Koleżanka Farnej ze studiów: "NIE REZYGNUJE, TYLKO JEST KIEPSKA!"

378
Podziel się

"Ludzie, którzy się lenią i maja naukę gdzieś, odpadają w sposób naturalny."

Koleżanka Farnej ze studiów: "NIE REZYGNUJE, TYLKO JEST KIEPSKA!"

Jak już pisaliśmy, Ewa Farna doszła do wniosku, że godzenie kariery ze studiami kosztuje ją zbyt dużo wysiłku. Największym zaskoczeniem było dla niej odkrycie, że studia prawnicze trwają dłużej niż rok. Oświadczyła, że w takiej sytuacji nie wyobraża sobie kolejnych 4 lat na uczelni. Zobacz: Ewa Farna RZUCIŁA STUDIA!

Z kolei w ostatnim wywiadzie tłumaczyła, że jeszcze nie wszystko przesądzone.

Nie rozwodzę się po jednej kłótni, tak to zmetaforuję - zapewniała w 20 m2 Łukasza. Będę zastanawiać się nad indywidualnym tokiem, ale muszę porozmawiać z dziekanem.

Zdaniem koleżanki Ewy ze studiów nie ma za bardzo o czym. Jej zdaniem to nie Farna rezygnuje, tylko dano jej do zrozumienia, że się nie nadaje.

Jak ktoś sobie nie radzi i jest kiepskim studentem, to może sobie mówić, ze rezygnuje - mówi w rozmowie z Faktem. Tutaj nikt sam z siebie nie rezygnuje, bo za trudno dostać się na te studia. Ludzie, którzy się lenią i maja naukę gdzieś, odpadają w sposób naturalny.

Być może Farna rzeczywiście za bardzo "zmetaforowała" swoją rzekomą rezygnację ze studiów. Na razie i tak nie ma głowy do nauki, bo jest zajęta promocją płyty i swoim nowym chłopakiem z zespołu.

KOMENTARZE
(378)
gość
6 lat temu
I nic wam do tego. Niech robi to co jej wychodzi najlepiej.
gość
6 lat temu
Słyszalem, ze ma zasiasc w czwartym fotelu jury x factora. To prawda Pudelku?
kelo
6 lat temu
łatwo tak powiedzieć, najlepiej anonimowo
gość
6 lat temu
zawiść jest wszędzie, na takich uczelniach zwłaszcza
gość
6 lat temu
k***a ja sie dostałam na prawo i zrezygnowałam po 2 miesiącach. Trafiłam na grupę snobów gdzie czułam się jak uboga krewna, nie polecam studiowania gdzieś gdzie ludzie uważają wszystkich za konkurentów. P*****le wyścig szczurów, i nie dziwię się Ewie.
Najnowsze komentarze (378)
aguś
5 lata temu
Po co jej te studia? Przeciez jest piosenkarką!
gość
5 lata temu
taka koleznaka to zadna kolezanka. Zrezygnowala nie zrezygnował fakt faktem ze i tak bedzie zarabiala wiecej niz ta koleznaka i ja po 3 fakultetach. Szkoda że nie umiem śpiewać i nie znam Czeskiego ;p
gość
5 lata temu
ciezko sie dostac na prawo? phiiiiiiiiii hahaha jestem po bio chemie i chcialam się dostac na medycyne tam to jest się ciezko dostac.. tymczasem poprawiam maturę z bio i chemii ale nie chcialam zostac z niczym jakby sie nie udalo i zgadnijcie co.... dostałam się na prawo! z samym polskim matmą i językiem, takie mi to ciezko
gość
5 lata temu
Fajna taka tłusta świnka
gość
6 lat temu
farna odchudzaj się ty tłusta ś****o !!!!!!!!!!!!!!!!!!
fajnakasia66
6 lat temu
hejka, teraz chcę wam polecić sposób na darmowe ściąganie z serwisu chomikuj. Działa! Wystarczy wkleić link do pliku z chomikuj i kliknąć pobierz. Polecam:
gość
6 lat temu
no trudno żeby taki t***n miał dyplom z prawa....
gość
6 lat temu
Na UW na prawie jest ok. 1000 osób, nikt z wydziału nigdy "nie daje do zrozumienia", że się nie nadajesz, bo po prostu mają to gdzieś. Giniesz w masie innych studentów, a poza tym naprawdę nie da się ocenić, jak komu idzie nauka, bo masz każdy przedmiot z innymi ludźmi i osoby z jednego kierunku się po prostu nie znają. Fajny news, ale nieprawdziwy.
gość
6 lat temu
Ale nieprzyjemna dziewczyna,już mogła sobie darować taki komentarz.Nie przepadam za twórczością Farnej ale nie siedzi na d***e tylko nagrywa a to zajmuje dużo czasu i energii,a ta jej koleżanka ze studiów zapowiada się na straszną osobę.
gość
6 lat temu
Z czasem będzie tego żałowała...
gość
6 lat temu
NIe ma studiów z których się nie rezygnuje. Nie wszyscy mają w głowie nawalone i dają sobą manipulować. Człowiek jest wolny, tak więc ma prawo rezygnować,a to że dla niektórych to rzecz niepojęta, to tylko przykład iż dana osoba nigdy nie powinna zostać prawnikiem. Akurat prawnik musi sobie wyobrażać wiele hipotetycznych sytuacji, choćby były mega nielogiczne. PS. Poza tym studia prawnicze wcale nie są trudne, a i tak większość je kończy dzięki lobbingowi rodziny. PS2. Przecież my w Europie mamy jednych z najsłabszych prawników oraz sądy.
gość
6 lat temu
powinno byc raczej : zdaniem ''kolezanki'' Ewy ze studiów... :D
gość
6 lat temu
TO STUDIA DLA DRETWYCH KUJONOW I IDIOTOW NIE POTRAFIACYCH MYSLEC rzucilam prawo i w tym roku jestem juz na ostatnim roku medycyny i prawda jest taka ze jak ktos czegos nie lubi to mu nie bedzie to szlo a ewa jest zbyt fajna z charaktru by studiowac prawo
gość
6 lat temu
tlustawy kurd**el, tyle w temacie. Jej 5 minut minelo.
...
Następna strona