Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prokuratura nie przesłuchała podwładnych Durczoka! "TVN odmówił podania ich danych"

135
Podziel się:

"Z treści raportu wynika, że były dwa "zidentyfikowane niepożądane zachowania". Oba dotyczyły Kamila Durczoka". TVN pomoże, czy umyje ręce?

 Prokuratura nie przesłuchała podwładnych Durczoka! "TVN odmówił podania ich danych"
bEExIDgB

Prokuratura, po zapoznaniu się z raportem wewnętrznej komisji TVN-u, odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie molestowania i mobbingu w redakcji Faktów. Jak przyznał rzecznik prokuratury, nie oznacza to jednak, że nic się nie stało. Uznano, że "niepożądane zachowania" nie wyczerpały znamion przestępstwa przewidzianego przez polskie prawo.

Z treści raportu wynika, iż "niepożądane zachowania" polegały na wysyłaniu wiadomości tekstowych SMS zawierających propozycję prywatnych spotkań i zaangażowania się w romans - skomentował wówczas rzecznik prokuratury Przemysław Nowak.

Przypomnijmy, jaka atmosfera panowała w redakcji, gdy szef składał pracownicom takie oferty:

bEExIDgD

Jak przyznaje szefowa Prokuratury Rejonowej na Mokotowie, Małgorzata Seroczyńska, TVN... odmówił ujawnienia danych pracowników, poszkodowanych przez Durczoka.

Kiedy wydawaliśmy postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie ewentualnego molestowania seksualnego w spółce TVN, nie znaliśmy danych osobowych osób pokrzywdzonych. Zwróciliśmy się do TVN o podanie tych danych, o ile osoby pokrzywdzone są zainteresowane otrzymaniem decyzji. Do tej pory nie wpłynęła żadna odpowiedź - ujawnia w rozmowie z Super Expressem.

bEExIDgJ

Z treści raportu wynikało, że były dwa "zidentyfikowane niepożądane zachowania". Pierwsze polegało na wysyłaniu wiadomości tekstowych SMS zawierających propozycję prywatnych spotkań i zaangażowania się w romans. Drugi przypadek to jednorazowe zaproszenie koleżanki z pracy na prywatne spotkanie. Oba dotyczyły Kamila Durczoka - przypomina rzecznik prokuratury.

TVN odmawia wyjaśnień, dlaczego podjął taką decyzję.

Nie udzielamy informacji na ten temat - mówi Emilia Ordon, rzecznik spółki.

bEExIDhe
KOMENTARZE
(135)
Gość
6 lat temu
Dla mediów były dowody a dla prawa juz ich zabrakło?
gość
6 lat temu
Bez twarzy. ..i durczok i tvn. ...żenada
gość
6 lat temu
Nieważne. I tak jest skończony.
bEExIDhf
gość
6 lat temu
No i zamiotą sprawę pod dywan, jeden telefon do kolegi z prokuratury wystarczył, w końcu resortowi znają się z dawnych lat bezpieki...
gość
6 lat temu
Miałam takiego szefa.Obmacywal niby przypadkiem, a to smsa puścił, a to po głowie poglaskal. ...żona niczego nie świadoma. ...dobrze że w porę odeszłam bo bym zwariowala
Najnowsze komentarze (135)
gość
6 lat temu
Jedyne co wiemy to tyle że wysyłał sms y z propozycją spotkania czy to jest zbrodnia? Łatwo osądzić gorzej przyznać że może nie jest aż tak winny jak wszyscy teraz myślą, tak samo było z Weronika Marczuk, zniszczyli jej karierę i kogo obchodzi że okazała się niewinna?
gość
6 lat temu
g**j piepszony
gość
6 lat temu
bezprawie na każdym kroku
gość
6 lat temu
czyżby TVN bała się dziennikarza? bo podobno były zeznania obciążające
gość
6 lat temu
A to można odmówić prokuraturze informacji? Czy tylko TVN może?
gość
6 lat temu
No i sprawa zamieciona pod dywan! Pan Durczok, czuje się upokorzony i pokrzywdzony. Dlaczego prokuratura nie zapyta gazety Wprost, albo byłego naczelnego, którego wyrzucili, bo stał się niewygodnym gościem. Co jakiś czas ujawniał sprawy, które należy likwidować i piętnować na worum. OJ, co z tą Polską? I jak to wygląda na przyszłość? Czy warto zgłaszać takie przypadki molestowania i gnębienia? Ten kto jest dobrze umocowany w układach kolesiostwa, to zawsze się wybieli.
gość
6 lat temu
Aha... czyli jak Dupczok pisze świńskie smsy to jest to działane niepożądane, ale już w przypadku miss to prawie gwałt?
gość
6 lat temu
żydo-komuchy nie dadzą swoim zrobić krzywdy
bEExIDgX
gość
6 lat temu
WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD
gość
6 lat temu
Dziwna sprawa rozdmuchana przez pracownice TVN a teraz nagle cisza nie chcą podać swoich danych o co w ogóle w tej sprawie chodzi czasem myśle ze dla kogoś Durczok stał się niewygodny i trzeba było się go pozbyć tylko jakoś dziwnie to sobie wymyślono dlatego myśle ze te dziewuszki to chyba nie istnieją
gość
6 lat temu
ja bym miala tak samo,ale 3o lat temu opuscilam kraj wraz z męzem,mieszkamy w NIemczech,jezdzimy po swiecie,prowadzimy firme prywatną,ale początki byly ciezkie.POZDRAWIAM .
gość
6 lat temu
niedlugo faceci beda sie obawiac "podrywac" kobity w jakikolwiek sposob!!!! bo rzeczywiscie CIEZKIE ZARZUTY ma TVN na Durczoka, sms z propozycjami spotkan, a drugie arcyciezkie przestepstwo to jednorazowe zaproszenie !!! masakra
gość
6 lat temu
Tak w Polsce tuszuje sie afery, i hoduje HYDRĘ!!! Miejsce Durczoka w jest w areszcie a jemu wypłacono ogromne honorarium i jeszcze tuszują Jego występki!!! OBRZYDLIWOŚĆ!!!
gość
6 lat temu
Molestowanie to jest super sprawa ale dla tego kto molestuje. Ta kobieta która jest uzależniona w pracy od takiego gnoja nie może nic zrobić bo wstyd a po drugie może stracić pracę.Jemu należy obić mordę i wypieprzyć na bruk.Nie ma ludzi nie zastąpionych.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEExIDhQ
bEExIDhR
bEExIDhS
bEExIDhT
bEExIDhU
bEExIDhz