Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Była dziewczyna Friza GORZKO wspomina ich związek: "Czułam się jak MASZYNKA DO ZAROBKU"

159
Podziel się:

Eks Karola Friza Wiśniewskiego wróciła na YouTube. W najnowszym filmie wyznała, że jej powrót ma związek z kryzysem, jaki obecnie przechodzi Ekipa, a także zdradziła nieco szczegółów dotyczących jej głośnego rozstania z Karolem. "Zarabiać na swojej dziewczynie, używać jej jako przedmiot - to trochę słabe".

Była dziewczyna Friza GORZKO wspomina ich związek: "Czułam się jak MASZYNKA DO ZAROBKU"
bECOSOSt

Atmosfera wokół Ekipy Friza jest w ostatnim czasie bardzo napięta. Wpadka goni kolejną wpadkę, a tłumaczenia młodych youtuberów nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Najlepszym tego przykładem jest Wersow, która (jako studentka prawa) stwierdziła, że nie miała pojęcia o tym, że aby wykorzystywać czyjeś logo, najpierw trzeba wykupić do niego licencję.

Teraz nad Ekipą gromadzą się kolejne ciemne chmury. Okazuje się, że na YouTube powróciła była dziewczyna Karola Friza Wiśniewskiego, niejaka Kinga, u boku której przed laty rozpoczynał karierę youtubera. Do ich rozstania doszło w atmosferze skandalu. Kinga miała się bowiem dopuścić zdrady, o której aż huczał internet. Później zniknęła z sieci. W tym czasie jej ambitny eks stworzył projekt Ekipa, co - jak już dziś wiemy - okazało się strzałem w dziesiątkę.

bECOSOSv

Była dziewczyna Friza nie ukrywa, że jej powrót ma związek z kryzysem, jaki obecnie przechodzi Ekipa. Sprytna Kinga wykorzystała więc ten moment i w najnowszym filmie postanowiła poopowiadać nieco o jej głośnym rozstaniu z Karolem. Wyznała między innymi, że będąc dziewczyną odnoszącego pierwsze sukcesy youtubera, czuła się jak maszynka do zarabiania pieniędzy.

Kiedy weszłam w związek z Karolem, bardzo mi się to podobało. To było bardzo ciekawe, cały czas coś się działo, nie było tej nudy. Im bardziej to brnęło na większą skalę, tym ja zaczynałam się czuć bardziej materialnie. Czułam się jak maszynka do zarobku. Tak było faktycznie. Na początku myślałam: "Ok, Kinga, tak to ma wyglądać. On na tobie zarabia". Ale potem zdałam sobie sprawę, że coś jest ewidentnie nie tak. Bo zarabiać tak na swojej dziewczynie, używać jej jako przedmiot - to trochę słabe. To mnie przerosło, zaczęło mi się to nie podobać, chciałam od tego uciec - wspomina.

Kinga dodała też, że w momencie, kiedy pojawiła się sława, zaczęły gasnąć między nimi uczucia.

bECOSOSB

Czułam się wypalona z uczuć. Dochodził w tym wszystkim też materializm wokół mojej osoby, dlatego wolałam zakończyć ten związek. To nie było też z dnia na dzień. Próbowaliśmy rozmawiać, czy to jest moja ostateczna decyzja, ale byłam stanowcza.

Myślicie, że Wersow stanie w obronie ukochanego?

Zobacz także: Chcemy wam coś wyjaśnić
bECOSOSC
bECOSOSW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(159)
Serio ?
2 miesiące temu
O kim wy piszecie ?
Alex
2 miesiące temu
Trochę to słabe, prać publicznie brudy. Kogo to obchodzi?
insta_girl
2 miesiące temu
Ma dużo racji, ciągłe eksponowanie życia prywatnego w social mediach jest jak obdzieranie z godności
bECOSOSX
Cooo
2 miesiące temu
A kiedy poznamy byłą dziewczynę Wersow ? Przed Karolem to ona była w związku z dziewczyna
Karola
2 miesiące temu
Karol to jeszcze dziecko
Najnowsze komentarze (159)
Stefek B
miesiąc temu
Nie wiem nie znam, pseudonimy rodem z rynsztoka, a uroda niestety w lepszej kondycji, niż intelekt.
aaa
miesiąc temu
kto to jest?
add
miesiąc temu
a kto to ten fritz ? hahahha
A4n4e8z5a
2 miesiące temu
Wszystko super tylko nie wiem po co po około 2 latach dopiero o tym mowi. Czemu nie opowiedziała o tym jak wybuchł ten "skandal z ich rozstaniem " . Było już nie ma koniec tematu friz wyjaśnił wszystko odrazu a ona teraz się obudziła
Furia
2 miesiące temu
Dość już tego fryca, to patologia jakaś, tępić takich a nie pisać o nich
pola
2 miesiące temu
ekipa Fritzla !
Rolnik
2 miesiące temu
Czy to sprawdzona ekipa? Płacę 50 dyszek za godzinę i trzeba wykopać rów melioracyjny 600m.
Tyle
2 miesiące temu
A kim oni sa ? Bo nie znam tych dzieci !
bECOSOSP
Ulaa
2 miesiące temu
A kto pytał?
Alek
2 miesiące temu
Ekipa fryca, po co pisać o czyms takim???
Khfsdh
2 miesiące temu
To musiało się tak skoczyć. A teraz do roboty bo nie ma komu robić.
Czarek
2 miesiące temu
Żenada
Ruda
2 miesiące temu
Serio? To kogoś obchodzi? Takich mamy celebrytów w Polsce? O takich ludziach warto pisać? Smutne to, bo gwiazdami nazywa się ludzi, którzy są nijacy i jeszcze nic sensownego w życiu nie osiągneli. I dotyczy to nie tylko portali plotkarskich, ale coraz częściej też popularnych i lubianych niegdyś programów telewizyjnych.
Dawid
2 miesiące temu
Ja jechałem do nich 1300km żeby mój syn ich zobaczył stałem 3 godz pod bramą aoni jak wyjeżdżali to nawet dla dziecka nie pokiwali
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECOSOTI
bECOSOTJ
bECOSOTK
bECOSOTL
bECOSOTM
bECOSOTr