Przyjaciel Marty Kaczyńskiej został wiceprezesem Energi

372
Podziel się

"Na nowym stanowisku może zarobić ok. 70 tysięcy złotych miesięcznie".

Przyjaciel Marty Kaczyńskiej został wiceprezesem Energi

Od czasu przejęcia rządów przez Prawo i Sprawiedliwość trwa obsadzanie państwowych spółek nowymi ekipami. Zmiany nie ominęły nawet słynnych na cały świat stadnin koni arabskich w Janowie Podlaskim i Michałowie. Jak wyjaśnił poseł Żalek, chodziło o dobro koni. Zobacz: Olbrychski ATAKUJE posła PiS-u w TVN-ie: "To, co pan mówi, to g*wno prawda!"

Super Express donosi, że właśnie nastąpiła zmiana na stanowisku wiceprezesa Energi, trzeciej największej spółki, zajmującej się wytwarzaniem i dystrybucją energii elektrycznej. Posadę dostał przyjaciel Marty Kaczyńskiej, trójmiejski prawnik Grzegorz Ksepko. Poznali się przed laty w kancelarii radców prawnych i adwokatów, w której Kaczyńska odbywała staż.

Ksepko i Kaczyńska to dobrzy znajomi. Sześć lat temu obecny wiceprezes Energi został pełnomocnikiem Kaczyńskiej w głośnej sprawie wycieku raportu ABW dotyczącego incydentu w Gruzji w 2008r. z udziałem prezydenta Kaczyńskiego. Według raportu wizyta, podczas której padły strzały, nie była dostatecznie zabezpieczona przez BOR. Zarówno Kaczyńska, jak i Ksepko uważali, że przy tej sprawie prezydent Polski mógł być inwigilowany. Prokuratura jednak umorzyła śledztwo - przypomina Super Express. Jako wiceprezes Energi ds. korporacyjnych kolega i prawnik Kaczyńskiej może zarobić nawet ok. 70 tysięcy zł miesięcznie. Tyle otrzymywała w ubiegłym roku jego poprzedniczka Jolanta Szydłowska.

Nowy wiceprezes prywatnie jest fanem trash metalu i grał nawet w zespołach Afterlife i Chrest.

Niestety, nie wiadomo, jak czuje się na nowym stanowisku, bo, jak ujawnia tabloid, nie odbierał telefonu od redakcji. Biuro spółki zapewnia jednak, że dysponuje on odpowiednią wiedzą oraz kwalifikacjami.

KOMENTARZE
(372)
gość
4 lata temu
rewelacja.Mamy te zmiany..
Gość
4 lata temu
Jedna wielka dobra zmiana!
gość
4 lata temu
No i macie swój uczciwy i patriotyczny PiS, nawet kumpel Kaczyńskiej się załapał do koryta, brawo !
As.
4 lata temu
Nepotyzm i symonia!
gość
4 lata temu
Nic tylko zostać przyjacielem :)
Najnowsze komentarze (372)
gość
3 lata temu
Przeszli samych siebie, o mistrzu nie wspomnę.
tedi
3 lata temu
Przyjaciel został Prezesem Energi ,a mąż mec.Dubieniecki wyszedł na wolnośc,dobra zmiana.!!!!
Gość
3 lata temu
Przecież każda władza tak robi nie rozumię tego zdziwienia i komentarzy:)))))))
mario
3 lata temu
wy wszyscy jesteście p******i, was nie można sądzić was trzeba leczyć
gość
3 lata temu
BRAWO - tego chcieliscie, macie dobra zmiane!
endek
3 lata temu
brawo młodzi zdolni na stanowiska
Gość
3 lata temu
To złodzieje lupia ten kraj jak tylko mozna a ta pewnie szuka juz nowego przydupasa bo musi nadrobic za jarka bo ten ma tylko kota
GUTEK
3 lata temu
KACZE KRÓLESTWO SORY TZN K******O
gość
3 lata temu
a mówi się ,że to kobiety robia karierę przez łożko:)
GośćEla
3 lata temu
wstyd mieć taka.bratanice w tak strasxnie religijnej i modlacej sie rodxinie co zmienia chłopów jak rękawiczki w zimie i wuj na.to.pozwala wstyd jak tak mozna
gość
4 lata temu
nepotyzm
gość
4 lata temu
DOBRZE JEST MIEC PRZYJACIELA, KTORY " dobrze" robi..... to dostnie sie tez dobre stanowisko........
gość
4 lata temu
Debilu moherowy , to właśnie twoi idole zapoczątkowali modę na donosy / skargi na własny kraj !!! najbardziej " uczynnymi " w tej materii był niejaki Czarnecki , Wojciechowski i Zioberko ( gdy był europosłem) ! Broszka również skarżyła się na swoich poprzedników dostarczając każdemu europarlamentarzyście notkę/pismo o " nieprawidłowościach " za ich czasów .......co bezmózgu , najciemniej pod latarnią ??
gość
4 lata temu
brataniczka kaczynskiego nic nie robi tylko gachow zmienia ile ona juz miala kochankow wiecej w du ie hu w niz w beczce sledzi
...
Następna strona