Brytyjskie media piszą o tygrysie Szczęsnego...

181 reakcji
0
0
181
Podziel się

Pochwalił się nim na zdjęciach z wakacji. Chce być jak Mike Tyson?

Brytyjskie media piszą o tygrysie Szczęsnego...

Wczoraj odbył się ślub ojca Wojciecha Szczęsnego, Macieja. Nowa macocha sportowca jest... młodsza od niego o rok. Wojtek jest skłócony z ojcem tak bardzo, że postanowił nawet nie pojawiać się na ślubie. Zamiast tego wyjechał na luksusowe wakacje do Tajlandii z dziewczyną, byłą piosenkarką, Mariną Łuczenko.

Wojtek i Marina pochwalili się pierwszymi zdjęciami z wyjazdu. Na jednym z nich piłkarz wyprowadza na spacer... tygrysa, którego trzyma na łańcuchu. W stylu Mike'a Tysona. Jego partnerka z nieco niepewną miną trzyma się kilka kroków za nimi. Zdjęciem zainteresowały się już brytyjskie media. Dość zgodnie odnoszą wyjazd piłkarza nie tyle do kwestii rodzinnych, co jego kariery zawodowej.

Przyszłość Szczęsnego w Arsenalu stanęła pod znakiem zapytania. Zespół właśnie zgodził się na zakup nowego piłkarza. Za 11 milionów funtów w jego szeregi wszedł Petr Czech, który ma zastąpić Szczęsnego na boisku.

Zabrałem moją nową dziecinkę na spacer - Szczęsny podpisał zdjęcie z tygrysem i Mariną.

Brytyjskie media dodają, że po powrocie do Londynu dobrze by było, gdyby poszukał nowych przyjaciół w środowisku piłkarskim, bo jego pozycja z dnia na dzień jest bardziej zagrożona.

181
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(181)
gość
5 lata temu
Dzikie zwierzęta powinni zostawić w spokoju!
gość
5 lata temu
Nie wiem jak można dla lansu dręczyć dzikie zwierzęta
gość
5 lata temu
Tygrys to nie pies! To zwierze dzikie!
ziuta
5 lata temu
Biedne zwierze
gość
5 lata temu
wieśniory na wakajszyn :)
Najnowsze komentarze (181)
glutek z szcz...
5 lata temu
Marina- chłopakorzerca. Szczęsny- naiwnorzerca.
gość
5 lata temu
Pseudomin Szczęsnego ma racje ona owinęła sobie go dookoła palca! To bajka bez happy end-_-
Pseodonim Szc...
5 lata temu
Marina ściąga go w dół najpierw przez nią wypie****li go z arsenalu a potem on pojedzie do romy i co?! Znowu go wyrzucą..A co dopiero z Rzeczposolitej Polski-,- a ta "Narzeczona" na 5 min!
gość
5 lata temu
Wielka artystka znalazła sobie sponsora i robić sie juz nie chce 😠
gość
5 lata temu
"Sławni ludzie" powinni promować wolność dobroć i zrozumienie dla zwierząt powinni dawać przykłąd ludziom którzy jeszcze tego nie zrozumieli... a on jest po prostu idiotą, brak mi słó by wyrazić ich głupotę. Ja swojego dziecka nie zabiore nigdy do cyrku, bo pod przykrywką "zabawy" kryje się cierpienie i ból zwierząt tylko po to żeby ludzie mieli się z czego pośmiać. JAK CHCECIE POOGLADAĆ MAŁPY W CYRKU TO WŁĄCZCIE SOBIE POLITYKE W TELEWIZJI
gość
5 lata temu
ludzie są podli, przecież ten biedny tygrys nie dość że przeszedł napewno bardzo bolesną tresure to faszerują go środkami na uspokojenie żeby go otumanić tylko po to żeby taki Szczęśny i jego marinka mogli pokazać światu jacy są z***bisci
gość
5 lata temu
Sam niech się k***a wyprowadza na łańcuchu, burak! Sodówka do końca mózg mu zlasowała! Brak słów.
gość
5 lata temu
Ale on w******k z tym tygrysem. Czy pod kopułą ma tylko siano a rozumu nic a nic?
Gość
5 lata temu
Wyglada na Tajlandię Tiger Cave. Wystarczy poczytać o tym miejscu i zobaczyc jak podzielone sa opinie ludzi, którzy tam byli i zadać sobie pytanie- Czy chce brać udział w tym cyrku? Ale czego nie robi sie dla foci.
gość
5 lata temu
Piłkarzyk-celebryta na wakacjach z utrzymanką męczy dzikie zwierzę. I tyle w tym temacie.
gość
5 lata temu
niech się zajmie bronieniem bo jest cienki jak d**a węża!!
gość
5 lata temu
szczęsny ,ha!
Ktoś
5 lata temu
Takim zwierzakom, służącym do zabawy turystom, tępi się kły i wyrywa pazury. Bo jeszcze krzywda się stanie żonce piłkarza albo innemu dziecku milionera... Obrzydliwe.
gość
5 lata temu
no i tu zaczyna smierdziec na bezrobocie a Marina zaczyna szukac nastepnego glupca !
...
Następna strona