Trwa ładowanie...
Przejdź na
baby
|
aktualizacja

Chrissy Teigen dogryza Kindze Rusin!? "Po prostu szanujesz ludzi i starasz się nie być creepem"

617
Podziel się

Na imprezie wszyscy oprócz Kini wiedzieli o tej niepisanej zasadzie...

Chrissy Teigen dogryza Kindze Rusin!? "Po prostu szanujesz ludzi i starasz się nie być creepem"
Chrissy Teigen dissuje Kingę Rusin? (East News, East News)
bCxWsuwl

Błyskotliwe "śledztwo" reporterki bez granic Kingi Rusin odbija się echem na całym świecie. O "russian tv host" i jej zdjęciu z Adele wspominały tabloidy "od Nowej Zelandii po Peru".

Dziennikarka stała się bohaterką tysięcy memów, które jak twierdzi, "bardzo ją śmieszą". Tak bardzo, że usunęła osławioną fotkę z profilu i zaciekle tłumaczy się, że wykazała się "dziennikarską odwagą", opisując, jak Charlize Theron częstowała ją pizzą, a Jay Z porywał do tańca...

bCxWsuwn

Polska ikona dziennikarstwa w istocie zdała najlepszą relację z wydarzenia pełnego VIP-ów. A to dlatego, że każdy inny członek imprezy miał na tyle klasy, by tego nie robić...

Najwyraźniej wszyscy świetnie się bawili na oscarowej imprezie Beyonce, ale to wszystko co wiemy na ten temat, bo każdy musiał podpisać umowę poufności - napisał na Twitterze "New York Magazine".

bCxWsuwt

Na wpis dopowiedziała modelka Chrissy Teigen, która zdradziła, jak jest naprawdę.

Nikt nie musiał niczego podpisywać, nie wiem, dlaczego ludzie w kółko to powtarzają. Po prostu szanujesz ludzi i starasz się nie być "creepem" - wyznała amerykańska gwiazda.

Myślicie, że Kinia się przejmie?

bCxWsuwu
bCxWsuwO
KOMENTARZE
(617)
Wwo
3 miesiące temu
Do Kingi wciąż nie dociera, że narobiła smrodu więc idzie w zaparte, że tak miało właśnie być :) Prosta w sumie sytuacja pokazała kim jest naprawdę p. Rusin i jeśli ktoś miał co do tego wątpliwości to już nie powinien mieć - to prostaczka bez grama taktu, obycia i kultury osobistej. Jej popisy w mniejszej skali można było ogladać w DDTVN, teraz obejrzał je cały świat. Nie o to chodzi, że ktoś jej nie wierzy, myślę że była na tym przyjęciu i byli na nim też opisani ludzie, chodzi o żenującą, nietaktowną relację i zdjęcie przez które teraz szmatławce na całym świecie komentują wygląd Adele (bo przecież nie jakąś rosyjską "dziennikarkę"), osoby, która jak mało kto stroni od brukowców. Kinga dała im ją na tacy. Za darmo. Z 200 osób obecnych na imprezie tylko ona jedna nie ogarnęła i popuściła z wrażenia w gacie. I w tych osranych gaciach dalej chodzi wmawiając nam, że taka jest moda i wszystko wciąż pod kontrolą. A co do samego "dziennikarzenia" i "dziennikarskiej odwagi" p. Rusin to, pomijając już bełkotliwe tłumaczenia, że była tam prywatnie (!) ona nie jest nawet dziennikarką, nie ukończyła żadnych tego typu studiów, nie ma żadnego dyplomu, warsztatu, umiejętności, nigdy nie pracowała jako dziennikarz, była co najwyżej prezenterką w różnych progranach. Studiowała jakąś iberystykę czy coś podobnego i nawet tego nie skończyła. O jakim "dziennikarstwie insiderskim" jest tu w ogóle mowa? Kinga zdejmij już te osrane gacie i się ogarnij zamiast wmawiać ludziom, że ten smród to nowe amerykańskie perfumy.
ihhha
3 miesiące temu
A na właśnie pani Chrissy może czas zacząć podpisywać takie umowy szczególnie gdy na imprezie pojawiają się postronne osoby xd Bo potem dziennikarze z Peru muszą dzwonić do Polski a to chyba nie jest tanie...
Koko
3 miesiące temu
W życiu nie uwierzę, że Beyonce coś do niej powiedziała, a tym bardziej, że ja „przyćmiła”. Beyonce jest zarozumiała i wyniosła. Tym bardziej, że Rusin była tam nikim.
bCxWsuwP
niunia
3 miesiące temu
Prezenterka telewizji śniadaniowej Kinga Rusin zachwyciła się dotykiem dłoni aktora. Z emocji rozum jej odjęło i zalicza wtopę po wtopie.
Gość
3 miesiące temu
Wątpię żeby Kinia tam w ogóle była przede wszystkim...
Najnowsze komentarze (617)
Bella
2 miesiące temu
No chciala Kinia pochwalic sie, zablysnac.. tyle, ze im bardziej chce zablysnac, tym gorzej jej to wychodzi
Andre
3 miesiące temu
Ale sie wygumowala Rusin, dosadny retusz zdjec
Asis
3 miesiące temu
Z tego co wiem ( może nie wiem?) Transmisją z prywatnych imprez zajmują się paparatzzi a nie dziennikarze. Slowo " dziennikarz" ma chyba inne znaczenie 😀 doprawy nie wiem jak mozna chwalic się że pani Rusin niczym paparatzzi wtargnela wejściem od kuchni I przesłała seet focie na caly swiat😀
Obc
3 miesiące temu
Wszyscy, to niby wielkie gwiazdy z wielką kasą a tak samo do kubki chodzić muszą,pić i jeść i niech się tak nie "obsrywają",że ktoś im zdjęcie zrobił.
Anna
3 miesiące temu
Prosze mi powiedziec o co ta wrzawa ? Pani Kinga Rusin była na przyjęciu z okazji rozdania Oskarów i co tam sie stało ? Chodzi o zdjęcie z Adelle , co w nim było zlego ?
Tolo
3 miesiące temu
Słoma wyszła z drogich butow pani Rusin i żyje własnym zyciem
Iggi
3 miesiące temu
Pismaki z wp: piszecie STOP HEJT jednocześnie w otwarty sposób hejtujecie inną dziennikarkę napędzając tym samym machinę nienawiści!!!
Rrr
3 miesiące temu
To ta Rusin z tychvkomunistycznych czerwonych Rusinow?
bCxWsuwH
szpila
3 miesiące temu
pewno wbila jej szpile nie tu gdzie trzeba
Wierny
3 miesiące temu
Prostaczka zawsze będzie Prostaczką
Abc
3 miesiące temu
Szkoda słów na takie zachowanie......chyba nie trzeba komentowac. Brak taktu i jakiejkolwiek klasy.....
Żal
3 miesiące temu
To teraz już wie że nikt jej nie zaprosi
szpilus
3 miesiące temu
Wszyscy myśleli że to sprzataczka sie tam pałęta
pieseł
3 miesiące temu
Ikona dziennikarstwa ??? Co ty ćpasz. Pochwal się daje kopa. Dno i wodorosty
...
Następna strona
bCxWsuxj