Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Britney Spears podejmuje heroiczną walkę z koronawirusem: "Będę pokazywać figury z jogi, żebyście stali się lepszymi ludźmi"

63
Podziel się:

Czy w obliczu wytoczenia tak ciężkich antywirusowych dział naukowcy mogą już przerwać badania nad szczepionką?

Britney Spears podejmuje heroiczną walkę z koronawirusem: "Będę pokazywać figury z jogi, żebyście stali się lepszymi ludźmi"
Britney Spears (fot. Instagram, @britneyspears)
bESDsXYR

O tym, że w życiu Britney Spears nie dzieje się najciekawiej, wiemy wszyscy od 2007 roku, kiedy wokalistka postanowiła samodzielnie ogolić się na łyso i zaatakować Bogu ducha winne auto z użyciem parasolki - wszystko, rzecz jasna, przed obiektywami spragnionych sensacji fotoreporterów. Za większość problemów w życiu Britney obwinia się dzisiaj jej ojca, który nadal odmawia zrzeknięcia się kurateli nad swoją córką. Ostatecznie piosenkarka postanowiła odciąć rodzinę od kurka z pieniędzmi, decydując się na długotrwałe zawieszenie kariery, które prędko raczej się nie skończy.

Jakimś cudem Spears nadal udaje się jednak zachować pogodę ducha. Nadmiar czasu wolnego gwiazda spędza na malowaniu obrazów oraz treningach fitness, którymi niezwykle często dzieli się w mediach społecznościowych, dostarczając przy tym sporą dawkę dobrego humoru wszystkim swoim obserwatorom.

bESDsXYT
Zobacz także: Krytyczne słowa pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy. "Udaje, że w jego kompetencjach leży walka z koronawirusem"

Nie mogąc już najwyraźniej dłużej siedzieć bezczynnie, podczas gdy Stany Zjednoczone pogrążają się w chaosie przez atak koronawirusa, Britney postanowiła działać. W ostatnią środę na jej instagramowym profilu pojawiło się nagranie, w którym celebrytka zadeklarowała udzielić pomocy w walce z epidemią. Dzieląc się filmikami z treningów jogi, Spears ma nadzieję zmotywować naród amerykański do "stania się lepszymi ludźmi".

bESDsXYZ

Z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, która jest absolutnie przerażająca i szalona, i bardzo przerażająca dla naszej nacji, myślę, że to bardzo ważne, żebyśmy trzymali się z ludźmi, którzy podnoszą naszą frekwencję na wyższy poziom, żebyśmy dbali o swoje zdrowie psychiczne i stawali się lepsi. Tak więc w ramach inspiracji dla mężczyzn, kobiet i ludzi na całym świecie, postaram się pokazywać jedną pozycję z jogi i jeden ruch z jogi na moim Instagramie każdego dnia, aby inspirować innych, żebyśmy byli zdrowi na ciele i na umyśle, żebyśmy byli lepszymi ludźmi - recytuje kołysząca się z nogi na nogę gwiazda.

Czujecie się już zainspirowani?

bESDsXZa
bESDsXZu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(63)
Asia
2 lata temu
Widać że jest w słabej formie psychicznej:(
Ffffz
2 lata temu
Ona jest chora. To Jak wyśmiewanie się z kogoś na wozku
Mamema
2 lata temu
Co to za makijaż ?
bESDsXZv
Obserwator
2 lata temu
W mediach panuje wszechobecna tendencja do nadawania zwykłym rzeczom wyższych wartości. To jedynie publikacja zdjęć na instagramie. Od samego oglądania jogi nikt nie nabierze inspiracji do dbania o zdrowie psychiczne.
nol
2 lata temu
Podnieść frekwencje! Znów ktoś nie rozumie angielskiego... bosh
Najnowsze komentarze (63)
70 plus
2 lata temu
Pan Prezydent Duda zachowuje się tak jak powinien, a pan Budka zachowuje się tak jak piesek, szczeka, szczeka, szczeka. Byłoby lepiej, gdyby p. Budka chociaż raz zamerdał ogonkiem w stronę wszystkich Polaków. Dla pana i pańskiego ugrupowania lepiej panie Budka, a pan cały czas szczeka tylko do swoich. Inni wiedzą co myśleć i nie słuchają tego szczekania.
Bhu
2 lata temu
Kompletnie odjechana..szkoda
Ja&Ja
2 lata temu
Ona powinna zmienić makijaż.
Buys
2 lata temu
Szok porażka kiedyś ktoś powiedział nie ma zdrowych, są tylko nieprzebadani .
Psycha siada
2 lata temu
Britney lepiej przelej trochę kasy a nie robisz głupoty
ty brzydka
2 lata temu
a a figury z bananem też
Britney
2 lata temu
Brzydko się starzeje
Ooooo
2 lata temu
Chore ludziska żeby być dobrym uczciwym nie trzeba nic pokazywać. Ale mi Joga. Dla nawiedzonych
bESDsXZn
Aga
2 lata temu
Love Britney
Barbs
2 lata temu
Ale jest zniszczona... Boziu!
Nickt
2 lata temu
Kolejna co ma kamerę na suficie
Moody
2 lata temu
Przykro aż patrzeć. Albo jest naćpana, albo chora
Janek
2 lata temu
Hahahahahahahahah 🤣🤣😂🤣😂😂🤣 hahahahahahaha nosz ku.....wa ja pierd.......
gosc
2 lata temu
ona jakas zaburzona
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESDsYag
bESDsYah
bESDsYai
bESDsYaj
bESDsYak
bESDsXZP