Magdalena Ogórek z rozwianymi włosami (ZDJĘCIA)
Niedoszła prezydentka poszła do kawiarni w czarnym futerku. Podoba Wam się?
Po przegranych wyborach prezydenckich Magdalena Ogórek szuka swojego miejsca w show biznesie. Udało jej się dostać posadę w telewizji, a także (oficjalnie) rozstała się z Bartkiem Węglarczykiem. Z polityką idzie jej gorzej, bo pochlebstwa pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy jeszcze nie zapewniły jej żadnej posady.
Wczoraj Ogórek była widziana w Warszawie, gdy wychodziła z kawiarni. Zerwał się mocny wiatr, który rozwiewał jej włosy. Kokieteryjnie poprawiała je uśmiechając się do paparazzi.
Niedoszła prezydentka ubrała się na czarno w płaszcz z futerkiem, wąskie spodnie i szpilki. Widać było, że się cieszy, że jej stylizacja została zauważona.