Magdalena Ogórek z rozwianymi włosami (ZDJĘCIA)

Niedoszła prezydentka poszła do kawiarni w czarnym futerku. Podoba Wam się?

Obraz

Po przegranych wyborach prezydenckich Magdalena Ogórek szuka swojego miejsca w show biznesie. Udało jej się dostać posadę w telewizji, a także (oficjalnie) rozstała się z Bartkiem Węglarczykiem. Z polityką idzie jej gorzej, bo pochlebstwa pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy jeszcze nie zapewniły jej żadnej posady.

Wczoraj Ogórek była widziana w Warszawie, gdy wychodziła z kawiarni. Zerwał się mocny wiatr, który rozwiewał jej włosy. Kokieteryjnie poprawiała je uśmiechając się do paparazzi.

Niedoszła prezydentka ubrała się na czarno w płaszcz z futerkiem, wąskie spodnie i szpilki. Widać było, że się cieszy, że jej stylizacja została zauważona.

Zobaczcie, jak wyglądała:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą