Magdalena Ogórek na spacerze z kolegą (ZDJĘCIA)
Dostała mandat za nieopłacenie parkowania.
Związek Magdaleny Ogórek i Bartosza Węglarczyka przebiega dosyć burzliwie. Pod koniec roku pojawiły się informacje, że para zdecydowała się na zaręczyny, ale wkrótce potem niedoszła pani prezydent spędzała wolny czas już w pojedynkę. Ostatecznie okazało się, że do rozstania nigdy nie doszło. Przypomnijmy: Węglarczyk i Ogórek "rozstali się" tylko na pokaz?! Sprytnie...
Ostatnio Magdalena Ogórek była widziana na spacerze ze swoim kolegą. Byli razem w jednej z warszawskich restauracji. Ogórek pokazała się w białej futrzanej kamizelce narzuconej na czarną bluzkę. Niestety, wspólny wypad nie był dla niej zbyt szczęśliwy, bo dostała mandat za nieopłacenie parkowania.