Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Brat Małgorzaty Rozenek PSIOCZY NA BYŁĄ ŻONĘ! Podał w wątpliwość to, jak wychowuje ich dzieci

214
Podziel się:

Mimo wcześniejszych zapewnień o "zgodnym" rozwodzie Misha Kostrzewski dał do zrozumienia, że ma względem matki swoich pociech pewne zastrzeżenia. Chodzi o metody wychowawcze.

Brat Małgorzaty Rozenek PSIOCZY NA BYŁĄ ŻONĘ! Podał w wątpliwość to, jak wychowuje ich dzieci
Misha Kostrzewski psioczy na Instagramie na byłą żonę (East News)

Od kilku miesięcy w polskim show biznesie możemy obserwować poczynania kolejnego członka rodziny Małgorzaty Rozenek. Chodzi oczywiście o brata "Perfekcyjnej". Choć Misha Kostrzewski przez lata mieszkał za granicą, niedawno postanowił wrócić do ojczyzny, gdzie czekała na niego posada jurora "You Can Dance".

Szybko okazało się, że mężczyzna zdecydował się na przyjazd do Polski także ze względów osobistych. Misha jakiś czas temu rozwiódł się z pochodzącą z Rosji matką swoich dzieci, Ksenią. Chcąc rozpocząć nowy rozdział w życiu, wrócił do ojczyzny. Dość szybko udało mu się znaleźć nową wybrankę serca, względem której ma całkiem poważne plany.

Kostrzewski nie ukrywa, że rozstanie z żoną wiele go kosztowało. Mimo że, jak można wywnioskować z jego wypowiedzi, to on bardziej zabiegał o ratowanie małżeństwa, przekonywał jednocześnie, iż rozwód przebiegł "zgodnie".

Zobacz także: Sławny brat Małgorzaty Rozenek-Majdan

Jeden z pozostawionych przez niego komentarzy na Instagramie rzuca jednak na jego relacje z Ksenią zupełnie inne światło...

W czwartek tancerz opublikował zdjęcie młodszej córki, które opatrzył pełnym troski podpisem.

Dzisiaj rozmawiałem z moją kochaną córeczką Elishabetką. To był bardzo, bardzo wzruszający moment. Bardzo mi jej brak i to dziwne, że mówię o tym na Instagramie... - zauważa, mimo to kontynuując: Ale ja się tylko chciałbym pochwalić, że mam tak niesamowitą córkę. Może to próżne z mojej strony, ale nie mogłem się powstrzymać. Jestem z Ciebie dumny, Elisabeth - czytamy.

Pod postem mógł liczyć na szereg ciepłych słów od obserwatorów.

Wszyscy jesteśmy dumni ze swoich córek, bo my i nasze byłe żony wychowujemy je na wspaniałe kobiety - brzmiał komentarz jednego z internautów, na który brat Małgosi postanowił odpisać. W odpowiedzi niespodziewanie zasugerował, że wcale nie ma z eksżoną tak dobrych stosunków, jak jeszcze niedawno zapewniał:

Nie wszystkie - odpisał krótko, dając do zrozumienia, że według niego Ksenia nie wychowuje córek na "wspaniałe kobiety"...

Myślicie, że była żona doceni jego wylewność?

Zobacz także: Upadek Edyty Górniak i problemy Radka Majdana
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(214)
Mmm
5 miesięcy temu
Mój eks tez ma dla mnie 'złote rady' co do wychowywania dzieci, ale nigdy, nawet w małżeństwie, nie angażował się w ich wychowanie czy pomoc. Tak więc pan się zwinął do kraju zostawiając byłą żonę ze wszystkimi obowiązkami i zmartwieniami, a ma czelność bzdury pisać na ig
KARIERA SYNKA
5 miesięcy temu
Dlaczego ten niski, łysiejący, krótkonogi, emerytowany tancerz baletowy przedstawia się w Polsce jako MISHA (ksywa jak niedźwiedzia z cyrku ZSRR!)? Jego imię to MICHAŁ i tak ma również wpisane w biogramie Wikipedii! Czy przedstawianie tego drugorzędnego baleciarza jako Misha dodaje mu uroku, robi z niego światowca, którym nigdy nie był i nie jest? Tatuś Stanisław Kostrzewski załatwił bezrobotnemu synkowi fuchę w TVP, bo ma wśród bonzów PiS świetne układy. Taka jest tajemnica „sukcesu” Michała, zwanego Miszą…
Wera
5 miesięcy temu
A może zapytamy byłą żonę co myśli o tym, że ojciec dzieci zwiał do Polski i żyje sobie życiem singla jakby jutra nie było?
Cecylia
5 miesięcy temu
Oj nikt nie jest idealny, ale żeby wszystko dawać na ista to już daj se spokoj
Weq
5 miesięcy temu
Tatuś
Najnowsze komentarze (214)
Kobieta
5 miesięcy temu
Trzeba było nie zostawiać dzieci tylko je wychowywać....
Vacek
5 miesięcy temu
Tak samo "mądry" jak jego starsza siostra...
Aagg
5 miesięcy temu
Podobna do córki Salety 👀 myślałam ze to Nicol Saleta
rodzic
5 miesięcy temu
Jeśli nie podoba się Panu jak ex-żona wychowuje dzieci to proszę samemu zająć się ich wychowaniem. Wychowanie to jest spedzanie czasu z dzieckiem codziennie a nie dzwonienie w weekend i ogłaszanie tego w mediach społecznościowych. Mógł się Pan wyprowadzić ulicę dalej, żeby być blisko dzieci a nie do innego kraju.
MOR
5 miesięcy temu
Niezmienna to jest twoja głupota,skutki tej brzemiennosci tutaj widać.
michale
5 miesięcy temu
a ty występowałeś w rosyjskim cyrku jako niedźwiedź, że imię zmieniłeś z Michała na Mishę? Co to ma być za moda jakaś?
Zabka
5 miesięcy temu
To sam dzieci wychowuj, nie zwalaj obowiązków na zonę.
Hffh
5 miesięcy temu
Piękna jak ciocia przed interwencja chirurgów
Radzik
5 miesięcy temu
Czemu przystojni faceci robia dzieci o urodzie dla koneserow? To samo Saleta czy Boguslaw Linda. Trzaskowski.
Dziekuje za u...
5 miesięcy temu
Chyba tą corke na społkę z Przemkiem Saletą robili. Identyczna jak Nikola Nerka
Ola
5 miesięcy temu
Taaa kocham, tęsknię i takie tam słodko pierdzące...a gdzie jesteś!?!? jak daleko od córki!?! No właśnie! I nie zasłaniaj się złymi relacjami z matką bo najlepiej zabrać torbę z domu, przygruchać słodką cizie i zjechać na posadkę podaną na tacy a później być kochającym tatuśkiem na Instagramie - żałosne
Hal
5 miesięcy temu
Wszystkiego najlepszego,bardzo dobry aktor i zarazem skromny facet .
poDał!
5 miesięcy temu
'Poddał w wątpliwość...' - A ja poDaję w wątpliwość wykształcenie p.ismaka Witka! PoDaję! A NIE poDDaję!
poDał!
5 miesięcy temu
'Poddał w wątpliwość...' - A ja poDaję w wątpliwość wykształcenie p.ismaka Witka! PoDaję! A NIE poDDaję!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie