Hugh Hefner ODCINA SIĘ od Billa Cosby'ego!

110
Podziel się

Komik zgwałcił podobno aż 12 "króliczków Playboya". "Nigdy nie tolerowałem takiego zachowania!"

Hugh Hefner ODCINA SIĘ od Billa Cosby'ego!

Do mediów wciąż zgłaszają się kobiety, które padły ofiarami "seryjnego" komika, Billa Cosby'ego. Twierdzą, że idol milionów widzów przez cały czas trwania swojej kariery uwodził, odurzał i gwałcił początkujące aktorki i prezenterki telewizyjne. Teraz pojawiły się informacje, że ofiarami Cosby'ego padło też wiele "króliczków Playboya". Przypomnijmy: Bill Cosby upił i zgwałcił... 12 króliczków "Playboya"?!

Ta wiadomość wyraźnie nie spodobała się Hugh Hefnerowi, założycielowi słynnego pisma dla mężczyzn, a prywatnie przyjacielowi Cosby'ego. Wygląda na to, że ich relacja zdecydowanie się ochłodziła. Hefner przesłał do mediów oficjalne świadczenie, w którym wyraził żal z powodu zachowania swojego znajomego i stwierdził, że nigdy go nie tolerował:

Bill był moim dobrym przyjacielem przez wiele lat, więc teraz sama myśl o tych zarzutach mnie naprawdę smuci - napisał. Nigdy nie tolerowałem i nie toleruję takiego zachowania, bez względu na to, kto jest w nie zamieszany.

KOMENTARZE
(110)
gość
5 lata temu
ludzie:bierzcie psy ze schroniska,zróbcie prezent sobie i im;)
gość
5 lata temu
Napiszcie może że Agata Kulesza i film Ida zostały nagrodzone przez LAFCA - The Los Angeles Film Critics Association!!! Bądźmy dumni!
gość
5 lata temu
od czego to zależy w tym chorym i zboczonym hollywood, że jeden gwiazdrojest pedofilem albo gwałcicielem i jego sprawa nie zostanie rozdmuchana przez media, a drugi robił to samo i gazety potrafią o tym pisać miesiącami. Woodego Allena własne adoptowane dzieci oskarżają o gwałty, facet z Siódmego Nieba w sumie sam się wydał, jego przestępstwa nie ujrzałyby światła dziennego, gdyby nie nagrano go u psychoterapeuty. A Cosby non stop w mediach. A ilu jest jeszcze takich zboków w Hollywood, o których się nigdy nie dowiemy, że są zbokami, to nawet szatan nie wie...
Kar
5 lata temu
A przyjdzie banda adwokatów i niestety jeszcze wyjdzie że kobiety będą miały sprawę o zniesławienie. Mam nadzieję że to się nie zdarzy niestety pieniądze to władza
gość
5 lata temu
i ten nasz polański zbok gwałciciel pedofil , uciąć jaja
Najnowsze komentarze (110)
gość
5 lata temu
"Hefner przesłał do mediów oficjalne świadczenie, w którym wyraził żal z powodu zachowania swojego znajomego i stwierdził, że nigdy GO NIE TOLEROWAŁ" nigdy nie tolerował Cosby'ego? hmmm ciekawe. Pudelek durnie.
gość
5 lata temu
Staruch stręczył kobiety przez lata, wymacał i przetestował wszystkie modelki, a teraz nagle owieczka wyraża oburzenie?
Gościu
5 lata temu
Zastanawiam się czy to prawda czy po prostu ktoś postanowił go zrównać z błotem.
gość
5 lata temu
to wy stare chcecie nas przekonac jak wygladaja poczatki kariery zawsze tak sie rozpoczyna a poznij jak .....
Gość
5 lata temu
Same sie pchaly robic sie nie chcialo to d*p... zarabialy a teraz stare I obwisle to musza wytargac pare groszy . Ludzie roboa cale zycie I limuzynami nie jezdza . Mogly na kasie w biedrace stac to by ich nikt nie zg****il .
gość
5 lata temu
Szkoda,ze prostytutek nie ńie gwałcił jeszcze...
gość
5 lata temu
Q**y,heje i złodzieje w tej Hameryce.
gość
5 lata temu
Hefner gwałcić nie musiał, taka kasa przyciągała do niego najlepsze l***i, które same właziły mu do łóżka.
gość
5 lata temu
zgraja obleśnych zboczeńców
gość
5 lata temu
Cosby g***i stary f**t
gość
5 lata temu
Hefner woli płacić, niż gwałcić. Faktycznie, to trochę lepiej.
gość
5 lata temu
Może można, ale szmacisk nie żal.
gość
5 lata temu
Ten zbok niech się lepiej nie odzywa!!! Przyjaciel i nie miał o niczym pojęcia??! Akurat!!! Teraz się odcina, jak to wszystko wypłynęło, a wcześniej pewno sam mu podsuwał te szmaty zwane "króliczkami". Święty Hef, pomyślałby kto!! Ciekawe, kiedy od niego zaczną się odcinać, bo pewno sam niejedno ma na sumieniu...Odezwał się stróż moralności, PFFFF Hollywood to BURDEL, a Hefner jest zwykłym alfonsem!!!
gość
5 lata temu
i nagle te panie zaczęły po tylu latach go oskarżać? dziwne ......
...
Następna strona