Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kasia Kowalska wyleczyła boreliozę... indiańskim wywarem?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
108
Podziel się:

43-letnia piosenkarka na dłuższy czas zniknęła z show biznesu.

Kasia Kowalska wyleczyła boreliozę... indiańskim wywarem?
bEEyrwwR

Kasia Kowalska zaskoczyła gości pokazu mody Agnieszki Maciejak, pokazując się publicznie po długim okresie unikania show biznesu. Zresztą większość kariery Kowalskiej upływa jej na znikaniu i nagłych powrotach. Tym razem jednak miała poważny powód zdrowotny - jak ujawnia tygodnik Życie na gorąco, chorowała na boreliozę o wyjątkowo ciężkim przebiegu. Ta trudna do zdiagnozowania choroba roznoszona jest przez kleszcze. Jej pierwsze objawy często mylone są z przeziębieniem lub grypą, co opóźnia rozpoczęcie skutecznego leczenia.

Dzięki kampanii społecznej, w którą włączyli się także celebryci, Barbara Kurdej-Szatan i Wojciech Jagielski, wiedza o tej groźnej chorobie systematycznie rośnie.

Borelioza objawia się nie tylko przewlekłą gorączką i bólami stawów, lecz także osłabieniem koncentracji, chronicznym przemęczeniem i utratą masy ciała - przypomina Życie na gorąco. Niektórzy lekarze twierdzą nawet, że te objawy mogą powodować u chorych oznaki depresji. Trzeba tu wspomnieć, że wiele osób przez ostatnie lata postrzegało Kasię Kowalska jako osobę wycofaną, apatyczną, która nie może poradzić sobie z efektami swojej popularności. Dziś już widać, że mogło to być spowodowane właśnie chorobą.

bEEyrwwT

Minione miesiące przyniosły jednak zdecydowana poprawę. Piosenkarka spędziła je w Ameryce Południowej, gdzie ponoć zafascynowała się auyahuascą, wywarem, przyrządzanym przez indiańskich szamanów. Podobno wierzy, że to właśnie on wyleczył ją z boreliozy. Po cudownym wyzdrowieniu udała się do Kalifornii, gdzie nagrała teledysk do piosenki Aya. To jej pierwszy utwór od 2008 roku. Zdęcia do klipu powstały w parku narodowym Joshua Tree.

