jest 6xtydzień)- wstyd
bEibeotL
gość
8 lat temu
BUC!
gość
8 lat temu
Tyson to bardzo mądry gość jak się okazało.
Najnowsze komentarze (619)
gość
6 lat temu
szkoda tej pani....
gość
8 lat temu
D*PEK DRAŃ I CO Z TEGO ŻE TAKI WIELKI SPORTOWIEC
gość
8 lat temu
zawsze jest tak, gdy ch..... bierze górę nad rozumem. Zwykły p****t
gość
8 lat temu
kolejny frajer co ugania się za młodą d**ą
gość
8 lat temu
Bardzo,a to bardzo podobni do siebie po tych KRZYWYCH NÓŻKACH. Robuś uwielbia pępek do pieszczenia i całowania.Do ust wybranki serca chyba nie sięga????????????Pośmialiśmy się z MISTRZA.Co za ĆWOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Miał leprzego papugę, ale to zwykły śmieć.
gość
8 lat temu
P********y plastuś
gość
8 lat temu
Urwać gnojowi jaja i puścić wolno.....
bEibeotD
gość
8 lat temu
Urwać gnojowi jaja i puścić wolno.....
gość
8 lat temu
Urwać gnojowi jaja i puścić wolno.....
Tal
8 lat temu
Mogła się wziąć do pracy, a nie siedzieć w domu i niby się nim zajmować. Pewnie stać ich było na sprzątaczkę i nianie. Siedziała na d***e i teraz taka strasznie pokrzywdzona, bo ona się jego dziećmi zajmowała, a on ją zostawił, ojejku. Poza tym kobieta bardzo kiepsko wygląda, nie dziwię się, że zmienił na inna. A co do tego żeby oddał jej kasę za trofea - jakim prawem? Przecież to jego, ciężko wywalczone.
gość
8 lat temu
Koleś bez honoru. Trzeba być d*pkiem żołędnym by olać matkę swoich dzieci i nawet nie zabezpieczyć jej przyszłości na rzecz młodszej lali. Żenujące. To wszystko pokazuje, że sportowcy to jednak źli ludzie.
gość
8 lat temu
Nic nie rozumiem , ta okazala kobieta obok Korzeniowskiego to stara zona , czy nowa kochanka , prosze mnie oswiecic !!!
gość
8 lat temu
Oj , duza kobieta z tej Korzeniowskiej !!! A to nie pomyslala , zeby sobie wczesniej zycie zabezpieczyc , na meza NIGDY nie nalezy liczyc , zawsze moze sobie znalezc nowszy model !!!
...
Następna strona
bEibeouf