Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Biografia Meghan Markle i Harry'ego trafiła do przedsprzedaży. Wydawca gwarantuje ujawnić "SZCZERY I ROZBRAJAJĄCY" obraz pary...

84
Podziel się

Rodzina królewska powinna się obawiać?

Biografia Meghan Markle i Harry'ego trafiła do przedsprzedaży. Wydawca gwarantuje ujawnić "SZCZERY I ROZBRAJAJĄCY" obraz pary...
Meghan i Harry wydają książkę (Materiały prasowe, ONS.pl)
bDgfBHjF

Meghan Markle i Harry prawdopodobnie zupełnie inaczej wyobrażali sobie rzeczywistość, która czekała ich po wystąpieniu z rodziny królewskiej. Słynny "Megxit" zbiegł się niestety w czasie z szalejącą po świecie pandemią koronawirusa, która skutecznie pokrzyżowała ich plany rychłego podboju Los Angeles.


Zobacz: Meghan Markle i Harry popadną w długi przez KORONAWIRUSA? "Ich rozrzutny styl życia będzie ich drogo kosztować"


Izolacja w obawie przed patogenem nie przeszkodziła jednak Sussexom zaangażować się w kilka akcji społecznych, a w ramach jednej z nich rozwozili posiłki potrzebującym rodzinom w swoim nowym sąsiedztwie. Oprócz tego dużo mówiło się o biografii, którą Meghan i Harry mieli szykować we współpracy z zaprzyjaźnionymi z nimi dziennikarzami.


Przypomnijmy: Meghan Markle i Harry szykują BIOGRAFIĘ we współpracy z dziennikarzami! "Mogą chcieć WYRÓWNAĆ RACHUNKI"


Jak donosił niedawno znienawidzony przez parę tabloid Mail on Sunday, w sierpniu ma trafić do księgarń wiekopomne dzieło, które będzie traktować o "prawdziwym życiu" walczących o prywatność Sussexów. Całość ma zawierać 320 stron anegdot z życia samych zainteresowanych, a niektóre z nich mogą podobno bardzo zaszkodzić niektórym członkom rodziny królewskiej.


Co ciekawe, doniesienia tabloidu okazały się prawdziwe, a para faktycznie planuje premierę swojej pierwszej książki. Ma mieć ona premierę już 11 sierpnia i ukaże się prawdopodobnie pod tytułem Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family. Współautorami "dzieła" Sussexów są Omid Scobie i Catherine Durand, prywatnie sympatyzujący z nimi dziennikarze.

Książka jest już dostępna w przedsprzedaży, a jej wydawca obiecuje spragnionym ciekawostek czytelnikom "szczery, sumienny i rozbrajający" obraz pary. Nie wiemy co prawda, co dokładnie znajdziemy na kartach ich pierwszej publikacji, ale media spodziewają się, że książka momentalnie wywoła niemałe poruszenie.


Też jesteście ciekawi, z czego dokładnie zwierzyli się Sussexowie?

bDgfBHjH
bDgfBHki
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
Nickie
6 miesięcy temu
Dbają o prywatność 😎
jok
6 miesięcy temu
Co za hipokryzja to już szok. Tak dbają o prywatność, że piszą ksiązkę o sobie.
viola
6 miesięcy temu
Pudel się spóźnił o 2 dni. Wypuścili ten tytuł i okładkę 2 maja, w dniu urodzin Charlotte! Zapewne w dniu urodzin George'a zorganizują publiczne czytanie pierwszego rozdziału tej szmiry!
bDgfBHkj
Ania
6 miesięcy temu
Jak trzeba mieć niskie poczucie przyzwoitości żeby publicznie się obnażać z własnej prywatności Ci ludzie dla pieniędzy i sławy są w stanie zrobić wszystko Jestem w stanie zrozumieć Megan bo nie wyniosła z domu wartości widać to po jej ojcu który za pieniądze jest w stanie sprzedać wszystko ale Harry wstyd
Gosc
6 miesięcy temu
Gdyby na prawde chcieli mieć spokój to zapadliby sie pod ziemie i słuch by o nich zaginął. Ale nie, ona chce być księżniczką z tytułami, być oklaskiwana i podziwiana, oczywiście bez mówienia jej co ma robić. To tyle w kwestii jej "obowiązków".
Najnowsze komentarze (84)
hfhf
6 miesięcy temu
jak dzisiaj wszystko się robi pod przykrywką wzniosłego hasła- ich hasło to "wolność"- niby chcą jej zaznać, ale ta wolność to nie wolność od sławy- tylko wolność na własnych zasadach, a nie babci Eli. Nie wolność od mediów w ogóle, tylko tych anty nastawionych do nich, natomiast sympatyzują ze swoimi poplecznikami. Zamiast się do tego przyznać - że chcą rozgłosu ale po swojemu, to piepr.. farmazony o wolności.
jedrek
6 miesięcy temu
o zle zrobil ze zekl sie tytulow a przeciesz jest w dalszym ciagu wnukiem krolowej
aaaaa
6 miesięcy temu
Szczery obraz pisany przez sympatyzujących dziennikarzy, złożony z anegdot i opowieści samych zainteresowanych. Pewnie będzie bardzo obiektywny. Taka urocza własna laurka, ale w USA to kupią,
kasia
6 miesięcy temu
NIE!
jaaaaaaaaa
6 miesięcy temu
hieny wydawnicze....dajcie im juz spokoj!!!
słabe to
6 miesięcy temu
Niezły interes sobie Mamba obmyśliła...a żałosny chłopina pozwolił się tak szczeniacko wmanipulować...
kim-kacz
6 miesięcy temu
Szkoda chłopa mocium panie.
ada
6 miesięcy temu
Oj,Harry!Będziesz jeszcze płakać.Babcia Ci to mówi.
bDgfBHkb
ella
6 miesięcy temu
Tak obiektywnie patrząc to prasa brytyjska(i rodzinka) nieźle kopała Czarnulkę, to teraz się odkopnąć chce :)Sorki, ale ja chyba też bym tak zrobiła :)
szok
6 miesięcy temu
ale chłopina wpadł
anaconda
6 miesięcy temu
a to się Hary "przysłuży" rodzinie, gratuluję żony, obywatelki usa
Aldonka
6 miesięcy temu
Niesamowite, tak siedli i książkę napisali.Ludzie to zdolni są.
Monia
6 miesięcy temu
Oczywiście Rajczela jest na okładce przed Harrym.... Na pewno to nie jest przypadek.
gość
6 miesięcy temu
Tej Meghan to już całkiem sodówa do głowy uderzyła. Ma się za wielką gwiazdę i zbawczynie ludzkości. Megalomania w czystej postaci.
...
Następna strona
bDgfBHkD