Trwa ładowanie...
Przejdź na

West zapewnia: "Kim TRAFI NA OKŁADKĘ VOGUE'A!"

216
Podziel się:

Kanye wspiera swoją narzeczoną i wierzy w jej sukces. "Jesteśmy najbardziej wpływową parą w świecie mody!"

West zapewnia: "Kim TRAFI NA OKŁADKĘ VOGUE'A!"
bETVvnud

Kanye West bez wątpienia wierzy w możliwości swojej przyszłej żony. Zdaniem rapera Kim Kardashian powinna spróbować swoich sił nie tylko w reality show i domowym porno, ale w branży "luksusowej mody". Widzi ją jako projektantkę drogich ubrań dla bogaczy.

Chciałby również, żeby jego ukochaną polubiła Anna Wintour, naczelna amerykańskiego Vogue'a, prywatnie jego przyjaciółka. Niestety, do tej pory niespecjalnie przepadała za Kardashianami, z Kim na czele. Zobacz: "Vogue" wyciął Kim ze zdjęcia z Kanye!. Westowi wciąż marzy się jednak okładka z udziałem celebrytki. W najnowszym wywiadzie tłumaczy, dlaczego nikogo nie powinno to dziwić:

Nie widzę powodów, dla których Kim miałaby nie znaleźć się na okładce Vogue'a. Jest obecnie jedną z najbardziej intrygujących kobiet świata! - zapewniał w wywiadzie radiowym z Ryanem Seacrestem. Barbara Walters dzwoni do niej codziennie i prosi o rozmowę. A razem jesteśmy najbardziej wpływową parą w świecie mody! Carine Roitfeld wspiera moją dziewczynę, więc szykuje się przełom. To jest ściana tradycji, którą staramy się zburzyć.

bETVvnuf

Chcielibyście to zobaczyć?

bETVvnul
bETVvnuG
KOMENTARZE
(216)
gość
8 lat temu
Czemu??? Czemu tacy ludzie zyskują poklask? Prostytutka z przerośniętym zadem i bezmózg?
gość
8 lat temu
tak, brakuje d****i na okładce :)
gość
8 lat temu
Raczej popularny magazyn o modzie nie da się tak zbłaźnić :)
bETVvnuH
nocny_czyteln...
8 lat temu
nie, nie chcielibyśmy :P
gość
8 lat temu
Miłego wieczoru :)
Najnowsze komentarze (216)
gość
8 lat temu
para cymbałów z przerośniętym ego
gość
8 lat temu
K***A NIE
gość
8 lat temu
to jest dopiero oderwanie od rzeczywistości
gość
8 lat temu
Nadają się do programu Dżery Springer tam gdzie widać plugawą Amerykę .
gość
8 lat temu
ten znowu cos pił;)))
gość
8 lat temu
tylko dac czarnemu forse
gość
8 lat temu
Jej tył prawdopodobnie by się nie zmieścił na jednej okładce :D
gość
8 lat temu
ja tam chętnie bym wyruhał tą dziw.kę czarnuchów
bETVvnuz
gość
8 lat temu
Za robots side wezcie nieroby posrane
gość
8 lat temu
intrygująca??? jest prosta jak budowa cepa...
gość
8 lat temu
jakie rozbuchane ego ma ten ......facet! a zamiast mózgu orzeszek laskowy... a jego flama to prosta tutka i tyle... rzeczywiście, opiniotwórcze pustostany!
gość
8 lat temu
kim jest śliczna, ale kanye już kompletnie p**********o się w głowie
gość
8 lat temu
Kanye West jest już niemal legenda w hip hopie, muzyce!Czlowiek zajmuje się muzyka naprawdę dlugo, zarobil 90 mln i zarobi jeszcze wiecej wiec nie sadze żeby byl takim bezmozgiem, a wiazac się z Kim ktora ma taka reputacje jaka ma okazal również sporo klasy. Polecam jego nowy Kanye West jest już niemal legenda w hip hopie, muzyce!Czlowiek zajmuje się muzyka naprawdę dlugo, zarobil 90 mln i zarobi jeszcze wiecej wiec nie sadze żeby byl takim bezmozgiem, a wiazac się z Kim ktora ma taka reputacje jaka ma okazal również sporo klasy. Polecam jego nowy Kanye West jest już niemal legenda w hip hopie, muzyce!Czlowiek zajmuje się muzyka naprawdę dlugo, zarobil 90 mln i zarobi jeszcze wiecej wiec nie sadze żeby byl takim bezmozgiem, a wiazac się z Kim ktora ma taka reputacje jaka ma okazal również sporo klasy. Polecam jego nowy Kanye West jest już niemal legenda w hip hopie, muzyce!Czlowiek zajmuje się muzyka naprawdę dlugo, zarobil 90 mln i zarobi jeszcze wiecej wiec nie sadze żeby byl takim bezmozgiem, a wiazac się z Kim ktora ma taka reputacje jaka ma okazal również sporo klasy. Polecam jego nowy album
gość
8 lat temu
Świat się kończy- dziwa i alfons na okładkach....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETVvnvs
bETVvnvt
bETVvnvu
bETVvnvv
bETVvnvw
bETVvnvb