Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska zaprosiła tabloid na urodziny!

139
Podziel się:

"To był cudowny wieczór. Czuję się fantastycznie jako żona i jako matka!" - deklaruje.

Urbańska zaprosiła tabloid na urodziny!
bEDqvozV

W sobotę Natasza Urbańska skończyła 36 lat. Celebrytka chwytająca się każdej możliwej medialnej profesji zrezygnowała z wielkiej imprezy. Zamiast tego zorganizowała małą kolację w przydomowym ogrodzie w Jajkowicach, gdzie mieszka z rodziną. Zamiast znajomych ze świata show biznesu zaprosiła... fotoreporterów i dziennikarzy magazynu Flesz.

Paparazzi zrobili Nataszy romantyczne i uśmiechnięte zdjęcia z Januszem i córką. Redaktorzy musieli oczywiście dopisać, że celebrytka miała na sobie "sukienkę własnego projektu" oraz kapelusz, w którym była na ślubie. Czy pomoże jej to w karierze "projektantki"?

To był cudowny wieczór. Jestem szczęśliwa, że obok mnie jest ktoś tak wyjątkowy – deklaruje Urbańska w rozmowie z tabloidem. Z roku na rok utwierdzam się tylko w przekonaniu, że Janusz to człowiek, z którym chcę spędzić życie. Czuję się fantastycznie jako żona i jako matka, bo nie ma piękniejszego uczucia niż miłość do dziecka!

bEDqvozX

Gratulujemy. Tabloidowe deklaracje miłości liczą się zawsze podwójnie.

bEDqvoAy
KOMENTARZE
(139)
gość
8 lat temu
CO ona ma z włosami na ostatnim zdjęciu?
gość
8 lat temu
''Wszystko jest na sprzedaż''.
występ Cyrus
8 lat temu
TO WSZYSTKO BYŁO ZAPLANOWANE, ona jak robot wyszła na scenę i zrobiła swoje, jak to komercyjna maszyna do zarabiania pieniędzy. ALE TO CI, KTÓRZY RZĄDZĄ TĄ IMPREZĄ, TAK NAPRAWDĘ KIERUJĄ KAŻDYM WYSTĘPEM, DECYDUJĄ O TYM, CO DANA GWIAZDA ZAPREZENTUJE. Czemu ona nie miała choreografii, czemu ubrano ją w taki k*rewski strój? bo o to od początku chodziło, żeby wyszła tam w tym stroju i wiła się wokół krocza Thicke’a. NA TAK WIELKIEJ IMPREZIE NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ PLANU, jedynie pojedyncze wpadki mogą być niezaplanowane, choć i te często są ustawione jak odkrycie piersi Janet przez Justina. Jakie konsekwencje czekają „panów z branży”, organizujących tę imprezę? ŻADNE. Cała fala krytyki spadnie na tę małą dzi*kę, w końcu to był jej występ i pozornie „robiła, co chciała”. A jakie plusy takiego występu dla „panów”? wielki szum wokół VMA, darmowa reklama, wzbudzenie zainteresowania (bo co rok musi być jakieś gorące wydarzenie, żeby się masom nie znudziło typu skandal z Westem i Swift, suknia z mięsa Zgagi, ogłoszenie ciąży Beyonce, pocałunek Madonny i Britney czy występ niestabilnej jeszcze Britney z „Gimme More” – posłali ją na scenę wiedząc, że jeszcze nie jest gotowa, nie myślcie sobie, że nie wiedzieli), a co najważniejsze – kolejna odsłona demoralizowania młodych. Branża rozrywkowa w Stanach rządzona jest przez konkretną elitę, której nie zależy na mądrym i moralnym młodym pokoleniu. Nie bez przyczyny gwiazdy z czołówki to ruhanna, gaga, cyrus, beyonce, które świecą wyzywająco tyłkami, śpiewają o seksie, w wywiadach sypią mądrościami z rynsztoka. Występ Cyrus to tylko kolejny krok do przełamywania granic, żeby masy przyzwyczajały się do marginesu, aż nim nasiąkną i przestaną reagować. „Góra” nie potrzebuje mądrego społeczeństwa z zasadami, a masy tępaków zniewolonych przez używki, seks, słabości, patologie. Zapamiętajcie to sobie.
bEDqvoAz
gość
8 lat temu
cCHYBA IDĘ NA KSIĘDZA!
gość
8 lat temu
Piekna kobieta bez pomysłu na siebie. A raczej z tysiącem nietrafionych pomysłów januszka.
Najnowsze komentarze (139)
maglie squadr...
8 lat temu
index.php?act=ST&f= maglie squadre calcio bambini
gość
8 lat temu
wymyślił tę imprezę Janusz,aby ja promować i przy okazji siebie!!
gość
8 lat temu
sgf
gość
8 lat temu
Lepsze INFO wiecej zdjęć: .youtube.com/watch?v=V3iP6XtTsBo
gość
8 lat temu
ja mam wrażenie ze ona gra caly czas i sie bardzo boi, ona wygląda na manipulowaną przez męża, to widac golym okiem ze ona sie go boi, co wy na to?
gość
8 lat temu
starość "gościu" starość..... no i monż tyrannnnn
gość
8 lat temu
osiwiała od tej sławy
gość
8 lat temu
BALLADA O JANUSZKU
bEDqvoAr
gość
8 lat temu
jak zona! d****a! kopuluje ze starym dziadem rozwodnikiem na kocia lape!
gość
8 lat temu
alez ona podobna do swojej matki fuuuj juz stare babskó z niej sie zrobilo.
gość
8 lat temu
alez ona podobna do swojej matki fuuuj juz stare babskó z niej sie zrobilo.
gość
8 lat temu
alez ona podobna do swojej matki fuuuj juz stare babskó z niej sie zrobilo.
głupia dupa
8 lat temu
g****a d**a
gość
8 lat temu
jozek ! co ty spisz ?! lachon sie posunal,czas na zmiane !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDqvoBk
bEDqvoBl
bEDqvoBm
bEDqvoBn
bEDqvoBo
bEDqvoAT