Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Pikej" o imigrantach: "Nie miejcie potem pretensji, jak was ZGWAŁCĄ!"

454
Podziel się

"Raper" nawołuje do wyjścia na ulice. "Nie chcę się bać wypuścić dziewczyny do pracy".

"Pikej" o imigrantach: "Nie miejcie potem pretensji, jak was ZGWAŁCĄ!"
bCHRfQrV

Kryzys imigracyjny, z którym zmaga się obecnie cała Unia Europejska, wzbudza ogromne emocje. Na kontynent każdego dnia przedostają się tysiące ludzi, o których nie wiadomo, czy są uchodźcami uciekającymi przed wojną czy też migrantami ekonomicznymi. Komisja Europejska pracuje obecnie nad rozwiązaniem, które nakazywałoby każdemu krajowi Wspólnoty przyjęcie określonej liczby imigrantów - w przypadku Polski miałoby to być łącznie ponad 11 tysięcy ludzi. Ewa Kopacz zapowiedziała wczoraj w Sejmie, że rząd polski sprzeciwiał się będzie obowiązkowym kwotom w tej kwestii.

Tymczasem Internet żyje własnym życiem. Głównym tematem dyskusji w mediach społecznościowych czy forach wciąż są uchodźcy oraz spór między zwolennikami i przeciwnikami ich przyjęcia. Pierwsi odwołują się do solidarności oraz odpowiedzialności za los cierpiących bliźnich i przypominają o pomocy, jaką w trakcie drugiej wojny światowej i PRL otrzymywali Polacy na całym świecie. Drudzy zaś podnoszą kwestię zagrożenia terrorystycznego i "islamizacji Europy", która ma dokonać się przez napływ ludności muzułmańskiej. Kontrowersyjne poglądy w tej kwestii ma oczywiście Janusz Korwin-Mikke. Zobacz: Korwin-Mikke o imigrantach: "To jest zalew Europy ŚMIECIEM LUDZKIM!"

Głos w tej sprawie zabrał również wielki fan Janusza, Piotr Kukulski, znany również jako "Pikej". Na swoim profilu ostrzegł kobiety, że poparcie dla przyjęcia uchodźców równa się... zgodzie na gwałt.

bCHRfQrX

Drogie Panie chcące pomagać biednym muzułmańskim imigrantom przeczytajcie to sobie i nie miejcie potem pretensji jak was zgwałcą!!! - napisał pod artykułem z wypowiedzią jednego z radykalnych imamów. Następnie dodał: POLACY MUSIMY WYJŚĆ NA ULICE I TO JAK NAJSZYBCIEJ I OBALIĆ RZĄDY CZERWONEJ HOŁOTY BO STRACIMY NASZ KRAJ I NASZĄ KULTURĘ!!! NIE WIEM JAK WY ALE JA NIE CHCE BAĆ SIE WYPUŚCIĆ SWOJEJ DZIEWCZYNY NA SPACER Z PSEM, DO PRACY CZY NA ZAKUPY...MASAKRA!!!!

W komentarzach "fani" Piotrka zasugerowali, że powinien napisać o tym piosenkę...

bCHRfQsd
bCHRfQsy
KOMENTARZE
(454)
Gość
5 lata temu
No szok. Pierwszy raz się z tym osobnikiem zgadzam.
gość
5 lata temu
Imigrantów niech "goszczą" u siebie ci, którzy wywołali ten konflikt!
Gość
5 lata temu
Smutne, ale coś w tym jest. Przejrzymy na oczy jak będzie za późno...
bCHRfQsz
Gość
5 lata temu
Co jak co.... Ale ma racje...
gość
5 lata temu
Wojna wybuchnie zobaczycie zniszczą Europe
Najnowsze komentarze (454)
gość
5 lata temu
polek nie trzeba g****ic, same rozkladaja nogi przed c......
gość
5 lata temu
Wszyscy osoby wysoko ceniący sobie zasady "swojej" religii są tacy sami. Mało to katolików, w tym wysoko postawionych, którzy głoszą hasła typu "baby do garów", "mężczyźni są gwałcicielami więc kobiety nie mogą ich prowokować" "kobiece ciała są własnością publiczną i jak poseł z księdzem powiedzą że pani Ania ma urodzić dziecko z bezmózowiem a sama przy tym oslepnąć to pani Ania bez szemrania wykonuje polecenie" itd itd. Kobiety! Szanujcie się!!! Nie chodźcie do kościoła, ani do meczetu. Miejcie choć minimum honoru.
Gość
5 lata temu
Jak to powiedział Max-Kolonko:w tv pokazują tylko kobiety z dziećmi. Ludzie nie zwracają uwagi na to, że 90 % to dorośli mężczyźni...
gość
5 lata temu
Pikej Krul!
gość
5 lata temu
ma chłopak rację, muslimy w*********ć z Europy!!
gość
5 lata temu
Czy nie można pomagać im w ich własnym kraju???? Dla polskich dzieci brakuje pieniędzy, dla dorosłych pracy.itd... Co robi rząd żeby pomóc Polakom????
Gość
5 lata temu
Kto to pikej?
gość
5 lata temu
Niestety ale wiele Polek sika w majty na widok tych brudasów.
bCHRfQsr
gość
5 lata temu
Niech ich przyjmie Araabia Saudyjska albo inny kraj meczetów. Jak do nas przyjdą to musza choinkę w świeta postawić... bo jak nie to wyp....
gość
5 lata temu
W*n z brudasami z Polski !!!! Tu nie ma dla was miejsca !!!
gość
5 lata temu
No i brawo Pikej, jednak nie jest u Ciebie z tym rozumem tak źle.
gość
5 lata temu
bedzie rzeznia, nie chce zyc w takim kraju!! w kraju w ktorym nie czuje sie bezpiecznie!!! to za co walczyli nasi dziakdowie, pradziadkowie?? w grobach sie przewracaja!!!! To juz nie jest POLSKA!
gość
5 lata temu
KONIEC SWIATA ISLAM OPANOWJE SWIAT
gość
5 lata temu
niech tylko sprobuja g****u, lub czegokolwiek, ponizania itd naszych siostr, zon, kobiet, lincz na miejscu, skatowani na smierc
...
Następna strona
bCHRfQsT