Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lis: "Gdyby Polański był NAZISTĄ, miałby w Ameryce o niebo większe szanse!"

552
Podziel się:

Dziennikarz wymyślił argument w obronie reżysera, który zgwałcił dziecko... Przekonuje Was?

Lis: "Gdyby Polański był NAZISTĄ, miałby w Ameryce o niebo większe szanse!"

Obrona Romana Polańskiego w polskich mediach trwa. Zawsze mógł liczyć na dużą wyrozumiałość, jednak pięć lat po zatrzymaniu przez szwajcarskie władze i osadzenie w areszcie domowym można dojść do wniosku, że rodzime "autorytety moralne" weszły na nowy, jeszcze bardziej abstrakcyjny poziom. Łącznie, jak donosi tygodnik Wprost, z elitami politycznymi. Zobacz: Polański załatwił sobie "GWARANCJĘ NIETYKALNOŚCI"... w Pałacu Prezydenckim?!

Taryfy ulgowej dla polskiego reżysera domaga się również Tomasz Lis. We wstępniaku do najnowszego wydania kierowanego przez niego Newsweeka wytyka Amerykanom, że... ściganie pedofila jest dla nich ważniejsze od wojennych zbrodni nazistów, których nie chcieli wydać ani Izraelowi, ani Niemcom. Czy warto wytaczać aż takie działa w obronie reżysera, który zgwałcił dziecko?

Nadzieje amerykańskich prokuratorów, że Polacy pomogą im dorwać Polańskiego, zasługują, by pozostały zwiedzione. Gdyby Amerykanie mogli nam zagwarantować, że potraktują Polańskiego tak jak potraktowali współpracujących z nimi nazistów, to co innego - pisze Lis. Gdyby Roman Polański był nazistą, miałby w Ameryce o niebo większe szanse niż jako człowiek oskarżony 37 lat temu o popełnienie gwałtu na nieletniej.

Ma to usprawiedliwiać chyba nie tylko analny gwałt na 13-latce, ale również "lobbowanie w Pałacu Prezydenckim" o nietykalność Polańskiego.

Przypomnijmy, że dziewczynka została oddana w ręce pedofila przez własną matkę, wykorzystana w ohydny sposób. Teraz to, że matka przeznaczyła ją na ofiarę zboczeńców jest wykorzystywane jako... argument do obrony tych zboczeńców. Tomaszowi Lisowi polecamy, podobnie jak Monice Olejnik, wstrząsający dokument o dzieciach, które spotkał podobny los - "Przeznaczone do burdelu":

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(552)
Gość
8 lat temu
Mam już dość czytania o nim.
gość
8 lat temu
Wstrętna paszcza
gość
8 lat temu
Żenada z tym polańskim. Kiedy Gil pójdzie siedziec i wesołowski ?!
gość
8 lat temu
wyrzuc telewizor przez okno,jak boruc!
Gość
8 lat temu
Polański to przestępca, fakt, ale Amerykańcy to hipokryci. Swoich bronią w zaparte i nie wydają, a są wśród takich mordercy i najgorsze menty. Ale to Amerykanie...
Najnowsze komentarze (552)
gość
7 lat temu
dlaczego ile razy pojawia się jakiś ż*d z problemami, to AUTOMATYCZNIE pojawia się NAZIZM albo ANTYSEMITYZM?
wię co mówię
8 lat temu
No to pan Lis sobie nagrabił i teraz może mieć kłopoty z wjazdem na teren juesej.
Poliszynel
8 lat temu
Lisowi od lat nie staje
Tusk
8 lat temu
Dostanie immunitet jak bzyknie Kopacz
gość
8 lat temu
A czego można oczekiwać od Lisa, który jest obiektywny inaczej !
gość
8 lat temu
lis powinien iśc do więzienia za prpagowanie pedofilii,tvp powinna go zwolnic,abonament powinien byc bezpłatny,dlaczego my mamay mamy sie skladac na pensję dla obońców pedofilów,jaką mam pwenośc ze lis nie jest pedofilem? pedofil zniszczył mi życie.dlaczego ja muszęteraz dokładac się pedofilowi do pensji,nie wystarcza że mam zmarnowane życie i cierpie od dziecka to jeszcze do końca życia mam się składac na pensję dla pedofila lisa/
gość
8 lat temu
tvp powinnazwolnic lisa,abonament tv powinien byc bezpłatny,dłaczego ja mam płacic na pensję dla obrońcypedofila? skąd ja mam wiedziec czy lis nie jest pedofilem skoro staje w obronie pedofila? skoro wsadza sie do więzienia za posiadanie zdjęc pedofilskich to lis powinien iśc do więzienia za propagowanie pedofilii
Anton55
8 lat temu
jest chyba jakieś przedawnienie!!! ludzie się zmieniają!!!! Mafiosi mają lepiej bo dymają amerykańskich sędziów. Takie p*******o jest w Ameryce na porządku dziennym!!!! a Amerykanie to degeneraci ....
gość
8 lat temu
powini go sadzić za pedofilie zboczeńca jak by nie był żydem to pewnie by tak było
gość
8 lat temu
Lis kryptopedofilem? nie spodziewałam się.
gość
8 lat temu
"Nadzieje amerykańskich prokuratorów, że Polacy pomogą im dorwać Polańskiego, zasługują, by pozostały zwiedzione." ZAwiedzione chyba!!!
gość
8 lat temu
ale ten lis jest żałosny - w ten sposób można tłumaczyć każdego kryminalistę i każdą zbrodnie - totalne dno
gość
8 lat temu
ciekawa jestem co by mówił gdyby ofiarą byłą jego córka
gość
8 lat temu
LIs, najpierw pomysl zani cos publicznie powiesz. GWalcicieli dzieci bedziesz bronil? Jak Ci skrzywdza corke, to jej oprawce tez bedziesz bronil?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie