Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krawczyk WYPROWADZIŁ SIĘ z domu Włodarczyk? "Agnieszka ma prawo czuć się pokrzywdzona"

602
Podziel się

"Gdy z każdej strony słyszała, że jest "tą złą", narastał w niej żal" - mówi jej kolega. "Zaczęła stopniowo odcinać się od znajomych, prawie nikomu nie ufa..."

Krawczyk WYPROWADZIŁ SIĘ z domu Włodarczyk? "Agnieszka ma prawo czuć się pokrzywdzona"
bCzYVvDp

Kilka tygodni temu potwierdziły się plotki, że związek "ciała astralnego" przeżywa poważny kryzys. Mikołaj Krawczyk nie przyszedł na urodzinową imprezę Agnieszki, którą zorganizowała razem z DJ-em Adamusem w jednym z warszawskich klubów. Z kolei w dniu urodzin Mikołaja Włodarczyk na cały dzień wyszła z domu. Na jej profilu na Facebooku pojawiają się gorzkie refleksje, z których najbardziej niepokojąca twierdzi, że "miłość to takie coś, czego nie ma".

Jak zauważyli sąsiedzi Włodarczyk, Mikołaj coraz rzadziej bywa w jej domu w podwarszawskim Wawrze.

Nie wiem, czy się wyprowadził, ale wiem, że od dłuższego czasu rzadko tam bywa - mówi informator magazynu Party. Pewnie głównie dlatego, że ma dużo pracy. Nie tylko w serialach. Od początku roku jeździ po Polsce i gra koncerty ze swoim zespołem Rockoholic.

bCzYVvDr

Podobno właśnie o to poszło. Agnieszka nie mogła zapomnieć o tym, że to ona poniosła większość konsekwencji ich romansu i stała się tak nielubiana. Podczas gdy producenci nadal chętnie zatrudniają Mikołaja, jej nikt nie chce, bo widzowie pamiętają, że rozbiła jego związek z Anetą Zając. Wprawdzie Włodarczyk ma za co żyć, bo wszystkie pieniądze zainwestowała w nieruchomości, które teraz przynoszą zyski, ale doskwiera jej brak propozycji zawodowych.

To nie jest tak, że Agnieszka nie cieszy się z sukcesów Mikołaja, wręcz przeciwnie. Ale nie da się nie zauważyć, że po tym, jak zaczęli być razem, jego kariera się rozkręciła, a jej wyhamowała - tłumaczy informator gazety. Agnieszka ma prawo czuć się pokrzywdzona. Gdy z każdej strony słyszała, że jest "tą złą”, narastał w niej żal. Zaczęła stopniowo odcinać się od znajomych z show biznesu. Dziś prawie nikomu nie ufa.

Najwyraźniej Mikołajowi też przestała.

Warto przypomnieć ich słynny wywiad w Vivie, który musiała przeczytać Aneta porzucona z małymi dziećmi: Włodarczyk: "Czuję, że CHCĘ MIEĆ DZIECKO!"

bCzYVvDx

Polecamy. Nadal aż trudno uwierzyć w to, co tam opowiadali.

