Trwa ładowanie...
Przejdź na

Super Express: "Ślub Szulim i Staraka został odwołany!"

712
Podziel się:

"Szulim nie pasuje do tej rodziny. W tym związku już nie ma miłości".

Super Express: "Ślub Szulim i Staraka został odwołany!"

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak poznali się w 2014 roku. Agnieszka potem wyznała, że miała poważne obawy, czy wchodzić w ten związek. Podobno biła się z myślami całe trzy tygodnie zanim wprowadziła się do rezydencji Staraka w podwarszawskim Konstancinie i zaczęła korzystać z jego limuzyny z szoferem. Przypomnijmy: Szulim o związku ze Starakiem: "Bałam się!"

Jak donosiły tabloidy, zaprzyjaźniła się szybko z mamą i siostrą Piotra. Z czasem zaczęła być przez nie traktowana jak osoba z rodziny.
Ślub został zaplanowany na lato tego roku. Miał odbyć się w pilnie strzeżonej mazurskiej rezydencji Staraków, stylizowanej na wioskę kozacką.

Jednak, jak niespodziewanie donosi dzisiejszy Super Express, nic z tego nie będzie.

Szulim nie pasuje do tej rodziny. Tam każdy jest poważanym biznesmenem, a ona? Skandalistka z TVN, jakieś szarpanki z Dodą, jakieś konflikty z innymi gwiazdami, zamiłowanie do imprez... - wyjaśnia "przyjaciel rodziny". To ma być żona poważnego biznesmena?

Podobno Starakom dały do myślenia opinie Bogumiły Wander na temat Agnieszki. Była prezenterka telewizyjna ciągle nie może zapomnieć Szulim, że ta nazwała ją "nadętą pindą siedzącą przy kwiatku". Obrywa jej się przy każdej okazji. Półtora miesiąca temu ogłosiła w Super Expressie, że współczuje przyszłej teściowej Agnieszki tego, że przyjmuje do rodziny osobę o tak niskim poziomie.

Niski poziom. Taka jest moja opinia o tej pani. Ja mam za sobą dwa fakultety. Prowadziłam niemal wszystkie festiwale opolskie i sopockie międzynarodowe. Pani Szulim niech się już nie wychyla. Dla mnie to jest nikt - powiedziała. Ale ona się tak lansuje z tym swoim narzeczonym... Współczuję tylko mamie pana młodego takiej synowej. Pani Szulim sama dała o sobie informację, kim jest. Niech zrobią sobie ten ślub. Ale teściowej współczuję.

Podobno to sprawiło, że Starakowie, zaprzyjaźnieni od lat z Wander i jej mężem kapitanem Krzysztofem Baranowskim, nabrali wątpliwości.

I co z tego, że się jeszcze razem pokażą? - komentuje informator tabloidu. W tym związku już nie ma miłości, na naszych oczach rozpada się, zanim na dobre wystartował.

Niestety, nie chce nam się wierzyć, żeby Agnieszka tak łatwo odpuściła. Zrobi wszystko, żeby jej wybaczyli.

Przypomnijmy, jak zachwalała publicznie przyszłego miliardera: Szulim: "Piotrek ma w sobie coś, co dzisiaj mężczyźni mają rzadko - charyzmę!"

KOMENTARZE
(712)
gość
6 lat temu
Taaaa jasne.... Super expres to bardzo wiarygodne źródło... :P
kejt
6 lat temu
Pamiętajcie o cytologii. badanie trwa pięć minut i może uratować życie
Gość
6 lat temu
Prowadzić program o plotkach to już gorzej w telewizji trafić nie można. Pogodynki już mają lepiej, bo pogodą normalny człowiek się interesuje
Gość
6 lat temu
Może się,ogarnął i zrozumiał, ze to dla hajsu
gość
6 lat temu
Piotrek ma w sobie to coś...nie nie, nie charyzmę...KASĘ $$$
Najnowsze komentarze (712)
Gość
6 lat temu
ZŁOŚLIWA STARA PRUKWA Z TEJ WANDER. Ohydne, mściwe b****o.
gość
6 lat temu
Szulim i Doda to takie same dno..pogon za bogatym facetem oraz prymityw
gość
6 lat temu
taka forsa ma przejsc jej pod nosem ..ona na to niegdy nie pozwoli
gość
6 lat temu
dobrze,ze sie chlopak opamietal ,bo mialby matke a nie zone.stara rura chciala zlapac chlopaka na kase.
gość
6 lat temu
mam nadizje z enie promuje si ecyz nei bazuje na przesaldowaniu cyz znecaniu si enad innymi zdolneijszyi bo to by byl tani szpan
polpharma
6 lat temu
narkotyki jednak nie zbudowały "tej relacji" , rodzice OMC Pana Młodego odetchnęli z ulgą
gość
6 lat temu
Atrakcyjna,cwana Szulim+ nieatrakcyjny,bogaty ptys=szansa na obopulne zadowolenie:-)
gość
6 lat temu
po co ta wander jak o niej powiedziała szulin: nadeta p***a przy kwiatku, sie wtrąca w nie swoje sprawy, jesli mlodzi sie kochaja, to niech robia co chca, a ta biedna stara pomarszczona pani, moze lepiej gdyby sie pomodlila, lub zrobila jeszcze jedna operacje plastyczna.
kilim ss
6 lat temu
frajer za kasę od tatusia
gość
6 lat temu
Pani Bogumiła ma też ciekawą przeszłość. Po co wtrąca się między młodych i pięknych. Lepiej poczytać książeczkę do naboż..........
gość
6 lat temu
No, jesli Starakowie kierowali sie opiniami Wander na tema t Agnieszki Szulim, to juz WIEM co to za SZEMRANE towarzystwo... pani Agnieszko dobrze, ze tak sie stalo, poniewaz Starakowie to snobizm w czystym wydaniu!! Szkoda zycia w gniezdzie os szemranych....cha cha Wander opini wysluchali cha cha to teraz Wander piekna i mloda ma wieksze szanse cha cha cha OJ zal mi K. Baranowskiego...
fred
6 lat temu
poważny biznesmen dochodzi do majątku własną cięzką pracą, nazywajac tych ludzi powaznymi biznesmenami obrażacie ludzi ktorzy naprawde nimi są
gość
6 lat temu
Ślub juz w sierpniu tylko chcą odwrócić uwagę to pewne!
gość
6 lat temu
Spadkobierców milionowych fortun chyba stać na botoksowe lale (do wyra),ale żeby zaraz przed ołtarze taką prowadzić??? PRZESADA !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie