Doda POBIŁA SZULIM?! "Rzuciła się na mnie z łapami!"

1230
Podziel się

Rabczewska dopadła ją na gali "Niegrzeczni" w Chorzowie. Była bardzo niegrzeczna. Gwiazda TVN wezwała policję.

Doda POBIŁA SZULIM?! "Rzuciła się na mnie z łapami!"

Konflikt pomiędzy Dodą a Agnieszką Szulim przybrał na sile, kiedy prezenterka zaczęła przyjaźnić z jej byłym narzeczonym, Nergalem. Później wyśmiewała ją w swoim programie. Zobacz: Doda oskarża Szulim i TVN: "SZYDZI Z MOJEJ CHOROBY! Totalna porażka!"

Dorota długo czekała na okazję, żeby zemścić się na wrogu. I to dosłownie - jak wynika z naszych informacji, podczas dzisiejszej gali Niegrzeczni w Chorzowie, Doda... pobiła Szulim.

Doda poszła za mną do łazienki, zabarykadowała drzwi i rzuciła się na mnie z łapami - mówi w rozmowie z Pudelkiem prezenterka.

Nasz informator potwierdza, że Szulim wezwała policję.

KOMENTARZE
(1230)
gość
6 lat temu
Rabczewska się juz skończyła zresztą jak Szulim
gość
6 lat temu
doda się zachowań z remizy nie pozbyła :)
Gość
6 lat temu
"celebryci" hahahahaha parodia ! :D
Gość
6 lat temu
Doda już całkiem jak chłop wygląda, a do tego testosterondm kipi:-S
gość
6 lat temu
te panie są żenujące! wstyd
Najnowsze komentarze (1230)
gość
4 lata temu
Szulim powinna otrzymac jakas kare cielesna za to ze puszczala sie z innymi chlopami bedac mezatka...za to co zrobila ze soba: przerobila sie na kompletnego maszkarona...Za nabijanie sie z ludzi w mediach do tego stopnia, ze mozna by to nazwac pastwieniem sie nad nimi. Ta lista jest dluga.
Gość
5 lata temu
Doda ma rylo jak trans
gość
5 lata temu
ale łączy je jedno... miłość do (portfela) swoich partnerów! :)
gość
5 lata temu
sama dalabym tej szulim w ryj,
facet
5 lata temu
BRAWO WRESzCIE KTOS PRZYLOZYL TEJ GLUPIEJ CORCE SB eka. Szulim to nieboyty chłop w damskim ciele, nieprzyjemny, arogancki, zatrudiony w tv polskiej po protekcji. Nietsety totalnie niemedialna postac.
gość
6 lat temu
coza ********
Wi
6 lat temu
Dorota nie powinna się tak zachowywać, ale gdybym była na jej miejscu nie wiem czy udało by mi się w inny sposób niż Doda rozwiązać tą sytuację. To jest show-biznes tu ludzie obrażają siebie nawzajem, żeby tylko 'wzbić' się wyżej pomimo tego, że tak naprawdę każdy z nich jest żenujący. Pani Rabczewska już dawno wypowiedziała się na temat tego, że lepiej będzie, kiedy nikt nie będzie się interesował jej sprawami rodzinnymi, a do tego Pani Szulim 'zażartowała' sobie z jej choroby. Myślę, że to naprawdę mogło dotknąć Dode, ponieważ zawsze była bardzo wrażliwa na punkcie swojego zdrowia, a tym bardziej rodziny, którą starała się w jakiś sposób chronić jednak to, że zaczęła swoją karierę już dawno stało się powodem tego, że nawet ona nie może zapewnić sobie i innym bezpieczeństwa. Nie ukrywajmy, że żyjemy w kraju, gdzie każdy skandal musi ujrzeć światło dzienne, ponieważ ludzie się tym karmią to jest to, czym każdy się interesuję i z chęciom o tym poczyta.
gość
6 lat temu
Jeszcze mało ci wp******ila , ty stara lafiryndo Szulim!!!!
gość
6 lat temu
B*EH*E*M*O*T*H super muza a kogo obchodza 2 warszawki z pacanowa zreszta jak reszta aktoreczke
gość
6 lat temu
jak się dają to niech je leje idiotki i jeszcze o tym opowiadaja
rat
6 lat temu
A ja tam uważam że dobrze że jej wpierd*liła. Wyrachowana szmaciara od razu do Nergala jak Rabczewska go zostawiła. Załosne
gość
6 lat temu
Żenująca jest nie tylko jedna pseudo-gwiazda i druga, ale i telewizyjni decydencie, którzy serwują milionom ten spektakl schamienia
GABI
6 lat temu
doda to marny twór zrobiony na transwestytę, słoma z butów wychodzi od zawsze a nie długo sypnie się cała tandetnie zrobiona reszta. zwykły kocmołuch i l*******g , ot cała ,,królowa,, :) hahaha
gość
6 lat temu
Tej szulim to coś za dużo osób w tym celebryckim światku nie lubi- to chyba typ zołzy, co to p****************u.
...
Następna strona