bCzYVvDy
bCzYVvDz
bCzYVvDS
KOMENTARZE
(602)
gość
4 lata temu
Wiadomo było,że prędzej czy póżniej się tak skończy
Haha
4 lata temu
A łyżka na to :"Niemożliwe"...
gość
4 lata temu
Teraz Aneta Zajac powinna kopnac w d****o Krawczyka! Ihhhhhaaaaa :)
bCzYVvDT
gość
4 lata temu
otóż to... po prostu ich poniosło a teraz ciągnie się za nimi to jak jakiś flak.... czy tasiemiec w tyłku...
Gość
4 lata temu
To sie tyczy kazdej dziedzinie zycia?? Ciekawe..
Najnowsze komentarze (602)
kobieta
4 lata temu
Co one widzą w tym pajacyku. Uwieśił koraliki u spodni i wydaje mu się, że jest wielki. To nie facet to życiowo niezdecydowana ci..a.
gość
4 lata temu
Ale perfidne zdjęcie
gość
4 lata temu
Spoko, że decyzja, ale chyba lepiej podjąć tą decyzję z osobą, do której się naprawdę coś poczuło a nie z taką, z którą się związało, bo np. dwoje ludzi uznało, że wypadałoby się ustatkować i dlatego się ze sobą wiąże. Tak robi wiele ludzi. To może najlepiej wróćmy do aranżowanych małżeństw, będzie święty spokój.
gość
4 lata temu
Pudel skasowałeś 4 komentarze - gdzie są? Ani obraźliwe, ani wulgarne...co jest grane?
gość
4 lata temu
Tą Zając to można znienawidzić po tych komentarzach jej obrońców! Aga współczuję, trzymałaś się tyle lat dasz radę i teraz nie jesteś sama!!!
JAN
4 lata temu
był najwyższy czas aby opuścić te pudło wiadomo facet potrzebował kobiety po porodzie swej dziewczyny trafiła mu się ta l*******a i umoczył a że to wyrafinowana zołza został na dłużej i na pewno smutek mu przychodzi co zrobił bo nie warta było na te pudło się rzucać sam przekonał się że to osoba nie ciekawa mało tego rozbijająca związek i zabierająca ojca dziecią to dla facetów nie ciekawa osoba facet lubi się zabawić ale i widzi co kochanica kombinuje i kiedyś trzeba powiedzieć jej dość i odejśc od tego wstrętnego pudła
gość
4 lata temu
Brawo Mikołaj! Po co ci taka stara du... jak można mieć młodsza i ładniejsza i wykształcona aktorkę? Ona mu tylko zawadzała bo włodarczyk nikt w branzy nie chce. Liczy, że Janiak, były kochhanek coś załatwi, no ciekawe czy się nadstawi opinii publicznej. Patrząc na krawczyka chyba nie warto, stracić może wiele.
gość
4 lata temu
chyba nie piszesz o tym Krawczyku? Bo ten Krawczyk spedza z Zając bardzo dużo czasu, jeden przykład, zawsze gdy jest na planie rozmawia z Anetą przez telefon. pokazuje nam zdjęcia chłopców. Wiadomo, że włdoara nic nie znaczy dla niego, więc gruba fanko włdoary wypisuj dalej swoje hejty, aż ciebie karma wyautuje tak jak włodare
bCzYVvDL
gość
4 lata temu
Błąd Pudlisko - nie po tym, jak zaczęli być razem, jego kariera się rozkręciła... wtedy to jego kariera przestała istnieć, Dopiero jak ją rzucił w sierpniu 2015 roku nabrała tempa. Jest rozchwytywany , gra w kilku serialach na raz. A jeszcze niedługo dojda filmy i własny program w TVPolsat. A wypłosz suchotnik włodara bezrobotna cały czas. Ciekawe gdzie pójdzie pracowac jak jest po szkole podstawowej?
jarek
4 lata temu
te wstrętne pudło Włodarczyk niech zniknie i nie pokazuje się nie jest żadną aktorką a tylko wstrętną złodziejką ojca dzieci do pani Anety to ona nie ma szans Włodarczyk przygarnoł sobie ją do łóżka bo baby potrzebował bo dzieci przyszły na świat no i za daleko to poszło bo line zacisnęła na ojca dziec i na szczęście zmądrzał i uciekł jej WŁODARCZYK TE STRASZYDŁO NIE PASUJE DO PANI ANETY NIECH POPATRZY NA ZDJĘCIA I POPATRZY JAKA BYŁA PIĘKNA PARA MATKI DZIECI KRAWCZYKA ŻADNEJ SZANSY ONA NIE MA DO PANI ZAJĄC ZA BRZYDKA JEST
gość
4 lata temu
Niestety konsekwecje trzeba ponosić i cierpieć za krzywdy innych
gość
4 lata temu
Tak było i jest dalej
gość
4 lata temu
po takim czasie zaczela myslec nie jest mi jej zal a myslala ze Aneta ma dzieci , powinna poczuc to samo co Aneta
gość
4 lata temu
na czyims nieszczesciu szczescia sie nie zbuduje
...
Następna strona
bCzYVvEn