bEEyrwwZ
Zobacz także: Kasia Kowalska o ojcu swojej córki: Nie oceniam, ale...
bEEyrwxa
Zobacz także: Zobacz też:
bEEyrwxu
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(108)
gość
5 lata temu
ważne, że wyzdrowiala
gość
5 lata temu
pięknie wygląda, ale mogłaby wydać juz jakąś płytę bo od ostatniej minęło 7 lat -.-'
gość
5 lata temu
Moj syn wyleczyl borelioze antybiotykami
bEEyrwxv
gość
5 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Ayahuasca to narkotyk wywołujący bardzo silne halucynacje połączone z wymiotami. To na pewno nie leczy boreliozy. Mój znajomy kiedyś w stanach pod wpływem tego prawie odciął sobie rękę ( sam ). Także pamiętajcie - jeśliby kiedyś przyszło wam do głowy tego spróbować - ZAWSZE MUSICIE MIEĆ TRZEŹWĄ OSOBĘ KTÓRA WAS PRZYPILNUJE. [/cytat]piłam ayahuascę i to najlepszy terapeuta, polecam, ale na pewno boreliozy nie wyleczy, natomiast wyleczy duszę[/cytat]narkotyki nie lecza duszy, podobnie jak alkohol. w ogole propagowanie czegos takiego powinno byc zabronione.
Gość
5 lata temu
ja w związku z boreliozą juz 7 miesięcy na antybiotyku :( swiadomosc choroby zerowa.... zwłaszcza wśród lekarzy NFZ
Najnowsze komentarze (108)
Cześć
4 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Ayahuasca to narkotyk wywołujący bardzo silne halucynacje połączone z wymiotami. To na pewno nie leczy boreliozy. Mój znajomy kiedyś w stanach pod wpływem tego prawie odciął sobie rękę ( sam ). Także pamiętajcie - jeśliby kiedyś przyszło wam do głowy tego spróbować - ZAWSZE MUSICIE MIEĆ TRZEŹWĄ OSOBĘ KTÓRA WAS PRZYPILNUJE. [/cytat]piłam ayahuascę i to najlepszy terapeuta, polecam, ale na pewno boreliozy nie wyleczy, natomiast wyleczy duszę[/cytat]narkotyki nie lecza duszy, podobnie jak alkohol. w ogole propagowanie czegos takiego powinno byc zabronione.[/cytat]To znaczy ze sie nie odtrul przed ceremonią...wypil to turystycznie i imprezowo a nie podczas ceremonii z osobą ktora go pilnuje albo jeszcze cos innego. Ayahuasca to nie narkotyk to święty wywar z Ameryki południowej. Jest w niej DMT która my i wszystkie żywe organizmy wytwarzamy...DMT molekuła duszy na yt.
gość
5 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Ayahuasca to narkotyk wywołujący bardzo silne halucynacje połączone z wymiotami. To na pewno nie leczy boreliozy. Mój znajomy kiedyś w stanach pod wpływem tego prawie odciął sobie rękę ( sam ). Także pamiętajcie - jeśliby kiedyś przyszło wam do głowy tego spróbować - ZAWSZE MUSICIE MIEĆ TRZEŹWĄ OSOBĘ KTÓRA WAS PRZYPILNUJE. [/cytat]piłam ayahuascę i to najlepszy terapeuta, polecam, ale na pewno boreliozy nie wyleczy, natomiast wyleczy duszę[/cytat]narkotyki nie lecza duszy, podobnie jak alkohol. w ogole propagowanie czegos takiego powinno byc zabronione.[/cytat]Rząd i media Ci mówią, że to narkotyk a Ty w to wierzysz, łykasz wszystko jak pelikan. Gratuluję samodzielnego myślenia
AyahuaskaLove
5 lata temu
Heh smieszą mnie komentarze ludzi, którzy uwierzyli w propagandę ze ayahuaska to narkotyk... Nic z tych rzeczy. Rządzący chca zeby ludzie tak mysleli i siedzieli w ciemnej d***e strachu przed nieznanym... Jedyne co moge powiedziec - to ze aya to jakis narkotyk mówią wylacznie ci co nigdy nie mieli z nią kontaktu i nie mają pojecia czym jest.
gość
5 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Ayahuasca to narkotyk wywołujący bardzo silne halucynacje połączone z wymiotami. To na pewno nie leczy boreliozy. Mój znajomy kiedyś w stanach pod wpływem tego prawie odciął sobie rękę ( sam ). Także pamiętajcie - jeśliby kiedyś przyszło wam do głowy tego spróbować - ZAWSZE MUSICIE MIEĆ TRZEŹWĄ OSOBĘ KTÓRA WAS PRZYPILNUJE. [/cytat]piłam ayahuascę i to najlepszy terapeuta, polecam, ale na pewno boreliozy nie wyleczy, natomiast wyleczy duszę[/cytat]narkotyki nie lecza duszy, podobnie jak alkohol. w ogole propagowanie czegos takiego powinno byc zabronione.[/cytat]Nie próbowałeś, więc nie wiesz czego doświadcza osoba pod wpływem tego wywaru. Gruczoł w naszym mózgu-szyszynka, podobno wytwarza DMT w momencie śmierci czy snu. To właśnie zawiera wywar Ayahuasca. Szamani rozmawiają z przyrodą, bo natura też jest żywa. W końcu człowiek się z niej zrodził. Ludzie żyją w koncepcjach i oklepanych twierdzeniach, a przez to nie kumają rzeczywistości takiej jaka ona jest :).
gość
5 lata temu
Fajnie ubrana, choć jej piosenek nie słucham-dół.
gość
5 lata temu
no to zdrowo się naużywała!!!
gość
5 lata temu
haha,dobre!szkoda,że boreliozy nie leczyła lsd
gość
5 lata temu
dla ignorantów ayahuasca będzie zawsze narkotykiem i będzie zła, dla tych, których świadomość wykracza poza utarte stereotypu myślowe, ayahuasca jest tym czym jest, ani dobra ani zła, po prostu istnieje i może nam pomóc jeśli jesteśmy na to gotowi.
bEEyrwxn
gość
5 lata temu
czy szaman cos szamał przed kuracją Kasi? czy tylko mruczął zaklecia i smarował grota trucizną
Gość
5 lata temu
Bolerioze można wyleczyć postem dr Dąbrowskiej lub głodówką
Gość
5 lata temu
Boleriss-Pro DuoLife na bolerioze-mi pomogło!
Gość
5 lata temu
Na Bolerioze Boleriss-Pro Duolife!!!
Gość
5 lata temu
Zamiast pracowac nad plyta publikuje filmy po pijaku:/
Gość
5 lata temu
Narkotyk halucynogenny bardzo silnie działający. Byc może lecz ter borelioze?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEyrwyg
bEEyrwyh
bEEyrwyi
bEEyrwyj
bEEyrwyk
bEEyrwxP