Janda BARDZO krytycznie o Steczkowskiej! "To już jest DNO!"

132 reakcje
0
0
132
Podziel się

Nie wiemy czemu, ale wspominanie tej sprawy sprawia nam uciechę.

Janda BARDZO krytycznie o Steczkowskiej! "To już jest DNO!"

Justyna Steczkowska przegrała swoją karierę w tak idiotyczny sposób jak nikt przed nią. I nikt po niej. Bo dzięki tej żenadzie wszystkie gwiazdy przyswoiły sobie jedną wartościową lekcję - nie warto handlować śmiercią bliskich i próbować zbić na niej show-biznesowego kapitału. To uchodzi płazem tylko w programie Ewy Drzyzgi, nigdzie indziej...

Po słynnej wzruszającej sesji na grobach, środowisko jednoznacznie potępiło Justynę. Przypomnijmy głośny wpis na blogu Krystyny Jandy, która pięknie ją podsumowała:

A teraz chcę napisać słówko o ostatnim wywiadzie i sesji zdjęciowej pani Justyny Steczkowskiej w Vivie. Wywiad anonsowany... Justyna Steczkowska mówi przez łzy... i zdjęcia zrobione na grobie ojca, jak się sugeruje, w bardzo wyszukanych pozach i gustownych sukienkach, lub biegając po cmentarzu w Alei Zasłużonych na Powązkach, na bosaka i z pięknie ufryzowanymi włosami oraz szalenie powabnymi nogami, to już jest DNO.

Następnych zdjęć podobnie zaaranżowanych, spodziewam się po śmierci dalszych członków rodziny, ale można też się pokusić przypomnieć o sobie, robiąc na cmentarzu sesję do Playboya, to też mocno zaznaczy się w pamięci widzów, fanów i słuchaczy. Coś nieprawdopodobnego. VIVO, czyś ty zwariowała?! Gdzie jest granica dobrego smaku? Było VIVO dać się zaprosić na pogrzeb, przynajmniej byłoby może coś w tym prawdziwego. Ach, jeszcze jedno, można by to jeszcze raz powtórzyć przy okazji Święta Zmarłych, tylko komputerowo dorobić czapeczki i paltociki od Armaniego czy Gucciego. Dobrego dnia, z goryczą w ustach.

Co ciekawe, pomysłodawcą tej sesji był ceniony publicysta i autorytet Piotr Najsztub, wtedy wicenaczelny Vivy. Wiedzieliśmy, że jest zdeklarowanym nihilistą i cynikiem ale żeby do tego stopnia?

132
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(132)
gogenzola
12 lat temu
ta sesja była piękna
gość
12 lat temu
STECZKOWSKA JEST GWIAZDA! Ma piękny GłOS! Ma świetną figurę!
gość
12 lat temu
janda tez jest "dobra"
gość
12 lat temu
nie lubie pani steczkowskiej, ale albo nie macie swiezych tamato, albo zaszla za skore komus z redakcji pudelka... bo odgrzewacie strasznie stary temat! bylo minelo!!!!!!! ( a komentarz" nie po mysli" pewnie i tak wytniecie)
gość
12 lat temu
bosh kiedy to było
Najnowsze komentarze (132)
gość
11 lat temu
A teraz co Janda robi? Sprzedaje smierc swojego meza i oto wlasnie Najsztubowi. Ale zostala ukarana, bo wywiad puscil bez autoryzacji:(((
gość
11 lat temu
buhahaha. bo co? nie martw sie, jak kiedys cie znajde to . ....... nie moglabym tego napisac... i nie kojarzyc z morderstwem.xD hee. Doda umie sie wypowiedziec.
gość
11 lat temu
Szanowna Pani Jando! Krytykować można, ale też z klasą; gdyż Pani ma za soba równie fatalne spoty reklamowe, bez wątpienia robione dla pieniędzy i nikt Pani nie potepił, co czynię niniejszym
gość
11 lat temu
pfffffff ale ten pudelek jest pieprzniety:P juz nigdy nie zmarnuje nawet 30 sekund na to pseudo coś, bleh
gość
11 lat temu
Janda za to pięknie opowiedziała Wyborczej o śmierci męża. To było zupełnie coś innego:) Jest się sławnym to ludzie chcą czytać o Twoim życiu. I już. I Krysia wie o tym jak każdy celebryt.
gość
11 lat temu
Wolę artystyczną sesję na cmentarzu (w młodopolskiej sztuce masa jest takich wizerunków) niż kolejny raz rozkraczoną Dodę z doklejonymi cycami i nadmuchanymi ustami.
gość
11 lat temu
a co cię to stara babo obchodzi///
gość
11 lat temu
Nie używajcie słów, których nie znacie, drogie Pudle... Nihilizm zdeczka nieodpowiednio użyty.
gość
11 lat temu
a to ze Najsztub jest ickiem i za nic ma nasza wiare to juz nie wiedzieliscie?
gość
11 lat temu
pani krystyno pani jest cudowna
gość
11 lat temu
fuj Janda ma zolte kly
gość
11 lat temu
pf co z tego
juwuba
11 lat temu
:)
gość
11 lat temu
wiecie co wy mowicie ze steczkowska nie ma godnosci... a ja wam powiem ze to wy nie macie godnosci... piszecie o kims a wiecie o nich tylko z gazet ub tv... steczkowska jesto wiele lepsza niz ta g****a laleczka dodzia lodzia...
...
Następna strona