Trwa ładowanie...

Żona Clooneya kopiuje Jackie Kennedy? (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Piękna Amal Alamuddin w Wenecji zachwycała strojami. Chce być celebrytką, czy wspomóc męża w karierze politycznej?

1
 / 10
Duże okulary przeciwsłoneczne
Duże okulary przeciwsłoneczne
0
0

George Clooney przez lata podkreślał swoją niechęć do małżeństwa, której nie były w stanie przełamać kolejne piękne kochanki. Spokój odnalazł w końcu u boku brytyjskiej prawniczki libańskiego pochodzenia, Amal Alamuddin, z którą praktycznie nie pokazywał się publicznie. Aż do poprzedniego weekendu, kiedy to w Wenecji odbył się ich wystawny ślub, na który przybyły gwiazdy z całego świata.

Nagła medialna aktywność małżonków rozbudziła na nowo dyskusję na temat politycznych ambicji Clooneya. Już kilka miesięcy temu mówiło się, że aktor chce ożenić się z atrakcyjną, szanowaną prawniczką, żeby już w 2016 roku móc wziąć udział w kampanii prezydenckiej demokratów, a w 2020 ubiegać się o najważniejszy urząd. Zobacz: Żeni się, bo chce zostać... POLITYKIEM?!

Teraz media za oceanem znalazły kolejny dowód na potwierdzenie tej tezy: podobieństwo Alamuddin do... Jackie Kennedy-Onasis. Porównanie strojów 35-letniej prawniczki ze strojami najsłynniejszej pierwszej damy wypada zaskakująco. Amal, a przynajmniej ludzie, którzy ją ubierają, wyraźnie odwołują się do stawianego za wzór od lat stylu żony zamordowanego prezydenta. Są podobne kolory, kroje oraz dodatki.

Czyżby George naprawdę szykował się do prezydentury?

2
 / 10
Czarno-białe pasy
3
 / 10
Eleganckie połączenia bieli z czernią
4
 / 10
Niezobowiązujący, ale elegancki styl miejski
5
 / 10
Klasyczny, pudrowy róż
6
 / 10
Długa, czarna suknia bez ramiączek
7
 / 10
Odważna czerwień i podkreślone usta
8
 / 10
Odważna czerwień i podkreślone usta
9
 / 10
Suknia ślubna
10
 / 10
Koralowa sukienka do kolan
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Portfele i piterki, które wyglądają jak Hubert Urbański (ZDJĘCIA)

Mówi się, że Hubert Urbański jest największym wygranym "Milionerów", bo na prowadzeniu teleturnieju zarabia krocie. Pieniądze lubią go z wzajemnością. Nawet portfele i portmonetki chcą wyglądać tak jak on!
9.

TYLKO NA PUDELKU: Michał Wójcik eksploruje Sopot z nową UKOCHANĄ. Niedawno informowano o jego problemach zdrowotnych (ZDJĘCIA)

Michała Wójcika sfotografowano nad polskim morzem. Kabareciarz spacerował z partnerką Anną. Zobaczcie zdjęcia.
8.

Charles Leclerc pluska się w oceanie z niedawno POŚLUBIONĄ żoną. Idealny miesiąc miodowy? (ZDJĘCIA)

Po trzech latach spotykania się Charles Leclerc sformalizował swój związek z francuską influencerką. Przystojny kierowca i towarzysząca mu piękność beztrosko bawili się na plaży w Miami. Małżonkowie wyglądają jak z obrazka?
7.

Szczuplejsza o 30 kg Lizzo w ŚMIAŁEJ sukience drepcze z ukochanym na imprezkę z okazji 38. urodzin (ZDJĘCIA)

Lizzo świętowała w poniedziałek 38. urodziny. Artystka wykorzystała tę sposobność, żeby zabawić się w gronie najbliższych podczas imprezy w legendarnym hotelu Chateau Marmont. Piosenkarka, której tego wieczoru towarzyszył ukochany Myke Wright, wybrała na tę specjalną okazję odważną kreację.
6.

Wzruszona Doda ociera łzy na pogrzebie Łukasza Litewki (ZDJĘCIA)

W środę 29 kwietnia o 13:30 rozpoczęło się ostatnie pożegnanie Łukasza Litewki. Na pogrzeb w Sosnowcu przyjechała także Doda. Artystka z trudem powstrzymywała emocje.
5.

Książę William i księżna Kate świętują 15. rocznicę ślubu, publikując NOWE ZDJĘCIE z dziećmi! (FOTO)

Książę William i księżna Kate powiedzieli sobie sakramentalne "tak" równo 15 lat temu w Opactwie Westminsterskim. Najsłynniejsza książęca para na świecie pokazała nową fotografię, na której przyziemnie "dotykają trawy" ze wszystkimi swoimi dziećmi. Fajna rodzinka?
4.

Marta i Karol Nawroccy przybyli na pogrzeb Łukasza Litewki (ZDJĘCIA)

Zakończyły się uroczystości pogrzebowe Łukasza Litewki. W ceremonii uczestniczył prezydent Karol Nawrocki wraz z żoną Martą, którzy zasiedli w jednej ławce z najważniejszymi politykami w kraju.
3.

W księdze kondolencyjnej Łukasza Litewki zapisano wzruszające słowa: "Byłeś ANIOŁEM na Ziemi". Tak upamiętniono zmarłego posła (ZDJĘCIA)

W środę 29 kwietnia w Sosnowcu odbyły się uroczystości pogrzebowe Łukasza Litewki. Od kilku dni wszyscy, którzy chcą upamiętnić tragicznie zmarłego posła, mogą wpisywać się do księgi kondolencyjnej. Zgodnie z prośbą przedstawicieli jego fundacji pod Urzędem Miasta pozostawiono karmę dla zwierząt.
2.

Pogrzeb Łukasza Litewki. Tłum żałobników i politycy pożegnali posła (ZDJĘCIA)

W środę 29 kwietnia o godzinie 13:30 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłego posła Łukasza Litewki. W kościele pw. św. Joachima w Sosnowcu zgromadzili się żałobnicy. Uroczystość miała charakter państwowy i odbyła się z udziałem prezydenta RP Karola Nawrockiego.
1.

Nowy ukochany wspiera Katarzynę Wajdę podczas jej rozprawy rozwodowej z (prawie) byłym mężem (ZDJĘCIA)

W środę Katarzyna Wajda stawiła się w sądzie, gdzie czekała ją kolejna rozprawa rozwodowa z Mateuszem Wajdą. Aktorce towarzyszył nowy partner, Bartłomiej Kotschedoff.