Magdalena Ogórek idzie na Debatę Prezydencką... (ZDJĘCIA)
Jak wypadła w telewizji?
Magdalena Ogórek raczej nie zostanie prezydentem Polski, ale za to skutecznie wypromowała się na nową celebrytkę. Kandydatka SLD pracowała kiedyś w TVN i dobrze zna świat show biznesu. Przyjaźni się z Joanną Przetakiewicz, na pokazie której pojawiła się w kusej sukience przypominającej koszulkę nocną. Zobacz: Magdalena Ogórek na imprezie u Przetakiewicz! (ZDJĘCIA)
Na zorganizowaną wczoraj debatę prezydencką Ogórek ubrała się bardziej odpowiednio do stanowiska, o które się ubiega. Na rozmowę zpozostałymi kandydatami wybrała kremową sukienkę i zarzuciła na ramiona jasny szal.
Jak wypadła?