Żora i pogodynka

418
Podziel się

Przyłapani na "randce"...

Żora i pogodynka

Pogodynka Agnieszka Cegielska i znany ze zmiennych nastrojów Żora Koroljow już pracują na swoje głosy w Tańcu z gwiazdami, mimo że do pierwszego występu pozostały jeszcze dwa tygodnie. Fakt podkręca już atmosferę:

To może być najgorętsza para. Od kilkudziesięciu dni spędzają ze sobą wiele czasu podczas treningów. Jak widać na zdjęciach, w swoim towarzystwie czują się doskonale. Do jednej z warszawskich restauracji wybrali się po ciężkich ćwiczeniach, a pojechali tam samochodem Żory. Czas upływał im sympatycznie. Ona opowiadała, on wpatrywał się w nią jak w obrazek. Jeśli ten magnetyzm zobaczymy w programie, ta para może nie mieć sobie równych.

Nas ten zmyślony romans i tak nie zainteresuje bardziej niż pytanie powtarzane przez Was w komentarzach przy ostatnim artykule o Cegielskiej - Co jest nie tak z jej zębami?

KOMENTARZE
(418)
gość
12 lat temu
sztuczne:)
gość
12 lat temu
popieram
gość
12 lat temu
tragiczne licówki czy ona nie widzi ze jej odstaja?
gość
12 lat temu
Ten dentysta powinien wstawiać zęby tylko do grabi. Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaartacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
znaczy wygrala z Wlodarczyk,sorry za mistake
Najnowsze komentarze (418)
gość
11 lat temu
licówki a nie zęby.aż takie marne ząbki miałaś??
gość
11 lat temu
zęby made in Malbork
gość
12 lat temu
S**O ZOSTAW żORE!!!!!!!!!!!!!!!!!
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
12 lat temu
O boshe ona ma sztuczne zęby, przecież to gorzej wygląda niż żeby miała żółte, ja bym wolała mieć żółte nisz nosić takie odstające żeby, wariatka!!!!!!
SANKA PIęKNA
12 lat temu
o boże kto jej te porcelanowe nakładki robił?? Tragedia... Jak ona musiała nagrzeszyć że teraz ma taki uśmiech :( Popatrzcie na 1 fotkę jak Żora wlepie w nią gały już teraz wiemy że nie w nią tylko w te oszpecone zęby. Masakryczny uśmiech juz nie boję się uśmiechniętych clownów od dzisiaj boję się POGODYNKI !!
gość
12 lat temu
to proteza, na prawej 5-tce i lewej 4-rce ma druty mocujące górną protezę.
rapaka
12 lat temu
Dlaczego aga cegelska odpadła z żorą w tańcu z gwiazdami. To nie fer
gość
12 lat temu
TOTALNY ANTYTALENT> Boże swiety, ale jaki antytalent, ale jaki, nie, Boziu, ale antytalent, totalny... ŻOra tańczył jak z miotłą, albo kijem. Matko, co ona wyprawiała na tym parkiecie. Chyba nie była na ani jednej próbie. To dziecko nigdy chyba nie tańczyło. Co ona wyprawiała, wrazenie sprawiała, jakby była naćpana. KIm ona jest?? Co ona nie wiedziała, że nie umie kompletnie tańczyć????? Ruszać się??? Co oni jej nie sprawdzili najpierw, czy sie nadaje?? Najtotalniesza porażka TVN! :(((
gość
12 lat temu
Szybko założyli jej stronkę, ale cóż... Agnieszka ma płaska pupe, zero bioder, jest jak wieszak, więc figury to na 100 procent nie ma. A w tańcu chyba sama nie wiedziała po co poszła, raczej poszła pochodzić a nie potańczyć. Smutne to.
gość
12 lat temu
Przezroczysta. Jak się na nia patrzy, jest przezroczysta, taki babski podlot.
gość
12 lat temu
Poza wzrostem i tym, że jest szczupła, niestety nie ma w sobie nic. Włosy trzy, zęby sztuczne, taka młoda i zmarszczki już. Agnieszka, pchasz sie do showbiznesu, to musisz na to odpowiadac.
gość
12 lat temu
Ale musiała mieć kompleksy! A może miała kible i musiała wyrwać?? Czego się nie robi dla swojego 5 minut...?
gośćWojtek
12 lat temu
Ale jaja! Boże, to niemożliwe. Taka młoda dziewczyna i wyrwała sobie wszystkie zęby, żeby wstawic sztuczne??!! I jej maż wyraził na to zgodę?? Ale b****n. Ale jaja, ona ma sztuczne zeby!!!!!!!!!!!!! A jak źle zrobione! Chyba najtniej, bo w kącikach odrywaja jej się. To ona jest szczerbata??????? Była szczerbata przez pare miesiecy! Ale numer!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona