Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukulski ZDRADZAŁ ŻONĘ z... Jarocką?

341
Podziel się

"Wzajemna niechęć Jantar i Jarockiej była powodowana zazdrością o faceta. Ania przyłapała męża w niedwuznacznej sytuacji..."

Kukulski ZDRADZAŁ ŻONĘ z... Jarocką?
bCyvfTmJ

Od premiery książki Marioli Pryzwań Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach minął już miesiąc. Tabloidy ciągle odnajdują w niej jakieś inspirujące historie z przeszłości. Autorka książki od lat zbierała do niej materiały. Udało jej się porozmawiać z mężem artystki, Jarosławem Kukulskim, na krótko przed jego śmiercią w 2010 roku. Namówiła na wspomnienia także Irenę Jarocką, która zmarła 2 lata po Kukulskim.

W latach 70-tych Jarocka i Jantar uchodziły za największe rywalki.

Kiedy żyła Ania, była między nami jakaś podświadoma rywalizacja, ale w dobrym tego słowa znaczeniu - wspomina w książce Jarocka. Pewnie były też pretensje, na przykład, że podrabia moje kostiumy, podobnie się ubiera. Ale to takie ludzkie. Mogła mieć pretensje z powodu moich fanów. Fani Ani i moi bardzo ze sobą walczyli. Robili sobie jakieś brzydkie kawały. Czasami, gdy wychodziłyśmy razem z koncertów, dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji. Szczerze mówiąc, tę rywalizację odczuwam do dzisiaj.

bCyvfTmL

Podobnie zapamiętał to mąż piosenkarki, pełniący zarazem rolę jej menedżera.

Anię Jantar postrzegam jako główną konkurentkę Ireny na rynku piosenkarskim - przyznaje Marian Zacharewicz. Wielbiciele Ani twierdzili, że to Irena bez przerwy patrzy, jak Ania ubiera się, jak tańczy, jak śpiewa, że ją naśladuje. Wielbiciele Ireny mówili coś odwrotnego. Bardzo starały się, by jedna była lepsza od drugiej. Walczyły o miejsce na piedestale. Raz jedna wygrywała, raz druga.

Ale podobno nie tylko o to chodziło. Jak wspomina w rozmowie z Faktem piosenkarz z tamtych czasów, znający obie artystki, rywalizowały one nie tylko o publiczność. Jak ujawnia w tabloidzie, Jarocka próbowała... poderwać Jantar męża.

Jantar i Jarocka zawsze rywalizowały, ale mówiono, że ich wzajemna niechęć tak naprawdę powodowana była zazdrością o faceta – wspomina pragnący zachować anonimowość artysta. Chodziły plotki, że była wielka afera, bo Ania przyłapała męża w niedwuznacznej sytuacji z Jarocką.

bCyvfTmR
bCyvfTnm
KOMENTARZE
(341)
gość
6 lat temu
Ludzie nie żyją a wy wywlekacie takie sprawy, wstyd pudlu!
gość
6 lat temu
po co wywlekacie takie historie???
gość
6 lat temu
Mam dość tego, tego szumu u Kukulskich, dajcie im święty spokój!
bCyvfTnn
Gość
6 lat temu
E tam dajcie juz spokój Jantar, ja ja pamiętam jako wspaniala piosenkarkę i takie wspomnienia chce zachować, a nie jakieś zdrady, rywalizacje
ha
6 lat temu
po co rozgrzebujecie sprawy zmarłych ludzi??
Najnowsze komentarze (341)
gość
3 lata temu
Ta strona od dzis jest w moich top3 codziennych lektur :)
gość
5 lata temu
faceci juz tak maja: jak by Kukulski byl mezem Jarockiej, to by ja zdradzal z Jantar
gość
5 lata temu
no i ku----sto było i będzie
gość
5 lata temu
Obie panie jako piosenkarki uwielbiałam i byłam ich fanką a ich zycie osobiste należy tylko do nich i niech to nikogo nie interesuje każdy ma swoje i może jeszcze ciekawsze ale tak jest wolimy interesowac się innymi a sami jesteśmy nic nie warci albo robimy to samo ale teko nie widzimy lepiej zajrzeć za płot co sąsiadka robi , kto przychodzi na gryla ile wydoili alkoholu najlepiej nazwać sąsiadkę pijaczką choć sama tez pije itp : dajmy im spokój , pozostała po nich pamięć i niech tak będzie a co po nas pozostanie ??????
gość
5 lata temu
Bzdura!
gość
6 lat temu
swiat zyje plotkami ale pudel niech nie szydzi ze zmarlych zajmijcie sie realiami zalosneeee wy zyjecie z tego ale sa jakies granice lol
gość
6 lat temu
pudlu rozmowa jest krotka to ich sprawy ty pudlu pamiętaj jak mawiał mój kolega to się wyciera pół milimetra na tysiąc lat
gość
6 lat temu
A Kukulska z kim? Że o Jarockiej nie wspomnę. Co to kogo obchodzi co robią chomiki w ciasnej klatce.
bCyvfTnf
gość
6 lat temu
z***biście , Jarocka też nie żyje, więc cała trójka nic nie moze powiedzieć, DNO DNO DNO JAK TAK MOŻNA???????
gość
6 lat temu
Nie wiem czemu ale odnoszę wrażenie, że te bzdury do mediów podsyła Pikej z swoją równie inteligentną mamusią!
gość
6 lat temu
a " puszek okruszek" jak była mała i do teraz jest bardzo brzydka, natomiast jej brat jest przystojny od małego do dzisiaj.Te dwie jej córki też nie są ładne. Pewnie one wdały się w babcię, tzn matkę Anny Jantar.
gość
6 lat temu
Jarocka piekna kobieta nie to co ta kukla jantar
Sąsiadka
6 lat temu
Dajcie spokój Natali,czepiacie się o jej pochodzenie,może i tak.To super rodzinka,dziś w Niedzielę Palmową całą czwórką byli w kościele,z mężem u komunii św.Zawsze razem,w ub.roku ze święconym...syn cały Dąbrówka,córka- mama
Alicja
6 lat temu
Straszne gnojstwo!!,,,,,,TE OSOBY NIE ŻYJĄ,,,,, poszukajcie sobie lepszego zajęcia, niż grzebanie w grobowcach.
...
Następna strona
bCyvfTnH