Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Była przyjaciółka Ivanki Trump obnaża jej PRAWDZIWĄ TWARZ: "Dlaczego miałabym chcieć czytać o PIEPRZONYCH BIEDNYCH LUDZIACH?"

106
Podziel się:

Lysandra Ohrstrom kolegowała się z córką Donalda Trumpa przez ponad dekadę. Teraz zdradza jej sekrety...

Była przyjaciółka Ivanki Trump obnaża jej PRAWDZIWĄ TWARZ: "Dlaczego miałabym chcieć czytać o PIEPRZONYCH BIEDNYCH LUDZIACH?"
Była przyjaciółka Ivanki Trump zdradza jej sekrety (ONS)

Lysandra Ohrstrom popełniła niedawno głośny tekst dla Vanity Fair, który ochoczo cytują wszystkie amerykańskie media. Dziennikarka uczęszczała do nowojorskiej Chapin School z Ivanką Trump w latach 90. i przyjaźniła się z córką miliardera. Jak twierdzi, przez ponad dekadę ona i Trump były "nierozłączne”, jednak ich relacja zmieniła się, gdy dziedziczka fortuny wyszła za mąż. Lysandra była jeszcze druhną na jej ślubie.

Zdaniem Ohrstrom Ivanka to rozpieszczona i zepsuta dziewczyna, która już jako nastolatka potrafiła manipulować ludźmi i korzystać ze swojej uprzywilejowanej pozycji. W artykule przytoczyła wiele historii, które o tym świadczą.

W szkole Ivanka miała zachęcać inne dziewczyny do złego zachowania, a później wypierała się swojego udziału i publicznie obwiniała koleżanki. Podobno pewnego razu nakłaniała je, by ze szkolnych okien pokazały piersi sprzedawcy hot dogów, który stał na ulicy.

Ivanka w zasadzie była prowodyrem, ale przekonała dyrektora o swojej niewinności i nie poniosła kary. Reszta z nas została zawieszona - twierdzi Ohrstrom.

Zobacz także: Ivanka Trump, najważniejsza kobieta w Białym Domu?

Dziennikarka wspomina też rozmowę, którą odbyła z Ivanką, gdy obie miały po 20 lat. Ohrstrom poleciła przyjaciółce książkę Richarda Russo Empire Falls, która została nagrodzona Pulitzerem. Powieść opowiada historię Milesa Roby'ego wywodzącego się z klasy robotniczej.

Ly, dlaczego miałabym chcieć czytać książkę o pieprzonych biednych ludziach? - odparła Ivanka według relacji jej przyjaciółki. Jaką część ciebie sądzi, że byłbym nią zainteresowana? - miała dodać.

Dziennikarka twierdzi, że oddaliła się od Ivanki niedługo po jej ślubie z Jaredem Kushnerem. Jak do tego doszło? Pewnego dnia z podekscytowaniem napisała przyjaciółce, że dostała nową pracę w Bejrucie, a ta odpisała: "Ly, jestem zbyt zajęta na to g*wno".

Według Ohrstrom, pierwsza córka jest uprzejma i czarująca publicznie, ale prywatnie ma obsesję na punkcie pieniędzy i władzy, podobnie jak jej ojciec.

Myślicie, że mówi prawdę?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(106)
Ollina
2 lata temu
Przecież to są nowojorscy miliarderzy.. ktoś się nabrał na to, że chcą dobrze dla zwykłych obywateli? Tu chodzi zawsze o kolejną poprzeczkę i bycie lepszym od innych miliarderów. Pole do popisu małe bo wszystko już się ma. Można mieć tylko większą władzę. A ją dawało bycie prezydentem USA. Wyżej już nic nie ma dlatego Trump tak źle znosi degradację
Onaaa
2 lata temu
Takie przyjaciółki w show biznesach to skarby. Teraz nie wiadomo z kim się przyjaźnić bo ludzie za 10 zł Cie sprzedadzą... Miłego czwartku
Urag
2 lata temu
Ale mi przyjaciolka, ze po latach takie historie opowiada publicznie.
Xyz
2 lata temu
Bardzo prawdopodobne
Kate
2 lata temu
Wszyscy bogaci gardzą biednymi udają dobrych zakładają fundacje by moc podnieść swoją wartość i być chwalonym. Nigdy nie nabierającej się na udawaną dobroczynność.
Najnowsze komentarze (106)
Justyna
rok temu
A “przyjaciółka ” to za darmo udzieliła tego wywiadu ?
Robert
2 lata temu
Ivanka ma przaśną, ludową urodę. Będzie się pięknie prezentować na teksańskiej wsi.
americano
2 lata temu
Ivana miała bardziej kobiece rysy twarzy, Ivan ma raczej męskie
serio?...
2 lata temu
" Jaką część ciebie sądzi, że byłbym nią zainteresowana? " Kogo wy tam zatrudniacie w tym Pudlu...
Don
2 lata temu
Wygląda jak facet. Zero kobiecości.
koneser
2 lata temu
Tyle forsy starego wydała na operacje plastyczne i wszystko na nic. Jak ponaciągana 50-tka. Wygląda gorzej od Blani i Majdanowej, nawet Rabczewska wygląda młodziej i lepiej od niej.
Asdfg
2 lata temu
To taka lewicowa przyjaźń. Tam zawsze każdy się sprzedawał za kilka monet.
Luke is Good
2 lata temu
By Móc się rozwijać w Kierunku Przyjaźń
Gosc
2 lata temu
Taka przyjaciółka to skarb
mmm
2 lata temu
niedaleko pada jabłko od jabłoni
Racja
2 lata temu
Wszyscy na najwyższych szczeblach władzy czy kariery to psychopaci, zero empatii i szacunku do ludzi, to aktorzy. Hollywood, polityka, sport, to wszystko kłamstwo.
Miras uk
2 lata temu
Taka jest prawda pracuje dla Ruskich Bilonerow w UK jako ochroniarz. Pani Olga Żona pana Dimitriego jak zrozmawia to mówi do swoich pracowników tak.....yyy Your Normal Pepole ...Ciężko jej to przechodzi przez gardło bo wiem że chce powiedzieć wy gorsi. Taka prawda Bogacze gardzą biedakami
Rejdi
2 lata temu
Cała prawda o elitach tego świata
MatkaPolka
2 lata temu
Nie jestem zdziwiona. Tez jestem zdania, że cała ta charytatywność to po prostu zwykła rekcja, a nie realna troska. Taki sam fałsz widać u Meghan Markle.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie